• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    GLACIER: pochybuju... leda od wajka
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    PRUSATKO: snad i na MI2S :)
    PRUSATKO
    PRUSATKO --- ---
    tak mi4 a miBand vypadaji dobre, a miui v6 se snad konecne dockame :-)
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    AWWWWWWWWW!!!

    Xiaomi Mi4: špička bez okázalostí [preview] – MobilMania.cz
    http://www.mobilmania.cz/...nky/xiaomi-mi4-spicka-bez-okazalosti-preview/sc-3-a-1327670/default.aspx
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    LEXONE: hadam ze problem bude ve formatu tech zprav.
    LEXONE
    LEXONE --- ---
    nevíte co s nedoručenýma sms z jednoho konkretního čísla? nejsem si vědom že bych si to číslo dával do nějakýho ignoru, může mít na to vliv přestup k jinýmu operátorovi?
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    Nové flat ikonky jsem včera hodil ke schválení na market.
    BOBULIX
    BOBULIX --- ---
    Dá se vypnout rozsvěcování obrazovky při notifikaci?
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    DARUMA: všechny rady zní: zkus to bez wipe, ale když ti něco bude blbnout, tak tě nemine...
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    Pokud člověk dělá upgrade na novou stable verzi, doporučuje se dělat wipe a nebo je to v pohodě bez wipu? Venku je 29 pro Redmi 1S BTW.
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    GLACIER: Na SD kartu nebo do cloudu. Jo, udělá ti to ten program.
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    TOOMIX: ten program sem nikdy nepochopil...jak udelam backup 25GB dat co mam v mobilu? To jde v tom programu?
    RUM
    RUM --- ---
    jj potvrzení smskou na i.mi.com funguje alespoň občas, ale přes telefon sms nepříjde poslední dobou vůbec... už jsem to vzdal a xiaomi účet jsem vypl. v podstatě ho na nic důležitého potřeba není stejně...
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    GLACIER: titanium backup
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    A další dotaz - neustále mám plnou interní pamět a NESKUTECNE me to sere, znte lepsi zpusob nez tohle?

    Mi2S - extending size of storage partition | Unofficial International MIUI / Xiaomi Phone Support
    http://xiaomi.eu/community/threads/mi2s-extending-size-of-storage-partition.21391/

    Už mi není 15 abych se chtel hrabt v telefonu...diky
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    Kluci - chci udělat KOMPLETNI BACKUP, kdyby se telefon nekdy posral - čím na to? :)
    abych idelane udelal to co na jabku - nabodil jeden soubor a cau...jde to?
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    PLKOUNEK: na miui.cz, ale pouze za předpokladu, že přivezeš pravej (po číně se toulá mraky padělků)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    PLKOUNEK
    PLKOUNEK --- ---
    Prosím, kdybych si přivezl Xiaomi přímo z Číny, lze do něj loadnout česká lokalizace?
    BOBULIX
    BOBULIX --- ---
    BUCCI: Tak adresa funguje, ale když se zaloguje, tak to chce čínsky nějaký potvrzení, který by asi mělo přijít sms. Ta ale nepřichází.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam