• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    ZYAN: počkat na něco lepšího ;)
    F89
    F89 --- ---
    na foru sem koukala, ze lidi nakupujou ve velkym nahradni baterie na mi2s, ale nemela sem moc cas procitat celou tu diskuzi. To mi chcete rict, ze jako za rok treba uz tu baterku nesezenu?)
    ZYAN
    ZYAN --- ---
    Co myslíte o Redmi 2?
    Mě příjde špatn áta 1GB RAM :(
    Xiaomi Redmi2 Qualcomm Snapdragon 410 Quadcore 64-bit 1.2 GHz Processor 1GB RAM, 8GB ROM 4.7 Inches Display with 8 MP Back Camera FDD-LTE Version With Original Xiaomi Piston Earphone
    http://www.ibuygou.com/...back-camera-fdd-lte-version-with-original-xiaomi-piston-earphone-6465.html
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    KOX: vyber si tady ;)

    MIUI CZ&SK • Licencované eshopy
    http://www.miuios.cz/eshopy.php
    KOX
    KOX --- ---
    Zdravím, min týden mi ukradli Mi3ku.. Nějaké doporučení kde pořídit nový? Krom toho na nástěnce? :) Dík
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    ERVIN: podržíš home tlačítko, a stáhneš aplikaci dolu, místo nahoru
    ERVIN
    ERVIN --- ---
    TOOMIX: Pardon, jak se to dělá?
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    ERVIN: zamkni něco v RAM a mělo by být po problému ;)
    ERVIN
    ERVIN --- ---
    OD instalace MIUI 47.0.0 při každym vyskočení z aplikace na homescreen 5 sekund "Načítání launcheru"... Oser. Děje se to i někomu dalšímu? Redmi 1S
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    VLAKODLAK:
    no ja uz neupdatuju, vylkuchal jsem os nakost a nechavam to fungovat.
    ale cekal bych to tak ze to staci jen stahnout a nahrat..
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    RAINBOF: njn, ten stav už asi nenavodim, mno jsem poučen. Žebych romku updatnul? mam release ze začátku listopadu :) jaxe to dělá? nahraju zip, ale v recovery nedám faktory reset a prostě to jenom flashnu a pak vymazu cache a dalvik(abych nepřišel o nastaveni a data)? OTA se poslední dobou nějak nedostavují :D
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    VLAKODLAK: je ale otázkou jak to ale při reklamaci zduplikuješ.
    nicméně s tou romkou by to mohlo souviset tak že poplete acpi a pomůže až vyndání baterky která ho uvede do defaultu.
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    RAINBOF: taky, vypnutej, zaptunej, originální nabíječka, neoriginální nabíječka, ze stěny i z nb. Zabralo až jen vyndání zandání tý baterky. Grr reklamace je opruz :(
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    VLAKODLAK: ano. nabíjení ve vypnutém stavu s romkou nesouvisí.
    (zkoušel jsi vypnutý stav že ?)
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    1S mokee 4.4.4 odmítá se nabíjet, spadnul kdyz jsem mel pustena data/to občas dělá), baterka z 20% spadla na 8, dal jsem do nabíječky, všiml jsem si, že se nenabíjí, tak jsem ještě jednou řádně vypnul zapnul, spadlo na 1%... stále se nenabíjí :( sux a to mi dělal i na původní romce...
    baterka vyndaná promnutá, zandaná a už v klidu nabíjí.

    Vrátit původní romku a do reklamace ano/ne? :)
    ADM
    ADM --- ---
    taky nechapu ze v segmentu malych telefonu nikdo uz dnes nic slusnyho nedela, pritom poptavka musi byt
    DYNK
    DYNK --- ---
    Ja jsem rad, ze delaj ty telefony tak velky a me aspon nelaka vymenit svoji Mi2s za neco novejsiho:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam