• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    VLAKODLAK: factory reset, už se to nabíjí, verze zůstala... nemá někdo funkční odkaz na nějakej bezproblémovej update? obvykle mám svoje zařízení v angličtině, ale zkusil jsem češtinu, samozřejmě znaky špatně a displej mi teď žere 80% výkonu (podle grafu v baterii, což včera neměl ani náhodou) :)
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    MIKROM: už mi to dolezlo a nainstalovalo se a teď se telefon po zapojení do elektriky i do pc odmítá nabíjet :( někdo nějaké rady? na googlu jsem toho moc nenašel, kromě vadné baterky, ale to by nevysvětlovalo, proč se dobíjel předtim :)
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    VLAKODLAK: http://www.miuios.cz/viewforum.php?f=224 vzdy stahnu zip z fora a nahraju rucne, pac z ty ciny to leze hodiny a hodiny
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    MIUI 45.0.0 se mi to snaží stáhnout, ale zaseklo se to na nějakejch 75mb, pak mi to říkalo že to čeká na spojení(na wifi je furt) a teďka mi to říká downloading a nevypadá to, že by něco dělal, kromě toho, že se telefon vybíjí i když je v elektrice :) dojede to někdy? :) zlepší se má nespokojenost s tim nesmyslem pokud se to někdy updatne? :) je jiný způsob jak to updatnout? :)
    PSILOCYBER
    PSILOCYBER --- ---
    Možná taky jeden blbej dotázek, když jsem rozšíril kapacitu Redmi Note Pro o SD kartu, je tam někde nějaká utilitka, která by umožňovala tomu trochu poroučet? Protože to začalo hlásit, že na disku je málo místa.. Což asi je na tom původnim. Tak nějak ty "disky" sloučit nebo něco takovýho, čekal jsem že to proběhne nějakým způsobem samo, ale nevypadá to. Jinak systém tu kartu vidí...
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    ASACHI: aha, díky, původně jsem tam měl Files, ale kartu to nezobrazilo, tak jsem to přepnul na photos a teď na tovu radu znova na Files a už se to tam zobrazilo :) v androidu nováček nejsem, ale tohle mě zmátlo, díky za trpělivost semnou, ještě pár dnů a asi tu dostanu RO :D
    ASACHI
    ASACHI --- ---
    VLAKODLAK: Kdyz si stahnes horni roletku, tak po pripojeni kabelem mas na vyber co se stane ... musis dat sdileni souboru
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    Opět blbej dotaz, mam v tom founu 32GB kartu, ale přes usb se tam nemůžu nijak dostat jako na starym, je tam nějakej trik? :)
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    Asi blbej dotaz, poprvé držím v ruce svůj nový RedMi 1S a nevim co dělat, kromě zaregistrovat se na fóru, co jsem tu našel v záhlaví :) já vim, že je to hodně blbej a asi častej dotaz(ač jsem nevyfiltroval), ale jak se aktualizuje třeba MIUI? a nějaké další rady do začátku? dík :)
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    F89: já downgrade nikdy nedělal, na miuios.cz asi poradí líp respektive přesněji, ale vždy doporučovali full wipe při downgrade
    F89
    F89 --- ---
    BUCCI: ne. nizsi verzi rom sem davala stejnym zpusobem jako tu vyssi...proste pres aktualizace, zip s romkou a čau. to bude asi kámen úrazu, co..
    FARFELOO
    FARFELOO --- ---
    ASACHI: "se kupuje"... Já ho kupoval jako slušný hardware za rozumnou cenu...
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    ASACHI: protože někteří z nás si to koupili jako ekvivalent Nexuse 4, kde Mi2S má lepší display a o něco silnější hw (mám osobní zkušenost Mi2S jsem pořídil právě místo N4) s tím, že je o něco menší.

    Miui spokojenost, jenže v5 pro Mi2* zamrzla na historický 4.1.2, přešel jsem na CM ještě před v6, protože jsem chtěl KitKat
    v6 jsem zkoušel od Wajka, jako systém zajímavý, ale rozhodně ještě ne dodělaný, takže jsem zustal na CM, který jede jak víno a už teď pokukuju po Lollipopu
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    F89: dávala si při "downgrade" full wipe?
    F89
    F89 --- ---
    ASACHI: no ja uz jsem z MIUI celkem nervozni. V posledni dobe me vysira nacitani launcheru. Priklad - ukoncim instagram - dlouuhe nacitani launcheru a az potom navrat na plochu. Pouzivam MiTools, milion hodin si hraju se vzhledem aby me to s novou aktualizaci hodilo znovu na defaultni tema. Takze jsem si rikala, ze bych zkusila neco novyho. :) Jo a taky chci Google fotak, ten jede ale jen na novym Androidu.
    MATHEA
    MATHEA --- ---
    Jde nejak vytvorit zastupce slozky z dokumentu?
    ASACHI
    ASACHI --- ---
    Ja hlavne vubec nechapu proc instalujete cyanogen na xiaomi :)
    Prijde mi to takovy nelogicky ... xiaomi se kupuje kvuli systemu, ne kvuli HW.
    F89
    F89 --- ---
    Takže moje poznatky:
    - kdo chce nyní nainstalovat CM11 - dělejte to přes fastboot - http://wiki.cyanogenmod.org/w/Template:Recovery_install_fastboot
    - můžete zkusit instal na starší ROM, moje MI2S ani jednu starší ROM nepobralo (4.8.22 chyba, 4.6.20 totální kix, nešla aktualizace, wifi-nic)

    A největší rada, jestli tomu vůbec nerozumíte, jako já, radši se do ničeho nepouštějte. Teď se bootuju ze systému 2 do systému 1 a modlím se ať to funguje a můžu si nahrát nejnovější a funkční ROM. :D
    DYNK
    DYNK --- ---
    F89: ja mam 4.6.20 myslim. Stahoval jsem ji par tydnu zpet a slo to v pohode.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam