• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    F89
    F89 --- ---
    BUCCI: a kdybys měl L srovnat s CM11 - vyplati se ten prechod? A je tam nejakej zasadnejsi prinos?:)
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    SUMI: na miui v5 funguje spolehlivě do verze 1.9 tuším. Ty 2.x padají
    SUMI
    SUMI --- ---
    ahoja, tak jsem si pořídil mikey, na mipadu mi nefunguje vůbec..a na mi2s mi funguje jen baterka, vše ostatní spadne..neměl někdo podobný problém? :D
    UF0UN
    UF0UN --- ---
    Narazili jsme na klonované mobilní telefony - Policie České republiky
    http://www.policie.cz/clanek/narazili-jsme-na-klonovane-mobilni-telefony.aspx

    :)
    BOBULIX
    BOBULIX --- ---
    BUCCI: Na ty rozdíly se právě ptám. Nevidim mezi nimi nic zajímavýho.
    Ale ještě zeptám, možná mantácky, když si nainstaluješ lollipop, tak si pak ještě musíš nainstalovat miui v6?
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    BUCCI: jj full wipe jsem dělal, reference jsem nenašel, ale stažení to má hodně :D dalvik nebo art znamená co? :D
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    VLAKODLAK: moc jsi toho nenapsal... dělal si full wipe? (system/cache/dalvik)...?
    jedeš dalvik nebo art?
    četl jsi reference na rom nebo jsi jen rovnou instaloval?

    bych se soustředil na CM11 milestone (stable release) a jel bych striktně podle návodu, pak až řešil...
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    Tak jsem si po velkém sraní stáhl MK44.4-armani-141108-RELEASE a jednou za pár minut se dokolečka rebootuje, kromě návratu na MIUI nemá někdo nějaké nápady, co s tim? :D
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    BOBULIX: psychickej přínos k nezaplacení ;-) nejnovější systém

    ale vážně: je to plynulý, líbivý atd...
    pak už jen rozdíly mezi 4.4. a 5.0 - nic jinýho

    jestli rozdíl mezi origo MIUI v5 - tak tam je to mezigenerační rozdíl 4.1 vs 5.0
    jestli máš testrelease v6 tak je tam rozdíl 4.4 vs 5.0 (ale s tim, že tady nemusíš reformátovat partititon)
    BOBULIX
    BOBULIX --- ---
    BUCCI: Děkuju. A přínosy?
    ERVIN
    ERVIN --- ---
    Další noob dotaz. Hlasový zadávání je možný nějak aktivovat nainstalovat? Redmi 1S MIUI...
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    BOBULIX: jen pozitivní zkušenost... už jsem to tu psal, kromě rootu mi funguje vše, root taky už jde, ale je nějak zatim na prd....

    baterka vydrží stejně jako CM11 m11 (má předchozí rom)
    funguje bez padání a lagů

    jen je třeba
    - manuálně nainstalovat google search z webu (4.0.xxxxxxx) - v aosp není a z gp nelze stáhnout
    - stáhnout google keyboard 4.0.2xxxxxxx - AOSP nemá swype, i když ho zapneš
    - musíš počítat s tim, že ve vydané AOSP pro Mi2S není obnovení aplikací, takže do Google Play a manuálně to tam nastrkat z menu Moje aplikace > Vše a vybrat
    BOBULIX
    BOBULIX --- ---
    Nějaký zkušenosti s lolipopem? Stojí to za to?
    ZYAN
    ZYAN --- ---
    Stahle jsem si pro Redmi note nejnovejsi cestinu na V5 a docela casto mi schazuje aplikace, kdyz kliknu na napovedu slova.
    ERVIN
    ERVIN --- ---
    VLAKODLAK: Ještě bych tak týden posečkal, mě se fakt najednou skokově ta doba nabití zlepšila.
    ALLOPSYCHOSIS
    ALLOPSYCHOSIS --- ---
    MIKROM: díky, zkusím
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    GLACIER: tak asi už brzo oizoioi.com.my/blog/xiaomi-mi4-fdd-lte-international-4g/
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    ALLOPSYCHOSIS: stáhne se z miuios.cz
    ALLOPSYCHOSIS
    ALLOPSYCHOSIS --- ---
    MIKROM: a ruční update se dělá když tak jak?
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    ALLOPSYCHOSIS: přesouvají servery do USA, tak se to třeba zlepší. Z tý číny to leze pomalu. Ruční update je jistější.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam