• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    BUCCI: neru zpět... mám cm11 ofiko cm
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    MIKROM: mám jí... milestone m 8 a jsem z ni nadsenej... žádný restarty, žádný lagy, výdrž je parádní... doporučuji
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    FARFELOO: ja dneska koukal na mokee 4.4.4 pro mi2s..
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    cdr.cz (potažmo diit.cz) bylo vždy pozadu s informacemi :)
    THERIDANE
    THERIDANE --- ---
    ASACHI: a není to nijak v rozporu se smlouvou, kterou odsouhlasí uživatel (že to nečte je jeho problém)
    ASACHI
    ASACHI --- ---
    UF0UN: to uz tu bylo asi 20x a je k tomu i vyjadreni xiaomi
    UF0UN
    UF0UN --- ---
    čaw

    Smartphone Xiaomi RedMi 1S předává data do Číny bez vědomí uživatele | Diit.cz
    http://diit.cz/clanek/smartphone-xiaomi-redmi-1s-predava-data-do-ciny-bez-vedomi-uzivatele#
    FARFELOO
    FARFELOO --- ---
    FARFELOO: Jo, je to u DHL, potvrdila mi to Linzea z customer service...
    FARFELOO
    FARFELOO --- ---
    BLACKSOURCE: vybíral jsem z možností, u všech byla cena 0 dolarů. Tak jsem vybral DHL za nula...
    BLACKSOURCE
    BLACKSOURCE --- ---
    FARFELOO: Spíš se ozvi ty :-) Pošlou to obyč poštou a jestli to dojde, tak ti tam na 100% napaří DPH, narozdíl od DHLky :-)
    FARFELOO
    FARFELOO --- ---
    Objednal jsem teď mi3 z ibuygou a nenaučtovali mi shipping. Měl jsem v košíku věc s free shippingem a bug ve webu to nejspíš vztáhl na celou objednávku. Nejdřív to tam vidět bylo, ale po vytvoření účtu to zmizlo a platil jsem jen 2usd za pojištění... Uvidíme, jestli se ozvou...
    THERIDANE
    THERIDANE --- ---
    Koupil jsem včera Mi3 na Aukru od ledix_cz a pána doporučuju - měl jsem tam závadu (nenačítal SIMky), tak jsem mu zavolal, a okamžitě jsem dostal novej kus.
    PRUSATKO
    PRUSATKO --- ---
    MIKROM: skvela prace a dekuji!
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    MIKROM: paráda, škoda že jsem mezi tim přešel na CM (zjišťuju, že vyhovuje víc... a mam i funkční BT LP)
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    MIKROM: Pěkné, díky.
    ECLIPSE
    ECLIPSE --- ---
    BUCCI a PRUSATKO: díky pánové
    PRUSATKO
    PRUSATKO --- ---
    ECLIPSE: miui jsem narval i do suntu samsung galaxy mini, ovsem 512 ramek je dost na hrane si myslim.
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    ECLIPSE: myslim, že jo, ale MIUI si bude muset nejspíš napasovat sám, pochybuju, že už to někdo udělal...
    ECLIPSE
    ECLIPSE --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam