• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    KEL
    KEL --- ---
    no na redmi 1s je teda navigace nepoužitelná a ten browser taky nic moc. tak snad to odladi...na v6 to že začátku taky blblo
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    Já jsem se sedmičkou nadmíru spokojený. Určitě mi telefon vydrží tak o půl dne déle...
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    RAINBOF: To netvrdím, jen říkám, že mi Stable resetovala denně telefon a unstable je v tomhle lepším. Jestli je v něčem horší, to nevim, nestačil jsem si jiných neduhů všimnout.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    REDSNAKE: jenze vsechny nejsou stejne. takze rada spis obecna :) Ja jsem jeste neprisel na to jaka rom beha dobre.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Tak jsem na svém Hongmi TD-SCDMA právě rozjel MIUI v7. Zatím to vypadá dobře
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    ALLOPSYCHOSIS: vypnout pin
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    RAINBOF: z origo romky na neorigo muiu.cz. Už nevím co konkrétně za verzi..
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    REDSNAKE: prehral jsi to na co ?
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    ALLOPSYCHOSIS: přehrát firmware? Řešil jsem to po koupi 1S, vypínal se co noc, ráno to chtělo pin, takže naprd. Po přehrání vše ok.
    ALLOPSYCHOSIS
    ALLOPSYCHOSIS --- ---
    Good. Necelý rok po pořízení Mi2s se mi třeba 2x za den sám zrestartuje a jelikož mám PIN kód, tak dokud se na ten telefon nekouknu, tak nemám tucha že je vypnutý. Stává se někomu a jde to řešit jinak než mrštěním telefonu o zeď?
    Dík
    DRACONIK
    DRACONIK --- ---
    Ahoj, stava se mi na my mi4 ze kdyz jsem na wifi, signal H+ mam taky, najednou mi telefon hlasi, ze nema zadne pripojeni k siti. V tu chvili mi nejde vypnout ani wifi, ani data. Telefon se k siti nepripoji vlastne vubec. Stavalo se mi to i s predchozi verzi, ted mam 5.8.20 a stalo se mi to znova. Netusite nekdo cim to?
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    Jiayu S3
    PSILOCYBER
    PSILOCYBER --- ---
    KALTY: napodobne a LTE fakt nejak nepostrádám
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    ANONYMCZE: u Číny je problém s LTE. mi3 nemá vůbec, mi4 jen verzi, kterou jsem ještě neviděl. a co to ještě nemá zdaleka všechny pásma, co jsou v ČR.
    SUMI
    SUMI --- ---
    ANONYMCZE: celkově mi zpracování xiaomi zařízení přijde dost kvalitní...máme doma i v okolí několik produktů a nikdy jsem neslyšel žádné výtky vůči konstrukci, nebo zpracování..:)
    KALTY
    KALTY --- ---
    ANONYMCZE: já jsem s Mi3 nad míru spokojen
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    ANONYMCZE: Mi4?
    KEL
    KEL --- ---
    KEL: tak jedine co mi zatim zlobi je browser, obcas se sekne – to mi delala prvni verze miui6 taky a pak uz to jelo vyborne, tak snad to dalsi update zpravi.
    GANDALFSEDY
    GANDALFSEDY --- ---
    ANONYMCZE: UMI Zero
    KEL
    KEL --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam