• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    RUM
    RUM --- ---
    BUCCI: můžeš uvést příklad nějaké takové vychytávky? :-)
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    RUM: jj je - http://forum.xda-developers.com/mi-2/development/rom-cyanogenmod-12-0-t3032286

    s tím, že je to neoficiální CM12 (zatím není ve verzi 5.1) obojí má své pro a proti, Ivanovo buildy jsou stabilní, ale uplně holý bez jakejchkoliv funkcí navíc, CM12 zase obsahuje CM vychytávky

    já jedu na M11chaa 20150322
    RUM
    RUM --- ---
    BUCCI: m1sha je taky stock android? který doporučuješ víc? :-) jinak ivana všichni hodně chválí, ale třeba na tu 5.1 verzi jsem nebyl schopen najít žádný zkušenosti z užívání. jsou tam nějaký problémy o kterých by bylo dobré vědět? Díky
    LAKSHMANA
    LAKSHMANA --- ---
    No tak hurá. Po 4 hodinách jsem (snad) tam, kde jsem byl. Verze 5, obnovenej backup. Akorát teda nefunguje playstore a nemam root, takže ideál...
    LAKSHMANA
    LAKSHMANA --- ---
    E2E4: Ano pane, jistě pane. Mea culpa! :-)
    LAKSHMANA
    LAKSHMANA --- ---
    A jinak teda ještě úplnej noob, ale nemůžu nikde najít poslední official release MIUI V5 CZ/SK na mi2s. Na miuios.cz jsou oba mirrory pro poslední verzi z prosince 2014 mrtvý a předchozí verze tam taky nemůžu najít.

    Jestli někdo máte v živý paměti kde to je, budu vděčnej.
    LAKSHMANA
    LAKSHMANA --- ---
    NINE_OF_NINE: Bezva, děkuju. To vypadá že jsem se přehlíd a pak vygooglil post na nějakým fóru, kterej mi potvrdil, že to tam neni. To by byla dobrá zpráva celkem. :-)
    NINE_OF_NINE
    NINE_OF_NINE --- ---
    LAKSHMANA: Jop, nativni zalohu. Ve V6 nezmizela viz. screeny:



    LAKSHMANA
    LAKSHMANA --- ---
    NINE_OF_NINE: A použil jsi nativní funkci "backup", nebo jinej soft, jestli se můžu zeptat? Mi2s kartu nemá a záloha z V5 se uložila do MIUI>backup>allbackup, ale jednoduše jsem ve V6 nezjistil, kde je nějaká funkce restore. Z menu zmizela a jinde jsem jí nenašel.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    MIKROM: ja mam prave kamose co ma 4.1 mobil a 4.4 tablet, a na tom 4.4 mu to funguje korektne... tak budu doufat ze to je tim, no
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    EVILMIND: zrovna tohle mi prijde ze se deje vsude na vsech telefonech, ale nevim, messenger ani fb v telefonu nastesti nemam.
    NINE_OF_NINE
    NINE_OF_NINE --- ---
    Ma nekdo zkusenost s Xiaomi Mi Box ?
    Xiaomi MI Box Pro Enhanced Edition 1GB with 4K and 1080P video playback support
    http://www.ibuygou.com/...ro-enhanced-edition-1gb-with-4k-and-1080p-video-playback-support-6237.html
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    MIKROM: miui5 jeste ani nemam :) V podstate jedine, co me aktualne sere, a trochu tlaci do upgrade, je ze Messenger z FB po spusteni vzdycky zobrazi vsechny zpravy od svyho posledniho spusteni, a to nezavisle na tom, jestli uz jsou precteny jinde. A jelikoz ho poustim jen kdyz jsem nekde mimo PC, tj. tak jednou tejdne, tak to je vzdycky neco, a koukal jsem dela to (zrejme) lidem s 4.1 androidem...
    E2E4
    E2E4 --- ---
    LAKSHMANA: vzdycky je blbost upgradovat na verzi něco.0 :)
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    ja jsem na miui6 upgradoval mi2s v sobotu a ano byl to voser, ale pouze z duvodu zpetneho nastavovani loginu do aplikaci, protoze mam vsude kde to jde dvoufazovy overeni. samotny upgrade byl naprosto bez problemu. dal jsem telefon do tovaru, naflashoval zip, rebootnul do druhy partition naflashoval zip, dal tovar+format uloziste a vse jede temer bez chyby.
    jediny problem byl s tim, ze jsem musel rucne zaktualizovat sluzby play pac padal gmail, a rucne doinstalovat synchronizaci kalendare.
    jelikoz jsem telefon za posledni dva roky nedal do tovaru, tak jsem si rikal, ze mu to jen prospeje (a proto jsem vynechal miui6 na kitkatu special edition). ne ze by cokoliv blblo, ale proc to zase neprobrat od balastu a nainstalovat/nastavit nacisto.

    EVILMIND: jsou lidi co jedou na androidu 2.3.x a nevidi duvod k upgradu i kdyz je to uz nepodporovany system. a jsou lidi co proste chteji byt na vlne a mit nejnovejsi system. a nebo jsou lidi co maji ten chytry naramek od xiaomi a ten s miui5 nefunguje.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    LAKSHMANA: a nejaky konkretni duvody, proc jit do sestky? me teda zatim mi2s vyhovuje jak je, a krome veci jako "ted to budes mit vosumkrat rychlejsi" si celkem nedovedu predstavit, co by me tak mohlo donutit upgradovat...
    NINE_OF_NINE
    NINE_OF_NINE --- ---
    LAKSHMANA: ja ti nevim, ale ve v6 na hongmi jsem zalohu z v5 natahl jen jsem slozku se zalohou musel zkopirovat z karty na vnitrni uloziste bo ji nevidel.
    Cely upgrade netrval ani hodinu a to pocitam zalohu i obnovu.
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    RUM: rozhodně doporučim buď Ivana nebo M1chu, mám od prosince a paráda
    RUM
    RUM --- ---
    hele já teď asi po roce přecházel s ověřenýho buildu ze 4ky na 5tku a taky jsem si říkal "a to má být jako všechno?!" nový ikonky, ale jinak se většina věcí pouze zprasila... nechápu proč předělávaj něco co dobře fungovalo. kdyby radši zlepšovali, co se zlepšit dá. teď přemejšlím, jestli nezkusit na mi2s tu ten stock lolipop od Ivana, až budu mít trochu času na blbnutí
    LAKSHMANA
    LAKSHMANA --- ---
    Do pí..i fakt už ale! Takže teď se to neumí zrestorovat ani do V5 teda!? Error na 74% a nejde to ani stopnout.. Že já se víc neučil, moh jsem mít iPhone. :-(
    LAKSHMANA
    LAKSHMANA --- ---
    Mno tak dneska jsem se pustil kolem jedenáctý večer do upgradu mi2s na tu novou šestku/lollipop a můžu říct, že jsou dvě ráno a upřímně toho lituju. Po třech hodinách nekonečnýho rebootování, recoveryování, fastbootování a errorování jsem dostal poslední ránu v podobě chybějící možnosti zrestorovat backup telefonu z předchozí verze. To je na mě prostě moc. Jako abych si ve V5 udělal komplet backup celýho telefonu, jenom abych po třech hodinách sraní zjistil, že V6 ten backup nepodporuje, tak to se mile rád vrátim k V5 a dám si nějakej čas s instalovaním fakt voraz. Grrrrr....
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam