• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    ASACHI: právě z toho vycházel můj dotaz :) moc bych si chtěla novej mobil brzo koupit, tak pořád koumám kde a který. nechci dát nad 6000, potřebuju 2simkový a chci vysoký výkon a dobrý foťák :)
    ASACHI
    ASACHI --- ---
    Podivejte se na moje posledni prispevky o servisovani Xiaomi ...

    Ceske servisy absolutni tragedie, cinani opravili vse :)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    AOTEAROA: tak ibuygou.com a servisovat v

    [ EAT_ME @ Xiaomi a MIUI ]
    F89
    F89 --- ---
    Za kolik je reálné prodat Xiaomi MI2S 32GB kupovaný v lednu 2014 na xiaomimobile.cz? :)
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    TOOMIX: no já právě nevim, jestli je to dobrej nápad, doufala jsem že už aspoň normálně řeší záruku a opravy? ale podle toho co píšou lidi u nich na webu, tak je to stále zprostředkování? stejně jako http://mixiaomi.cz/ .
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    AOTEAROA: xiaomimobile ;)
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    takže - kde je nejlepší koupit si Xiaomi? koukám, že nakupovat v ČR je pořád na levačku se zárukou, servisem atd.?
    když chci "novější a lepší" Red Rice a nechci platit za mi4, co si přesně mám koupit?

    kdybyste někdo plánoval nákup z číny, má smysl že bych se třeba připojila (cca za dva tři týdny)?
    EAT_ME
    EAT_ME --- ---
    F89
    F89 --- ---
    BLACKSOURCE: kdybyste nekdo objednaval, dejte vedet! :)
    THERIDANE
    THERIDANE --- ---
    SUMI: tak jsem koupil tři kousky pro Mi3, dík za tip :)

    ostatní, kdybyste chtěli zhruba za měsíc tohle sklo na Mi3, tak za 150 přenechám zbývající kousek
    SUMI
    SUMI --- ---
    THERIDANE: stejně jako fólie :-)
    THERIDANE
    THERIDANE --- ---
    BLACKSOURCE: jak se to pak odstraňuje?
    BLACKSOURCE
    BLACKSOURCE --- ---
    Můžu doporučit Tempered Glass na Mi2S http://www.ebay.com/itm/310978479744?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649
    Lepší než folie, opravdu odolná otiskům prstů.
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    nova verze flat ikonek na marketu ke stazeni!
    ASACHI
    ASACHI --- ---
    RAINBOF: No to urcite je nejake % reklamace ...
    Kazdopadne ten mobil byl poskozeny mym drahym otcem, ja primo v dopise psal, ze to neni zarucni oprava (platim vse ja)
    ... poslali jsme to nejdrive do http://xiaomimobile.cz/
    Tam chlapek rekl, ze to neumi opravit a jeste si nauctovali 350 korun za "analyzu", jinak mobil neposlou zpatky (terorismus).

    Pak to letelo do ciny (opet ze moje vina, ze platim ...). Vymena zakladni desky + krytu mi3 + novy suplicek + postovne zpatky do CR = 290 korun a mobil vesele jede dal.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    ASACHI: ona ta nechuť plyne z toho že mnozí svůj HW poškodí proto aby dostali "nový" či peníze zpět.
    ASACHI
    ASACHI --- ---
    THERIDANE: mentalita lidi ...
    ja take svoje podnikani v teto republice jedu na doporuceni, zacina se to pomalu vyplacet.
    Bohuzel v dnesni dobe mladych evropanu, kdy kazdy chce byt filosof, ci ekonom, aby mohl delat nekomu managera, je stale tezsi najit normalni firmy.

    Kazdopadne ja dalsi mobil koupim na ibuygou :)

    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    THERIDANE: ano, protože Čech v reklamaci vidí jenom otravu a zbytečnou práci, na které nevydělá nic...
    THERIDANE
    THERIDANE --- ---
    ASACHI: důsledek tlaku státní regulace... čech reklamaci přijmout musí, tak si dá zatraceně záležet, aby tu nechuť přenesl dál, zatímco čínskej obchodník to vyřídí, protože chce a ví, že je to dobrý pro business :) stejný je to i s obchodníky na ebayi, udělají cokoliv za dobrou reputaci
    ASACHI
    ASACHI --- ---
    Nekde dole jsem psal, ze jsem reklamoval mobil u ibuygou ...

    Jen dodám, že ho mám už přes týden doma, šlape skvěle a takový servis, jaký na něm udělali v číně je v ČR naprosto nereálný ... vyměnili i komplet celé pouzdro u té Mi3 :)
    MREDDY
    MREDDY --- ---
    flashni si přes updater 4.8.22 z miui.cz
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam