• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    PISTA1
    PISTA1 --- ---
    Tak zabezpečení tam je :D
    PISTA1
    PISTA1 --- ---
    Právě instaluju na svůj V7.1.2.0 stable tak uvidím co nepude tam :D
    CYRILL
    CYRILL --- ---
    PISTA1: aha, tak mám o chlup starší verzi, no :)
    PISTA1
    PISTA1 --- ---
    CYRILL: co je tak nejasnýho na: "nějak tam chlapci zapoměli dodat menu zabezpečení" ? ;)
    CYRILL
    CYRILL --- ---
    PISTA1: Nastavení/Další nastavení/Zabezpečení/Jméno operátora?
    PISTA1
    PISTA1 --- ---
    Tak docela prekérka, manželka si chce změnit u redmi(Miui 7.0.12.0 stable) pin k simce, a ono to nejde, nějak tam chlapci zapoměli dodat menu zabezpečení :((
    FARIN
    FARIN --- ---
    Dá se nějak nastavit aby se odkazy na aplikace v browseru otviraly v play store místo v app store?
    FARIN
    FARIN --- ---
    HITOMI: tyhle zalohy mam prave pokryty pomoci Dropbox / Evernote / Signal appek. Takze to necham nepropojeny.
    PRUSATKO
    PRUSATKO --- ---
    HITOMI: hodne se to resilo na miuios.cz, od te doby co to mame vyple, je klid. Jestli ma redmi3 zamceny bootloader, chce to pevne nervy :-)
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    PRUSATKO: jaj, dobry vedet, diky :D i kdyz vsimla jsem si teda jedny cinsky az tedka, ja to mela po celou dobu vypnuty.

    Co se pak hlasky o nekompatibilite tyce, pak mi vlastne nejak sama zmizela a vsechny appky frcej jak maj. Stejne si chci pockat na ceskou ROMku a pak se v tom hodlam az hrabat :) ale dik za info o cloudu
    PRUSATKO
    PRUSATKO --- ---
    HITOMI: jinak bacha na ten cloud, odesila to sms do ciny, cca dve mesicne, vypada to polohu zarizeni, slecne se tohle stalo u redmi note 3, ta nekompatabilita app se vyresi nahranim jinych gapps nez ktere jsou od vyrobce ;-)
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    FARIN: já účet na mi cloud mám a docela jsem to teď ocenila, hnedka se mi přehrály všechny kontakty, notes, fotky a ostatní srandičky. Asi to teda není úplně nutný, ale na zálohy je to fajn.

    AOTEAROA: já tedy přecházela právě z redmi 1, na výšku mi přijde tak o 2mm vyšší, ve váze nezaznamenávám nějaké větší rozdíly, ale má o dost větší displej s lepším rozlišením i podáním barev (alespoň tedy mě se na něj kouká o něco příjemněji). Rozdíl jsem pak samozřejmě zaznamenala spíše v rychlosti. Zatím se ale neodvažuji hodnotit nějak víc, protože ho mám druhý den :))
    FARIN
    FARIN --- ---
    AOTEAROA: já si úplně nedovolim porovnávat. Protoze jsem nahradil cca 4 roky starý lowendovy HTC a pro je tak cokoliv dobrý :-) Ale když jsem vybíral tak velikost displeje bylo jedno z hlavních kritérií a tady Redmi 3 naplňuje očekávání. Nechtel jsem nic přehnané velikého ale větší než můj starý displej.
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    HITOMI:
    FARIN:
    jaké jsou dojmy z velikosti a hmotnosti? mám Redmi1 a chtěla jsem menší a lehčí telefon. koukala jsem ale že trojka není o moc lehčí a je ještě větší? dlouhá výdrž na baterku mě zas tak neohromí, já mám baterky dvě, abych je mohla v nouzi měnit, a v reálu jsem to skoro nevyužila, pokud jsem někam nejela na pár dní (ale je pravda, že málo telefonuju a nejvíc používám internet).

    chtěla jsem něco menšího, lehčího, a strašně rychlýho. chci Redmi3? :)
    FARIN
    FARIN --- ---
    tak mam Redmi 3 taky doma, trosku jsem se natrapil se spravnou instalaci google aplikaci, protoze z cz shopu tam nebyly korektne. Ale factory reset to vse nakonec vyresil.

    pouzivate nekdo Mi Cloud? Pouzivam Google Contacts a Dropbox tak si rikam jestli to vubec prinasi nejaky benefity.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    tady ještě jedna recenze
    Xiaomi Redmi 3: K dokonalosti chybělo málo (recenze)
    http://www.svetandroida.cz/telefon-xiaomi-redmi-3-recenze-201602
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    TOOMIX: recenze o ničem :-( Král výdrže bez popisu zkušeností se skutečnou (opakovanou a doloženou) výdrží :-(
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Recenzia Xiaomi Redmi 3 - kráľ výdrže - GizChina.cz
    http://gizchina.cz/2016/02/16/recenzia-xiaomi-redmi-3-kral-vydrze/
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    Tak redmi 3 doma, objednávala jsem v pátek pozdě večer, takže rychlost dodání z xfs opravdu supr. Neměla jsem moc času se v tom zatím hrabat, každopádně na pohled vypadá úžasně, je svižný a už se mi podařilo na něj dostat i google play. Postupovala jsem podle tohoto návodu http://en.miui.com/thread-3998-1-1.html
    Zatím jedinou nevýhodou je nekompatibilita některých aplikací s touto verzí telefonu, ale nejedná se o nic zásadního. O víkendu se v tom pohrabu trochu víc :))
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    AOTEAROA: mám to úplně stejně :) a nakonec asi příští týden objednám redmi 3, nějak se mi do toho nechce investovat víc a za ty peníze mi to přijde jako velmi dobrá koupě.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam