VLAKODLAK: Ok, strejda google poradil, teď druhej problém, občas spadne launcher ale hlavně, občas spadne připojení k síti na SIM1, kde mam tmobile a data a ptá se na PIN (předpokládám že to je ten accident, kde mi to mokee rovnou spadlo), čim by mohlo být to?