• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    WAKI: jestli přes OTA tak je to verze po verzi, když to stahneš z miui.cz tak stačí jen ta poslední
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    WAKI: klidně poslední
    WAKI
    WAKI --- ---
    TOOMIX: diky a jeste dotaz instaluju verzi po verzi, nebo tam muzu rovnou nainstalovat posledni.. :-)
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    ADM: super, tak pockam na m10 ... do nighties jsem nešel, protože občas nejsou stabilní
    ADM
    ADM --- ---
    BUCCI: tak melo by to v CM11 fungovat ale ne v M8, vzhledem k tomu ze M9 nevysla ale M10 ma vyjit tak si pockam http://xiaomi.eu/...-4-cyanogenmod-11-0-nightlies-for-the-xiaomi-mi2-aries.24608/page-40#post-214692
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    WAKI
    WAKI --- ---
    Ahij dotaz, koukal jsem i sposta z vas pise, ze mate verzi 4.6.27 a ja mam 4.6.20.. mam mi3 tyden jeste se s nim seznamuji.. kupoval jsem ho na xiaomi.cz a je nejake specialni nastaveni na vyhledavani aktualizaci, nebo nejaky program.. nebo to musim stahnout a nainstalovat jako u rootnutych telefonu? diky
    ADM
    ADM --- ---
    BUCCI: ja prave to zkousel jednou na puvodnim miui a to zafungovalo (ruku do ohne bych za to nedal, miui slo hned pryc), tady v main features CM11 pisou ze je to podporovany http://en.miui.com/thread-16834-1-1.html

    no tak zeptam se jeste u zdroje proc to nefunguje
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    ADM: tak bohužel nezazvonil
    VEEHELL
    VEEHELL --- ---
    Toz jsem byl celkem mile prekvapen. Jak prostredim tak i podporou pro ty dve simky. Akorat ted holt mensi kolecko instalaci a updejtu a nalejvani dat ze zaloh. Dle recenzi vsichni tak nejak meli vyhrady k podsviceni tlacitek, coz ja naopak shledavam naprosto v poradku. Starej foun to podsviceni ma daleko horsi.
    no uvidime, kdy me ten prvni dojem prejde :DDDD zatezovka prijde zitra, budu levelit v ingresu :D
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    ADM: vyzkoušim
    ADM
    ADM --- ---
    funguje nekomu s mi2s na CM11 Alarm while off (Like 4.1 miui) ?
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    PRUSATKO: tim že mi2s má 2 partitions, tak je to bez rizika.... v cwm recovery se dá přepnout, co se bude načítat...
    případnym update miui se dostaneše do originál stavu (přepíše se originál recovery) - i když u mě už to nehrozí
    PRUSATKO
    PRUSATKO --- ---
    BUCCI: ufff, tak to mě teda mrzí, no uvidím co vymyslí, ale fakt wtf...
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    PRUSATKO: baterka vydrží uplně stejně jako s miui...

    btw. 4.4. byla pro Mi2S zrušena - i ta blbá v6 bude port 4.1
    PRUSATKO
    PRUSATKO --- ---
    BUCCI: díky za info, z různých zdrojů jsem se dočetl, že někomu dost rapidně spadla výdrž baterie. Zůstal bych u MIUI, ale nedávné oznámení, že pro MI2S bude nejdříve koncem roku 4.4, tak se poohlížím jinde, nevím co jim tak trvá :-/
    FARFELOO
    FARFELOO --- ---
    MIKROM: Už jsme zkoušeli single/dual mic noise suppression bez rozdílu. A existuje nějakej simple tool na obnovu user dat po flashnutí do stejné pozice? Je to náš první android v domácnosti, ale není můj, takže potřebuju snížit downtime a chyby a opruz na minimum (když už jsem teda partnerku přemluvil, že tenhle mobil bude super a že na iPhone vážně nemáme peníze :-) Jak v tomhle ohledu funguje duální particie Xiaomi? Můžu na druhou partici flashnout jinej systém, abych vyzkoušel jestli se chyba iopraví, aniž bych ztratil data? díky za support a trpělivost s noobem:-)
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    FARFELOO: zkus zapnout/vypnout potlaceni okolniho hluku
    zmena rom = factory reset
    ad teda jiny stable romky.. jako tipuju ze bude cyanogen, mokee, ale ja teda po miui nechci nic jinyho :)
    FARFELOO
    FARFELOO --- ---
    FARFELOO: Mluvím o Mi3, zapomněl jsem dodat...
    FARFELOO
    FARFELOO --- ---
    Ahoj, máte taky problém problém se zvukem při video/audio nahrávkách? Zní to jako takový rázový ozvěny/glitche.. Při té přiléžitosti jsem se zamyslel nad tím, jestli existují nějaký stable multilanguage ROMky na KitKatu... A potom další věc. Když změním ROMku, tak musím všechno přeinstalovat znovu nebo to na appky a data vůbec nesahá? Díky!
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    PRUSATKO: mám milestone m8 cca 3 týdny, je bleskurychlá, stabilní, žádný lagy, žádný restarty, žádný padání, nejspíš tam miui ani už nepůjde
    PRUSATKO
    PRUSATKO --- ---
    jede nekdo z vas na cm11 na mi2s? pohravam si s myslenkou zkusit ho, kvuli bt le, ale nejdriv bych rad slysel zkusenost s dennim provozem, dik
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam