• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    ASACHI
    ASACHI --- ---
    WOJTISHEK: jj zajdes na postu a reknes ze to chces poslat airmailem ...

    Trvalo to 10 dni nez to doslo tam a 1 tyden to ibuygou susilo na poste (pry to vyzvedavaji 1x tydne).
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    ASACHI: fajn cena :) normálně přes poštu?
    ASACHI
    ASACHI --- ---
    WOJTISHEK: Do ciny asi 300, zpatky netusim, jeste to kompletuji ... predpokladam ze stejne, pokud to neposlou airmailem
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    ASACHI: cena dopravy? kterým dopravcem?
    ASACHI
    ASACHI --- ---
    Moje čerstvá zkušenost:

    MI3 vlastní vinou zničen SIM slot
    Zasláno ibuygou zpět
    Oprava zdarma (výměna desky) ... pouze platím 10$ za držáček SIM (ten malý šuplíček)
    TRIPLT
    TRIPLT --- ---
    Objednával jste někdo přímo z ibuygou.com? Má cenu šetřit a koupit od nich s 1 roční zárukou, nebo raději připlatit a koupit v ČR? :) diky
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    PYRO: díky, já si právě nebyl nikdy jist jestli to není že prostě nejdou žádný data.... Děkuji mistře
    PYRO
    PYRO --- ---
    GLACIER: ze by jedes prstem od horniho okraje dolu, tam jsou dv moznosti, oznameni a prepinace. tak na prepinaci vypnes data a zapnes wifi. Takto to mimo jine funguje snad u vsech android systemu.
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    GLACIER: tedy... chtěl jsem napsat, že chci být odpojeny od internetu operátora a jet data přes wifi...
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    Hoši... poraďte mi, vždycky mám na dovolené dilema... jakým jedním tlačítkem se na xiaomi odpojim od sítě a přitom mi stále půjde internet, když se připojim k wifine?

    Jde to vůbec? Díky.
    TRIPLT
    TRIPLT --- ---
    Prekerni situace v dnesni dobe vybrat telefon... :( at koukam kam koukam tam je tohle tam je tamto... :)
    Popripade jinej model nez Mi ma cenu?
    Tu velikost pujdu nekam osahat u neceho tomu podobneho... :)
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    DEMONOFANARCHY: tak to si pospěš, Mi2s ukončilo výrobu.
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    TRIPLT: šel byc do mi3. Mi4 bude chvíli trvat, než spadne cena. I když designově je to prvotřídní skvost.
    TRIPLT
    TRIPLT --- ---
    Ahoj! :)
    Jdu si pro radu, kdyz bych nakonec z vyberu urcitych telefonu zvolil xiaomi, ma cenu cekat na mi4, nebo s klidnym srdcem mam koupit mi3? :) diky
    IMPROVIZACE
    IMPROVIZACE --- ---
    HIPISIK:
    PAYAXY:
    a nebo tam sluchatka nacpi jestou jednou a zas je vyndej...
    PAYAXY
    PAYAXY --- ---
    HIPISIK: vyčisti headphone jack
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    HIPISIK: vyndej baterku na par vteřin
    BLACKSOURCE
    BLACKSOURCE --- ---
    DEMONOFANARCHY: Občas ano, i když popravdě už asi měsíc se mi to nestalo. Mi2S
    HIPISIK
    HIPISIK --- ---
    Ahoj. Mam mi2s a z niceho nic se mi nevypnul headphone mode. Zkousen restart a nic. Dekuji za jakoukoliv radu. Jsem na srilance a bez telefonu jsem malinko v prdeli :D
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    DEMONOFANARCHY: na Hongmi TD Stable 15 ne
    EAT_ME
    EAT_ME --- ---
    FARFELOO: Osobně jsem přes DHL neplatil nic.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam