• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    PRUSATKO
    PRUSATKO --- ---
    QUIP: pouzivam obe, na micloud se od urcite doby nezalohuji app tretich stran
    QUIP
    QUIP --- ---
    Pouzivate nekdo na MIUI synchronizaci do toho Mi Cloudu? Da se to pouzit jako "zaloha", kdyz chci udelat factory reset a pak natahnout aplikace a nastaveni "ze zalohy"? Nebo je na to lepsi pouzit Mi PC Suite? (kde mam zase problem, ze se mi to snasi zalohovat i obsah SD karty a tak se to vsechno nevejde na disk v notebooku - jediny pocitac, kde mam ted Windows)
    PAPRIKODLAK
    PAPRIKODLAK --- ---
    QUIP: Mi 4 taky ne.
    QUIP
    QUIP --- ---
    SGNLR: aha, ja tusil, ze nejaky Xiaomi slot nema, ale nebyl jsem si jistej, ze je to zrovna Mi2s. Tak v tom pripade je moje rada prd platna :(
    SGNLR
    SGNLR --- ---
    quip:nevyhoda mi2s,ze slot na karty nema..
    O_THREE
    O_THREE --- ---
    Ufff tak jsem to nakonec otevřel. V místě, kde to doporučují to bylo bez šance tak jsem pak zkusil opatrně odchýlit kryt v místě, kde jsou tlačítka na zesílení. Sice je tam plast hodně tenký, ale vydržel.
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    O_THREE: já to vždycky otvírám nějakou kartou (platební, z obchoďáků apod.), to je zatím asi ten nejspolehlivější způsob :)
    QUIP
    QUIP --- ---
    O_THREE & TWORBO: me to na tyhle strane s dirkou taky nejde. Prekvapive se mi kryt zacne lip otevirat na te druhe strane, kde neni tahle dira na nehet. Jak ho zacnu pacit, tak se telefon mirne zkrouti a mezi krytem a telefonem vznikne mezera na tehle druhe strane a tam to pak uz jde rozjet dal tim nehtem. Chce to opatrne ale s pouzitim primereneho nasili :)
    O_THREE
    O_THREE --- ---
    díky, to zkouším, ale ten kryt se ani nehne :-(
    TWORBO
    TWORBO --- ---
    od ty podlouhly dirky pravo dole /ze strany/ tam nehtem oddalovat a pak to jakoby cely tim nehtem co to oddaluje objet dokola a vycvakne se to..
    O_THREE
    O_THREE --- ---
    tak se hlasim do klubu. Dceri jsem koupil Redmi 2 2GB.
    Hned mám dotaz, buď jsem naprosto levej nebo dělám něco špatně, ale nedaří se mi sundat zadní kryt, abych mohl vložit SIMku. Je na to nějakej fígl, na co tlačit? Dík
    QUIP
    QUIP --- ---
    SGNLR: s tou obnovou ti neporadim, ale pro priste bych doporucoval spis ukladat videa a fotky na kartu. Z te se daji aspon obnovit i po smazani.
    SGNLR
    SGNLR --- ---
    Ahoj.zmyho mj2s se samy vymazalo nekolik viddji,ktery jsem vcera natocil nativni aplikaci foto-video.bylo to asi 10min neopakovatelnejch zaberu,zadna dovolenka,ale neco co potrebuju.zasi deseti videji ted v galerii vidim jen 3.fotky pritom vsechny zustaly.vymazaval sem vcera cache a smazal par alikaci,aby se mido telefonu prave veslo vic videa.tak nemuze to s tim mit spojitost?ty tri videa mi to ted navic hlasi,zenelze prehat,nepodporovany format..existuje nejaky datarescue miui?dik za nazory
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Me se teď zdá, že po nějakým (ne posledním) update MIUI7 úplně přestal fungovat gps fix uvnitř budov. Mám ho samozřejmě na tu možnost používat všechny zdroje, jako dřív, ale není to nic platný. Jediná možnost je restart telefonu, pak se JEDNOU fixne, ale stači ho uspat probudit, a už nikdy znova... :-(
    QUIP
    QUIP --- ---
    IXTREMIST: me to prave nehraje ani kdyz mam vytazeny jack. Dokonce mam pocit, ze se to v obou pripadech stalo tehdy, kdyz jsem tam sluchatka nemel pripojeny vubec, ale poustel jsem si nejakou audioknihu pres hlasity repracek. Priste tam zkusim pripojit sluchatka ;)
    IXTREMIST
    IXTREMIST --- ---
    QUIP: dělá mi občas redmi 1 taky. stačí vytáhnout jack, pustit přes repracek a píchnout ho zpet
    CYRILL
    CYRILL --- ---
    QUIP: tak to se mi nestalo… zdá se, že každej kus je originál :)
    QUIP
    QUIP --- ---
    CYRILL: U sveho Redmi 2 (taky 2GB) jsem si vsimnul jeste jedny mouchy - obcas prestane fungovat zvuk pri prehravani audio / video. A je uplne jedno, jaky prehravac na to pouziju. Zkratka mam neco pusteno, zastavim muziku, zacnu delat neco na telefonu, pak se vratim do palyeru, odpauznu to, progressbar se posouva, ale nic nehraje. Pritom zvuky telefon normalne dela (pri klikani na tlacitka atd.). Vzdycky pomohl az restart telefonu. Zatim se to taky prihodilo dvakrat.
    CYRILL
    CYRILL --- ---
    mě se taky tu a tam přihodí, že vyndám telefon z kapsy a chce po mě PIN, naťukám ho a normálně frčí… ještě musím otestovat slot na druhou SIM, ten jsem ještě nezkoušel
    jo a všiml jsem si, že (asi téměř) vždy po skončení hovoru na chvíli spadne signál mobilní sítě na nulu – alespoň se tak tváří indikátor v horní liště… prostě zmizí signál a po chvíli opět naběhne a to můžu být kdekoliv, třeba v centru města

    jsou v tom zkrátka drobný mušky, některý po čase zmizej a jiný se zase objeví, jinak jsem ale s přístrojem moc spokojenej… mám Redmi 2, 2GB
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    GLACIER: jo, proste z niceho nic restart, nejdriv jen co par dni, a postupne se zhorsovalo.
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    EVILMIND: No jo, jenže mi4 nemá baterku co se dá měnit (leda v servisu asi) a dělalo to to samé že se to občas během dne rebootovalo jo?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam