• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    RUM
    RUM --- ---
    ERVIN: děkuju. stejně teda nevím, jestli do toho mám jít, když čtu ty rozporuplné reakce na miuios.cz.

    jsem takovej kokot, že jsem zkoušel to nový MIUI5 :-) to co jsem tam měl předtím šlapalo jako hodiny, ale jsem prostě šťoural, co rád zkouší nový věci
    ERVIN
    ERVIN --- ---
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    Teď přemýšlím o návratu k mokee(po vyřešení nevysvětlitelných pádů výměnou SIMek), jen nevim, jakou verzi, kitkat byl super, je už to lolipop použitelný?
    ERVIN
    ERVIN --- ---
    Dobře, zlomilo mě to. Takže na Redmi 1S. Mokee nebo Cyanogen?
    RUM
    RUM --- ---
    mohl by mi někdo ochotný poradit jak zprovoznit na mi2s nějaký ten holý lolipop? nebo alespoň CM. nemám s tím žádné zkušenosti
    PRUSATKO
    PRUSATKO --- ---
    NINE_OF_NINE: u v5 stacilo zamknout app pocasi v pameti, u v6 uz jsem se s tim nesetkal
    CEEFA
    CEEFA --- ---
    NINE_OF_NINE: jestli myslis to otravny nacitani launcheru, kdyz vyskocis z nejaky appky, tak to by melo vyresit zaskrtnuti "neukladat aktivity"v nastaveni pro vyvojare, pripadne tam jeste vypnout optimalizaci ram
    me to na mi3 pomohlo
    NINE_OF_NINE
    NINE_OF_NINE --- ---
    Lze nejak u V6 (HongMi) donutit telefon aby nechal launcher v pameti?
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    ECLIPSE: nejvyšší uż máš, tak jen ten Factory Reset. Ale přijdeš o všechna data
    ECLIPSE
    ECLIPSE --- ---
    TOOMIX: factory reset a znova zkusit tu jevyšší?
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    ECLIPSE: nejdřív bych dal factory reset ;)
    ECLIPSE
    ECLIPSE --- ---
    Pánové mam dotaz, mám první hong mi, do teď jsem tam měl MIUI 16, po nějaký době jsem si řekl že updatuju, dal jsem tam poslední MIUI 26, od tý doby telefon nestíhá, na skype čekám i půl minuty, galerie sekaná pře přehazování obrázků atd... Co byste mi poradili? Downgrade? Něco odistalovat/zakázat?
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    TRAZE: jestli jsou NTFS, tak je to problém, ale ne neřešitelný. Zkus myš nebo klávesnici ;)
    TRAZE
    TRAZE --- ---
    TOOMIX: zatim jsem zkousel jen nekolik flashdisku. vsechny se rozsviti ale telefon nic nedetekuje..
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    TRAZE: bal jsem i mrdky z eBay za 1$ a fungujou mi všechny. Co k tomu připojuješ?
    TRAZE
    TRAZE --- ---
    Mate nekdo zkusenost s USB OTG kabely z aliexpressu?
    Jeden jsem si poridil, ale s mou Mi4 to absolutne nefunguje.
    E2E4
    E2E4 --- ---
    Doporucovali jste tu nejakej servis?
    Odpraskl jsem si displej mi2s cinskou nabijeckou do auta. :) telefon bezi, vola, displej se po bootu na chvili podsvetli, pak ale podsvetleni zhasne a na displeji nic..
    ERVIN
    ERVIN --- ---
    DARUMA: Debilně fotí, jinak bych už do toho snad šel...
    SUMI
    SUMI --- ---
    E2E4: nechám to trochu vycukat, přes noc větší část zmizela, už ta část jen lehce poblikává, třeba se to vzpamatuje... :D výměnu displeje bych asi nedal :/
    E2E4
    E2E4 --- ---
    SUMI: koupit si displej v cine (aliexpress, ebay) a vymenit si ho sam :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam