• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    ježiš ne, 5,7 neeee
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    Xiaomi Mi5 pravdepodobne príde s 5.7" 2k displejom, Snapdragonom 810 a skvelou cenou! | Touch.sk
    http://www.touch.sk/xiaomi-mi5-s-2k-displejom-snapdragonom-810/
    SUMI
    SUMI --- ---
    Já mám na Mi2s i MiPadu nějaký tempered glass, na mobil jsem ho bral od někoho z miui.cz, na tablet z aliexpressu a spokojenost. Hezky se to instaluje a zatím jsem se nesetkal s tím, že by tím displej nějak ztrácel. + Mám aspoň trochu pocit klidu. Už mi jednou spadnul mobil z auta do nějaký škarpy a krásně to přežil (silikonový obal + tempered glass). :D
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    Nejsem a nechci to :) Jsem úplně spokonený i bez baterku žeroucí V6 :)
    FARFELOO
    FARFELOO --- ---
    Už jste všichni na miui v6 nebo ještě někdo čeká na v5? Z těch co jste na miui, samozřejmě...:-)
    F89
    F89 --- ---
    MIKROM: ja to prave nijak neresila, brala sem z toho e-shopu magsafe a koukala co maj od xiaomi, bylo tam napsany, ze nerozbitna folie, tak sem vzala, pac sem mela jen tu obyc. lepeni pohodicka, cisty, jak rikas.:)

    Tyjo, ja matnou folii zatim u nikoho nevidela, tak nemam nejak realnou predstavu, jak to vubec vypada)
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    F89: klasický tempered grass, na ebay kupa. Má to asi čtvrt milimetru tloušťku, dobře se to lepí. Objednával/lepil jsem to šéfovi. Ale není matný :-P
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    F89: dík, zkusím.
    F89
    F89 --- ---
    F89: jako moc tomu nerozumim, zdali je kvalitni a tak, ale mobil uz mi dvakrat spadnul a pohoda.
    F89
    F89 --- ---
    SUN_VU_KUNG: ja mam tuhle a spokojenost
    Ochranná fólie Xiaomi Mi2 nerozbitná | www.alfa-omega.cz
    http://www.alfa-omega.cz/ochranne-folie-nerozbitne-c202/ochranna-folie-xiaomi-mi2-nerozbitna-i772/
    PSILOCYBER
    PSILOCYBER --- ---
    SUN_VU_KUNG: ja teda mam Mi3, pořídil jsem na to Nillkin nano glass a řekl bych, že se to vyplatilo, je k tomu antistatickej kit na instalaci, tím odstraníš všechen prach. kromě toho myslim, že už mě to zachránilo před pavoukem, ptž mi to spadlo tak šikovně, že na kachle a přímo na displej :D myslim, že jinak by to dopadlo hůř, takhle křápnul jen trošku z boku ten Nillkin a celkem to ničemu neva.

    HITOMI: ja taky ne vid ;) ale za pokus to vždycky stojí ta rejže.. ty tekutiny jsou rychlý no )
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    PSILOCYBER: ja ti nevim, ta wifi to odskakala hnedka, nez jsem s tim dojela domu, uplynuly stejne 4 hodiny :D
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    MIKROM: Tak to je přesně ona, co jsem kupoval :) Lepí se dobře, jen jsem nepochopil, jak tak rychle nachytala zespodu tolik prachu. Zkusím to v tom vlhkém vzduchu.
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    MIKROM: Dobrý nápad, dík, zkusím.
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    SUN_VU_KUNG: chce to jen trochu cviku a trpělivosti. Dobrý je taky lepit v bezprašném prostředí, třeba v koupelně po koupeli.
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    MIKROM: typ jsem psal kvůli velikosti, tahle je tvrdší, má krycí folii z jedné strany a je k tomu přibalený vlhčený ubrousek na očištění displeje. Chtěl jsem právě matnou, něco jako byla ta ochranná z výroby, ale to tahle bohužel není. No a i když jsem očistil displej do lesku a folii aplikoval v podstatě hned, tak mi pod to nalezlo tolik bordelu, že to mám teď samé kolečko s bublinkami :D Zkusím se podívat ještě po nějakých jiných, sklo Mi2S se škrábne hrozně snadno :(
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    SUN_VU_KUNG: spíš než na typu telefonu záleží na typu fólie, ale ano na mi2s jsem si lepil matnou a naprosto bez problému. Takový ty tvrdý fólie co mají krycí fólie z obou stran jsou malina, ty zaggy/invisible shieldy se lepí blbě. (a jsou divný na dotek)
    PSILOCYBER
    PSILOCYBER --- ---
    HITOMI: Možná jsi to mohla zkusit přes noc strčit do misky se suchou rejží, ale to chtělo spíš hned, teď už je asi pozdě..
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    Lepil jste někdo na Mi2S ochrannou folii? Zkusil jsem superguard z Číny a... nic moc :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam