• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    IXTREMIST
    IXTREMIST --- ---
    Asi to bude kombinace uživatele a dodavatele. ..
    IXTREMIST
    IXTREMIST --- ---
    mám redmi 2 2gb, přítelkyně 2ku s 1gb, předtím jsem měl 1s.. bezproblémové telefony. Já dávám telefonu fest zahul jak hardwarově, tak softwarově a všechno v pohodě - vlezl jsem sním do vody pro rybu, chci po něm diagnostiky sítí přes spec. soft atd..
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    AOTEAROA: ja mel dve prvnimu chcipla ramka a druhy mam jedno ma tchan a jedno svara. nenasel jsem kombinaci kdy to nezlobi. musis mit vyply zamek telefonu a jet jen na 3g.... jak vystrcis paty z mesta nebo nedej boze cestujes. jsi v pekle. to rozhrani je vpohode protoze je snadny a i tchan to nakonec dal kdyz doted mel blby nokie bez os.
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    RAINBOF: já mám furt to první Redmi a rok a půl jsem byla extrémně spokojená a neměla jsem žádný problém. to až poslední měsíce se fest zpomalil, appky nestíhaj, swiftkey mě sere, a nevejdou se mi tam další appky. myslim že kdyby měl trochu víc místa a paměti, ještě by mi rok vydržel :)
    BESTIEVSAMETE
    BESTIEVSAMETE --- ---
    RAINBOF: Říkám ze mám jablicko ;)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    BESTIEVSAMETE:
    hlavne si neporizuj znova redmi. kazde redmi je proste smelo. hw problem sw problem vsechno maj na haku.
    (mam aktualne 2ku a restartuje se samo, semtam prijde o signal tak je potreba reboot...)

    xiaomi pres to jak pekne je si uz nekoupim. prijde mi to jako acer - hezke jen na papire.
    BESTIEVSAMETE
    BESTIEVSAMETE --- ---
    AOTEAROA: Na Applu funguje i v metru (anděl - florenc),takže věřím,ze to telefonem je ;)
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    BESTIEVSAMETE: Spotify mě taky děsně vytáčí, furt koukám na točící se kolečko. Jenže když používám appku na kompu doma (apple), je to nemlich to samý, tak to asi není telefonem.
    BESTIEVSAMETE
    BESTIEVSAMETE --- ---
    Ahoj;) tak jsem se po necelém roce rozhodla pustit svoje redmi note 1 k vodě. Je v záruce,je po reistalu a je jako nové,ja jen proste nemám sílu se s tím dohadovat,jestli teda zrovna dneska bude dělat nepristojnosti (neprehravat spotify),nebo ne.
    Pustím ho do světa za 2000 i s roční zárukou..
    Tak kdyby ho někdo chtěl. Ja jsem dárkem dostala jablicko,tak jsem nezavahala.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    AOTEAROA: Ty máš ještě staré Redmi WCDMA...stáhni zip, nahraj do telefonu a updatuj ručně ;)
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    MIKROM: já asi páteční updaty nejedu, mám MIUI 26.0.0 stable už celou věčnost a dycky mito řekne že mám aktuální :D ale asi budu muset na ruční aktualizaci no. možná neni špatnej nápad si to celý wipenout, ale nejsem si aktuálně jistá, jak dobře se mi to zazálohuje...
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    AOTEAROA: nemusíš mazat, jen vydrž do pátečního updatu, nebo stáhni zip z miuios.cz a proveď aktualizaci ručně
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    MIKROM: dá se to úložiště nějak samostatně nainstalovat? nechce se mi mazat mobil :/
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    AOTEAROA: nemáš zakázavý/odinstalovaný "úložiště kalendáře"?

    jinak máš asi rozbité gapps, a pokud más xiaomi, tak by mělo stačit přemlasknout romku
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    Prosím vás nějak jsem si zkonila mobil :-( Google kalendář mi hlásí, že nemám povolené úložiště, ale v nastavení nic takového nevidím. Zkoušela jsem odinstalovat a nainstalovat a furt stejné.
    Promazala jsem nějaké nepoužívané appky, ehm, a taky jsem smazala aplikaci Google disc. Může to být tím? Zkusím zas nainstalovat. Snažila jsem se vyřešit omezené místo v mobilu, asi blbě.

    Už aby vyšla nějaká dobrá novinka s dobrou českou ROM.
    DRACONIK
    DRACONIK --- ---
    RAINBOF: prave ze jo. a pritom telefon neni vubec poskrabanej, ani ta folie, nic. zadna znamka ze by to vubec nekdy spadlo, coz nespadlo
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    DRACONIK: praskla i ta folie ?
    BLEVAJZZ
    BLEVAJZZ --- ---
    IXTREMIST: já taky....:-DD a kolikrát mi spadnul na beton ani nepočítám a pořád žije..a to tam nemám ani folii :-DD
    DRACONIK
    DRACONIK --- ---
    Na nic jsem si nelehl, to bych asi nemlel o tom, ze nechapu jak je mozny, ze to muze rupnout takhle samo:/
    IXTREMIST
    IXTREMIST --- ---
    BLEVAJZZ: Nebo si na něj lehl. Já sice na redmi 2 spim pořád a nic mu není... ale člověk nikdy neví.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam