• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    PRUSATKO: prusvih je, ze doma nemam ani tak malej sroubovak, abych se do toho dostala, asi to pak prenecham nejakejm odbornikum, no :/ jsem doufala, ze to bude zalezitost sw, ale asi tam fakt stihlo neco natyct...kekel tohle :)
    PRUSATKO
    PRUSATKO --- ---
    HITOMI: tekutina se dostala na nejaky kontakt a mozna zoxidovala, chtelo by se to mrknout po rozebrani
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    TOOMIX: to se docela bojim, jednou jsem rozebirala notas a zbyla mi asi tri kurvitka :D
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    HITOMI: rozmontovat a vycistit ;)
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    Tak tu mam prvni problem se svym saomi redmi, nejak se mi povedlo na nej cestou domu vylit trochu kafe a pak mi zacal poblikavat (vzdycky se rozsvitila uvodni obrazovka, po chvili zhasla a zas). Vyndala sem baterku, doma ho nechala do vecera jen tak byt, az se mi nakonec podarilo do nej dostat zas trochu stavy a zprovoznit ho.
    Jenze se od te doby nejak nemohu pripojit na wifi, pokazde, kdyz v menu prejedu na zapnuti wifi, chvilku mi sviti hlaska "zapinani wifi", ale pak se to vrati zpet do sede polohy a nic :/
    Ted jsem provedla factory reset, flashnula na miui 26.0.0, ale problem pretrvava.

    Setkal se s tim uz nekdo? Pripadne jake bylo jine reseni nez servis, aby se mi na srace nekdo kouknul :))
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    SUMI: tak to je divný, páč jinak než z toho obchodu nejdou
    SUMI
    SUMI --- ---
    MIKROM: Já popravdě nevím, jak je tam nahodit. :/ Na Mi2s to dělám přes témata a ty na MiPadu nemám. :D
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    SUMI: tam nejdou? Proč?
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    PRUSATKO: stejnej problém s app tapatalk pro (vyhozený 3$) od doby, co je pryč, tak pohoda
    PRUSATKO
    PRUSATKO --- ---
    ALLOPSYCHOSIS: nektere verze romky zraly baterku, taky zalezi na bezicich aplikacich, mel jsem problem se soundcloudem, ktery se nesmyslne dokola synchronizoval, obcas to delal i default emailovy klient... mrkni co Ti zere baterku nejvic, bud v infu o baterii nebo pomoci nejake appky ;-)
    ALLOPSYCHOSIS
    ALLOPSYCHOSIS --- ---
    Jo a jinak mám otázku do placu.

    Mám cca 3 týdny Mi2s a baterka vydrží fakt pomálu. V 9 ráno má 100% a ve 4 odpoledne 18%. Telefonuju, cca 2h denně mám zapnutá data, jinak jen wifi. Když vím že chvilku telefon používat nebudu, optimalizuju RAMku.

    Také se mi občas stává, že když má okolo 30%, tak se telefon bez předchozího upozornění vypne nebo zrestartuje. Je to trochu o nervy pořád kontrolovat jestli je telefon zapnutý nebo jestli se vybije v následujícíh 10 minutách na nulu.

    Je to normální? Přejde to? Dělám něco blbě?
    Díky
    ALLOPSYCHOSIS
    ALLOPSYCHOSIS --- ---
    GLACIER: zkoušela jsem s Macem propojit a po půl hodině jsem to vzdala. U Lenova to byla otázka pár vteřin.
    PRUSATKO
    PRUSATKO --- ---
    GLACIER: netusim, krome pradavneho vlastnictvi iphonu jsem applem nepoznamenany :-/
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    PRUSATKO: a nevíš zda jde i na macu?
    PRUSATKO
    PRUSATKO --- ---
    BLEVAJZZ: whatsapp mi běhá normálně, mám ho locknutý v paměti a notifikace chodí, holt co kus, to jiný bug :-D přemýšlím o testu pětkového androidu :-D
    SUMI
    SUMI --- ---
    MiPad je úžasnej! Jsem hrozně rád, že jsem ho pořídil. Vřele doporučuji všem, co váhají. Jediný co mu chybí k dokonalosti, jsou ikonky od Mikroma. :-)
    PRUSATKO
    PRUSATKO --- ---
    GLACIER: na win to je otazka max 15 minut, vseobecne to je bez vetsich bugu, notifikace mi chodi v klidu i z whatsappu, baterka drzi cely den se zaplou synchronizaci, obcasnym ingressem a nejakou tou hrou (se zakladni baterkou).
    BLEVAJZZ
    BLEVAJZZ --- ---
    GLACIER: :-DDD no to nevím :-) sežen si kámoše s PC :-D
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    BLEVAJZZ: nemáš balit holky... navíc ten updater jak jsme koukal je na wokna...fachá to i na macu? :(
    BLEVAJZZ
    BLEVAJZZ --- ---
    GLACIER: to neříkám..jinak pracuje dobře..... no..... i když mi připadá že to ted trochu víc papká baterii..ale to bude spíš tím Tinderem co jsem tak koukal a google fit.. tak ten už jsem odinstaloval :-D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam