• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    ALLOPSYCHOSIS: stáhne se z miuios.cz
    ALLOPSYCHOSIS
    ALLOPSYCHOSIS --- ---
    MIKROM: a ruční update se dělá když tak jak?
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    ALLOPSYCHOSIS: přesouvají servery do USA, tak se to třeba zlepší. Z tý číny to leze pomalu. Ruční update je jistější.
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    Víte někdo něco víc o Xiaomi Mi4 LTE?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    ALLOPSYCHOSIS: to je tim že ty ofiko servery jsou pomalý jako... jako ... prostě pomalý.
    stahni to ručně.
    ALLOPSYCHOSIS
    ALLOPSYCHOSIS --- ---
    ahoj, dotaz nováčka na poli xiaomi.
    před týdnem jsem vyměnila staré LG za xiaomi mi2s s tím, ze mi byl doporučen rovnou upgrade na miui6v. to jsem sama nedala, tak jsem si k tomu přizvala kamaráda ajťáka. vše šlape jak má (když nepočítáme to, že při instalaci více aplikaci bylo potřeba telefon restartovat aby fungoval jak má).
    co mě ale zarazilo, že když mi telefon nabídnul aktualizace (takové ty týdenní), není schopen je započít ani na WiFi ani přes data. ani po restartu ani na několikatý pokus. prostě je to stále na 0%. je to tím miui6v nebo čím to může být a jak to řešit?

    díky předem za odpověď
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    ERVIN: telefon mam 2 týdny.. jsem si v hospodě nabil na 77%, v 8 jsem šel z hospy domů a teď (půlnoc) mi telefon začal křičet že má jen 13%... :(
    ERVIN
    ERVIN --- ---
    VLAKODLAK: A jak ji máš dlouho? Já po týdnu na MIUI, kdy to vydrželo sotva půl dne a pak najednou dva dny data nonstop a wifi občas kvůli vyhledávání vypnu.
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    VLAKODLAK: vyhodit task killer (a imho si dat facku)
    nainstalovat wake lock detektor a resit,co ti zere baterku kdyz mas screen off
    na druhou stranu, pokudol ocekavas prilis dlouhou vydrz se screen on, nic ti nepomuze krome snizeni jasu
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    ERVIN: najdi nastroj stahovani a tam menu-nastaveni... a tam je velikost souboru od kdy se musi pouzit wifi...
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    Tak mi na té 1Sce nevydrží baterka ani jeden den pořádného používání :( mam tam to mokee KK, tak jsem si myslel, že vim co dělám, ale i přes battery doctora a es task killera, které mám na N7, je to furt nějaký špatný :( někdo nějaké rady? :)
    ERVIN
    ERVIN --- ---
    Prosímvás, mam samý lama-dotazy, vím. jak vypnu stahování aplikací pouze přes WiFi. odškrtnu ro, když jsem na mobilním internetu, ale čeká to furt na wifinu...
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    undefined: cca 12 hodin hraní...

    - ze začátku nefungoval kalendář, nezobrazoval se - UZAVŘENO - restart do CWM + wipe cache
    - z GP nelze nainstalovat Google search - UZAVŘENO - nutno stáhnout jako apk ve verzi 4.0.xxxxxx (na netu je k nalezení)
    - nepřetáhnout se staré aplikace - hold jsem si je překlikal
    - nelze rootnout (aktuálně) - ale např. Greenify jede i bez rootu a titanium nepoužívám

    a teď jen samá pozitiva a výhody:
    - je to bleskurychlý
    - líbivej design
    - žádný lagy ani problémy jsem nezaznamenal (avizujou problémy s BT volánim a TBD - což pro mě neni problém)
    - baterka se tváří že vydrží dýl než KK
    - dialer je fakt luxusní
    - jestli někdo už má CWM 6.0.5.0 (protože už používal např. CM11), není třeba nic měnit
    - v tomhle případě je postup jen takový, že:
    - wipe data / factory reset + wipe dalvik (data na SD zůstanou)
    - install rom (jak jste zvyklí) + restart a nabootovat
    - restart do CWM, wipe cache + install gapps + restart a nabootovat

    nice to have oproti současnému AOSP
    - procentuelní baterka v liště
    - možnost vlastních karet rychlého přepnutí
    - víc asi nepoužiju (i když možná ten root jen pro jistotu)
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    OVECKA_MJ: nojo, ale mám tu 5200 i 10400, ale tohle už je v porovnání s rukou moc. Jak říkala přítelkyně, to už se nevejde do kabelky :-)
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    MIKROM: a cos myslel? :-) mAh nepodleha kompresi :-) čím větší kapacita, tím větší objem
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    TOOMIX: jezis, nemyslel jsem, ze to je takhle obri. ale ingresaci si to urcite koupi :)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Foto: Takhle vypadá externí baterie pro smartphony Xiaomi PowerBank 16000 mAh
    http://pctuning.tyden.cz/...-takhle-vypada-externi-baterie-pro-smartphony-xiaomi-powerbank-16000-mah

    BUCCI
    BUCCI --- ---
    lollipop pro Mi2S je tu... http://www.miuios.cz/viewtopic.php?f=27&t=6587 - zrovna instaluju
    ASACHI
    ASACHI --- ---
    KEL: V cine se uz prodava Mi TV2 ... tu bych chtel koupit, v preprodeji je u nas za 25K, coz je porad fer za 4K TV s androidem
    KEL
    KEL --- ---
    pocitam ze toto je jen pro cisnky trh, 4k i se soundberem

    小米电视2——小米电视官网(配备独立音响的顶配4K电视)
    http://www.mi.com/mitv

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam