• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    BUCCI: no krkolomnej zpusob je kvuli prerozdeleni partition, ne?
    JUGI
    JUGI --- ---
    BUCCI: Jo vim ze na tom makaj a i ten telefon se po aktualizaci vzdy chova lip. Jen nebudu silet z nejaky bety ktera neni dokoncena..
    KOD3K
    KOD3K --- ---
    BUCCI: díky, zkusím se na to mrknout o víkendu wiui i cm11.
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    JUGI: na tom starym už ale neni taková bezpečnost, jádro je na novější rozhodně vyladěnější, podpora BT LP, WiFi upřesnění polohy zrychluje, podpora Android Wear... těch věcí je spoustu... hlavně už je hromada aplikací, která vyžaduje minimálně KK

    Nehledě na to, že Lko je zase o kus lepší, ART je už kompletní (a rychlejší a lepší oproti Dalvik), šetří to baterku, atd...
    JUGI
    JUGI --- ---
    Ja vlastne ani novej nepotrebuju, vse mi tak nejak furt funguje at tam mam cokoliv :)
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    KOD3K: wiui je jen defacto lehce upravená miui od uživatele Wajk z en.xiaomi.com fóra.
    aktuálně plně funkční v6 postavená na 4.4.4 Kitkatu.

    osobně jsem jí zkoušel a 2 dny si s ní hrál (nakonec jsem se vrátil k CM11), ovládá se dobře, ale byl jsem zmatenej při výběru vlastního vyzvánění, to se hledalo fakt špatně, pár grafickejch nedodělků, ale nic hroznýho (např. blbě vycentrovaný tlačítko) - počítám s tim, že tohle časem zmizí... v6 je dost nová a mouchy se musí vychytat


    JUGI: tak to si počkáš... ofiko vyjde až ke konci roku a bude postavená na 4.1.2 androidu.... (tenhle krok fakt nechápu)

    co se Special Edice týče, tak ano, fajn, Xiaomi ukázalo snahu, pro Mi2S/Mi2A maj hotovo, ale ten krkolomnej způsob instalace přes fastboot a PC... to radši toho Wajka přes klasickej CWM, kde si ošéfuju zálohu, loadování systému1 nebo 2, instalaci na systém 1 nebo 2 atd....

    co mě obecně zajímá a v co doufám, že pro Mi2S bude na XDA fóru, kde vzniknul thread s Mi2*, jestli během podzimu přibyde "L"
    KOD3K
    KOD3K --- ---
    BUCCI: můžeš mě prosím odkázat na nějaké čtení ohledně wiui, co to je, jaký je rozdíl a výhody oproti miui?
    JUGI
    JUGI --- ---
    KOD3K: To já ho nešetřim a využívám skoro vše a nejlépe najednou, dobrá tedy, počkám si na ofiko verzi radši
    KOD3K
    KOD3K --- ---
    JUGI: poslední dobou nejsem na svůj telefon náročný takže na běžné použití mi to bohatě stačilo a navíc se mi zdá o moc hezčí než v5. Jen mám pocit, že autojas nefunguje tak jak má, jinak mě žádné problémy zatím nepotkaly, tedy krom toho že jsem se nemohl připojit do Chrome inspektoru to ale asi běžný uživatel nepotřebuje.
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    JUGI: spis než se počkej na dnešní wiui
    JUGI
    JUGI --- ---
    KOD3K: Je na v6 něco co tě štve? Přemejšlim že to tam taky nacpu ale zatim mi to nejde :)
    KOD3K
    KOD3K --- ---
    O víkendu jsem flashnul svoji Mi2S na tu verzi v6 SE a dneska bych potřeboval v chorme inspektoru debugovat jeden web.
    Budu muset flashnout zpět na v5 nebo existuje nějaké řešení?
    ZYAN
    ZYAN --- ---
    PSILOCYBER: Asi jsem moc uveril jejich reklame..
    PSILOCYBER
    PSILOCYBER --- ---
    ZYAN: z ibuygou jasný :) mně to za 3 dny nikdy nepřislo, takhle dýl šlo i Mi3. Objednával jsem ve čtvrtek..
    EAT_ME
    EAT_ME --- ---
    ZYAN: Mně to z IBuyGou šlo přes DHL taky tejden.
    ZYAN
    ZYAN --- ---
    PSILOCYBER: Během týdne? Kde jsi to bral?
    DHL 3 dny z číny ne?
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Xiaomi chystá vlastní Bluetooth gamepad pro MiPad a MiTV | Svět Androida
    http://www.svetandroida.cz/xiaomi-gamepad-201409
    SUMI
    SUMI --- ---
    ZYAN: měl jsem ho párkrát půjčený a přišel mi naprosto v pořádku c:
    PSILOCYBER
    PSILOCYBER --- ---
    ZYAN: Mám objednáno, taky jsem zvědavej.. Měl by dojít během týdne
    ZYAN
    ZYAN --- ---
    Máte někdo Redmi Note (ideálně novější verzi).
    Co na to říkáte? Jaká je kvaltia zhotovení? Vrže?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam