• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    MATHEA: mit system ze 17.10.2014 je uz docela mimo, nahod si posledni V5 nebo uz V6 z miuios.cz ;)
    PRUSATKO
    PRUSATKO --- ---
    MATHEA: ja jedu na verzi z minuleho patku na poslednim lizatku a nikdy jsem podobny problem nemel, obcas mi hapruje ingress, nechce se chytit gps, zapnu gps status, necham nabehnout lokaci a pak je zase vse ok. pokud pomaha vyzazeni baterky, videl bych to na sw problem
    MATHEA
    MATHEA --- ---
    TOOMIX: sry, jsem kreten:)) mi2s
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    MATHEA: co mas za telefon?
    MATHEA
    MATHEA --- ---
    Mam posledni tejdny problemy s GPS. Rano treba jede v pohode, pak vypnu navigaci, odpoledne znovu zapinam a GPS se uz nechytne. vetsinou nepomuze restart, ale musim vypnout, vytahnout baterku, zapnout, pak GPS tak v 95% naskoci. Deje se to nezavisle na miste (Praha x venkov). miui 4.10.17. Da se to nejak resit?
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    BUCCI: takze zkusim nainstalovat zip z recovery a uvidim :)
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    MIKROM: tak to bude ono...
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    BUCCI: asi ne, v ulozisti mam dve interni uloziste. jedno ma 3,75GB a jsou tam aplikace a druhy ma 10GB a je tam zbytek. Instaloval jsem ZIP pres aplikaci updater.
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    MIKROM: a oddíly máš spojený nebo ne?
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    BUCCI: zazálohoval jsem, ale nic se nesmazalo, divný :-)
    HVJ3R
    HVJ3R --- ---
    HVJ3R: Tak uz to mam, three finger gesture: http://www.honorbuy.com/forum/thread-359601-1-1.html
    HVJ3R
    HVJ3R --- ---
    Nevim, jak se mi to povedlo, ale prehazely se mi cele screeny s ikonama. Dve, co jsem mel vpravo od home, mam ted vlevo - a celkem rad bych je dostal zpatky, ale zatim jsem neprisel na gesto, kterym bych to udelal. Long press na desktopu nedela nic, Mi3W+MIUI 5.5.8 Beta/4.4.4 KTU84P. Lze nejak sortovat / presouvat cele screeny? Po jednotlivych ikonach bych to delal pul dne.

    Diky.
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    UF0UN:
    EVILMIND:

    ne... sloučí se oddíl userdata a storage, ostatní zůstávají stejné,

    jen to v překladu znamená, kdo bude dneska updatovat svou miui přijde o data ve storage - TAKŽE NEJPRVE ZÁLOHUJTE svoje fotky, mp3, data atd...
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Spis asi ze uz tam nebude tech 27 partions, nebo kolik jich to je?
    UF0UN
    UF0UN --- ---
    MIKROM: co to znamená? už tam nebude system1/system2?
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    z dnešního changelogu pro mi2: Merge partitions for Mi 2/2S (All data, including data in simulated SD card will be purged) (05-09)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Ha, mozna jsem blize pricine - pokud se mobil nabiji, tak se to nikdy nestane. Jsem si to driv neuvedomil protoze jako ingressista ho mam v powerbance v podstate nonstop... :) Ale staci vyndat kabel, a i kdyz baterie se regulerne vybiji, nabiji, a ukazuje nejaky spravne vypadajici stav, tak se mobil pri provozu z ni proste vypina. Schvalne zkusim najit jinou baterku, jsem ho kupoval rovnou s tou vetsi a tu puvodni mam nekdo doma nepouzitou.
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    BUCCI: myslim např. stažení mailů po datech apod...
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    EVILMIND: spíš, co je jinak... BT, WiFi, aktualizace apky?...
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Ja uz jsem po zaruce, takze ta moznost tu stejne neni. Kazdopadne, celou noc bezelo v pohode. 40 minut tramvaji v pohode. Vylezu z tramvaje a bum. Je mozny, ze me shazuje konkretni vez? :-)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    vítej v pekle. pak se po reklamaci dozvíš ze se závada neprojevila...
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Tak druhej system nepomohl, to asi hodinu bezelo a pak totez, cestou domu jsem nebyl schopnej vybrat ani jeden, do 10 sekund vzdycky reboot. Nicmene ted uz tu hodinu sedim a zalohuju, a zatim bezi v pohode, tak fakt nechapu... :-( Az dozalohuju holt zkusim wipe all jeste, pripadne nejakou jinou rom.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam