• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    PRUSATKO
    PRUSATKO --- ---
    SUMI: to jsem rad :-) mikromovy ikonky jsem uz nenahraval, byl nejaky problem ze strany xiaomi a jejich politiky. mozna to jde upravit pres app temata, vypnout data, spustit temata a tam dat upravit dane tema, to ale strilim z hlavy, navod bude urcite na miuios.cz
    SUMI
    SUMI --- ---
    PRUSATKO: díky za tip, vše jede..:) akorát se mi tam nedaří narvat mikromovi ikonky :/
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    naposledy k mibandu
    nejlevnejsi barevna verze: http://www.tinydeal.com/simple-package-fashion-xiaomi-miband-smart-bracelet-p-142799.html
    "Note: This is the old version Miband with 5 colors of the light, including white red blue green orange(colors of red blue green orange are optional). The New version of Miband only has one white color of the light."
    howk
    PRUSATKO
    PRUSATKO --- ---
    SUMI: kvalita fotografii se mi zda horsi, ale staci jina appka, jinak bez vyhrad, aktualizuju pravidelne
    SUMI
    SUMI --- ---
    PRUSATKO: díky zkusím to! S v7 spokojen?
    PRUSATKO
    PRUSATKO --- ---
    SUMI: hazi to nejakou chybovou hlasku? kdyz mi gplay zlobil, smazal jsem data aplikace a po prihlaseni vse slapalo, jedu na miui v7 z vanoc (mi2s)
    SUMI
    SUMI --- ---
    Ahoj, telefon (mi2s MIUIv5) mi nechce nainstalovat žádnou aplikaci z obchodu (ani aktualizaci)..Nesetkal jste se s tím prosím někdo? :)
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    MIKROM: hele mám pocit že jsou jen tři verze - modrý led, bílý led a pak nový 1s
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    OVECKA_MJ: ano nepuls jsem nasel kolem $16.. ale pak se da najít za cca $20 ta barevná :)
    schválně koukni sem: http://www.banggood.com/...nal-Xiaomi-Miband-Bluetooth-Smart-Bracelet-For-Mobile-Phone-p-937201.html colorful vs white

    upřesním tedy otázku, pro bílou verzi mluví to že je inovovaná a prý lépe čitelná na slunci, ale u té barevné by mělo jít nastavit v https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.zdenekhorak.mibandtools ruzne barvy notifikací, ne?
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    MIKROM: ok, tak zkusna to jit jinak... cinsky sopy maj bordely v popiskach, tak se zkus ridit dle nasledujiciho - pulz = 1s a vyssi cena ... nepulz = miBand 2 ten sem videl kolem 10-15$
    bordel v tom je hlavne, ze 1s bylo predstaveny na zacatku prosince, 2 je uz snad starsiho data.
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    OVECKA_MJ: nene, měření pulzu u 1s mi je celkem buřt. ale bezpulzová verze byla asi původně s modrejma ledkama, pak inovovaná verze verze má bílý ledky a někde mezi tím se motá verze s barevnýma led :/
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    MIKROM: nejsem si jist, jestli ses nezamotal do 1s vs 2 ...
    1s ma navic mereni tepu a ma bily ledky
    2 nema tep a moznost barev
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    dva dotazy na miband. chapu to dobre, ze nejdrive byla verze s modrymi LED a/pak s barevnymi a nejnovejsi verze ma ledky bile? (pokud nepocitam pulse/1s)
    rikal jsem si, že kdyz uz bych si to koupil, tak s tema barevnejma ledkama kvuli rozliseni notifikaci, ale sehnat tu barevnou verzi je docela problem
    v 99% mají vsude bilou, nekde maji "random" ze muze prijit ta i ta verze a jediny banggood ma realne na vyber (jeste cca vcera byla barevna za 450, dnes uz za 600)

    nacetl jsem, ze bila ma mensi krabicku, asi o 4mAh vetsi kapacitu baterie, snad uvajne cosi jako verze 2 s lepsi vydrzi a presnejsim merenim - o barevne nikde nepisou vubec nic

    co vybrat a kde to koupit? :)
    QUIP
    QUIP --- ---
    PISTA1: To chapu, taky jsem si na to Redmi a MIUI strasne rychle zvyknul, coz treba u staryho ZTE Blade jsem si "nezvyknul nikdy" :)
    PISTA1
    PISTA1 --- ---
    QUIP: Taky doufám, akorát mě štve že zas budu muset vytáhnout starej mobil, strašně rychle sem si zvyknul :D
    QUIP
    QUIP --- ---
    PISTA1: Tak snad ti ho vymeni v ramci zaruky. Protoze i tech $25 neni zrovna malo.
    PISTA1
    PISTA1 --- ---
    QUIP: Na telefon je rok záruka, už sem psal mail do mipointu, tak sem svědavej co odpoví.
    Když bude nejhůř, tak na aliexpresu mají modul za 25 babek a přehodím si ho sám.
    QUIP
    QUIP --- ---
    PISTA1: taky jsem o tom cetl. Me nastesti funguje dobre. Bohuzel ten modul stoji snad kolem $50, takze kdyz k tomu pripocitas jeste praci, tak je to pulka ceny telefonu. :(
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    PISTA1: tak to se neda nic delat. hodne stesti
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam