• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    LAKSHMANA
    LAKSHMANA --- ---
    UF0UN: chápu
    UF0UN
    UF0UN --- ---
    LAKSHMANA: no vlastně myslím appky od googlu (hlavně market)
    originál těžko soudit, imho všichni instalují eu verzi
    LAKSHMANA
    LAKSHMANA --- ---
    UF0UN: Aha, google play nepoužívám. Takže orig rom je stabilnější?
    LAKSHMANA
    LAKSHMANA --- ---
    TOOMIX: Do telefonu mi řekl že nic neplatim. Ještě potvrdim až to bude doma.
    LAKSHMANA
    LAKSHMANA --- ---
    UF0UN: jo
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    LAKSHMANA: kolik si řekl prachů za celní zastupování?

    Nová kulišárna DHL od 1.listopadu aneb jak klesnout pod úroveň České Pošty - GizChina.cz
    http://gizchina.cz/2014/11/07/nova-kulisarna-dhl-1-listopadu-aneb-klesnout-uroven-ceske-posty/
    UF0UN
    UF0UN --- ---
    LAKSHMANA: v EU není čínský balast a je tam Google play. Akorát to má nějaké mušky.
    UF0UN
    UF0UN --- ---
    LAKSHMANA: šlo to z Číny?
    LAKSHMANA
    LAKSHMANA --- ---
    Tak pan DHL už volal. :-)

    Ještě dotaz, jestli můžu: Pokud jsem zvyklej používat systém v Aj, má smysl instalovat tu eu multilanguage rom?
    UF0UN
    UF0UN --- ---
    UF0UN: dobrý... musel jsem to přelíznout starší verzí GMS a hangouts si pak řekly o update z google play, který už nedělá problémy.
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    UF0UN: tak se vrátit k předchozí záloze rom, případně tam dát starší a znovu zkusit update
    UF0UN
    UF0UN --- ---
    BUCCI: no to jsem samozřejmě udělal... resp. wipe cache+data a smazal data z /sdcard/Android/com.google.*
    leč nic z teho nepomohlo
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    UF0UN: factory reset
    UF0UN
    UF0UN --- ---
    mám na mi2s xiaomi.eu_multi_aries_5.2.13_v6-4.4.zip. Nějak se celé ty google služby serou: po startu to napíše, že google.location stopped, gmail vyhazuje "unknown issue with google play services", music to samé. Nevíte co s tím? zkoušel jsem mazat cache, data atd., ale nic nezabralo.
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    ASACHI: Na smartphony se clo neplatí. Tečka. Zřejmě platil DPH 21%, které se samozřejmě platí vždycky když DHL vznese otázku, jeslti ten smartphone skutečně stojí 15$ jak je deklarováno a jestli by to šlo doložit výpisem z paypalu třeba. Nicméně těch 490 Kč to je čistě aktivita DHL a pěkná svinárna. Na gizchina.comse tomu hodně věnujou.
    ASACHI
    ASACHI --- ---
    TOOMIX: nn platil neco kolem 1500 mam pocit .. vychazelo to na DPH + nejaky poplatek (mozna tech 500)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    ASACHI: neplatil spíš ten novej poplatek 490kč, co DHL zavedlo?
    ASACHI
    ASACHI --- ---
    K tomu, ze se nikdy neplati CLO u mobilu bych doplnil toto:

    - kolega si mesic zpatky objednal Redmi z Ibuygou ... vyslo ho to ve vysledku vice, nez kdyby to koupil u nas :)
    - Pochopitelne platil clo ...
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    bohuzel alternativy moc nejsou no
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    UF0UN: No imho by to mělo být v pohodě, protože na founy se clo neplatí, čili celní jistina by se něla uplatňovat, nicméně dost lidí v diskuzích si stěžovalo, že jim tam ten poplatek napálili.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam