• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    FIKOTEK: zpracovani (hlavne), sw chyby.

    pak je tam spousty drobnych detailiku konstrukcniho typu jako rychlejsi a vetsi vnitrni pamet, pocitove i citlivejsi radio ale muze to delat fakt ze baseband nebo jak se tomu nadava je trosku aktualnejsi na MI nez na redmi.
    FIKOTEK
    FIKOTEK --- ---
    RAINBOF: Muzu se zeptat jaky je v tom rozdil? Nemusis nijak obsahle, treba jen v bodech. Dekuji.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    proste mi a redmi se neda srovnavat :)
    PSILOCYBER
    PSILOCYBER --- ---
    KABIS: Za mě je to Mi4, do čeho bych šel dneska já. (mam Mi3)
    PETR_TNT
    PETR_TNT --- ---
    RAINBOF: RAINBOF: fastboot nefunguje, nic se nedeje, kousne se a musim dlouze podrzet power aby se vypl
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    obecne vzato ale tuhle chybu resi i reklamace.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    PETR_TNT: jedine pres fastboot. to jsem zapomel dodat.
    PETR_TNT
    PETR_TNT --- ---
    RAINBOF: prehrani softwaru bude dost hardcore, kdyz se mobil po SW strance zhrouti behem minuty.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    PETR_TNT: no tak na to se doporučuje (dle google-fu) přehrát software. pokud to nepovede nezabere je to na opravu desky což si nejsem jist zda u nás doopravdy někdo dela.
    PETR_TNT
    PETR_TNT --- ---
    Nejde mi najít ani Swipe device
    PETR_TNT
    PETR_TNT --- ---
    RAINBOF: MMI test : Fail PCVA test : Fail a zbytek je krom "AT mode" rozsypanym cajem
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    PETR_TNT: Funguje v pásmech 1800mHz a 2600mHz, takže záleží kde se nacházíš a jaké tam má operátor porkytí. Nemá 800mHz, což je asi nejčastěji používaná frekvence.

    Než jsem zjistil jaký mám reálně od operátora FUP, tak mi tahle absence u Xiaomi vadila :-)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    PETR_TNT: mrkni do tecovery jsou tam nejaky testy zda ti nefailuje vnitrni pamet. jinak casto je to pametovkou.
    PETR_TNT
    PETR_TNT --- ---
    dneska mi na Red Rice 1 začaly padat chybové hlášky, jedna za druhou až do umrtvení telefonu. běžné recovery na to nestačí, jak ještě se dá zachránit?
    jak je to s redmi 3 a LTE? funguje v česku nebo je to marný?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    PYRO: nema pokud to funguje nesahej na to :)
    PYRO
    PYRO --- ---
    kdyz to ctu, pritelkyne ma take redmi 1 a rekl bych ze nicim s toho netrpi.
    ALe ma system 2 roky stary a je pomerne spokojena.
    Porad se presvedcuji ze ji ho zaktualizuji, ale kdyz to tak ctu ma to vubec cenu :)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    pardon za preklepy. psal jsem v metru.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    KABIS: vemu jen ty pretrvavajici z 1 a 1s
    nahodny restart pri zapnutych datech. takze pokud mas na sim heslo tak se to rovna vypnutemu telefonu.
    opet blbe rozdelene vnitrni misto. rozhodne to delaj schvalne.
    na 1s se mi stavalo ze u nejake appky nesel vypnout zvuk proste to zacalo a uz neprestalo do restartu.
    kalendar se obcas neozve na upominku
    zapomina synchronizovat kontakty takze po resetu muzes zjistit ze ti chybi poslednich x mesicu.
    opravne balicky chyb nejsou caste a casto neopravuji vse co by mely a v minulosti se stalo ze prinesly nove vylozene pitome chyby. (nejdriv nedrzely koupene app po startu a pak po oprave nesly vypinat budiky) musis to pak spravovat rucne coz je neprijemnost kdyz se ti s tim nechce babrat cestou na schuzku.

    jinak abych jen nehanel je to za ty prachy dobrej telefon pokud ti nic z toho nevadi muj tchan ma nejsou dobu redmi 1s a je spokojen telefon ma prakticky porad leteckej den a drzi. pouziva whatsapp, skype sms a volani semtam mrkne na inet a pres vpn na televizi.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    bral bych mi. redmi ma mraky chyb a xiaomi je neopravuje. mi4 je na tom kapku lepe.
    ADAMOVO_ZEBRO
    ADAMOVO_ZEBRO --- ---
    Ahoj, prosím o radu. Jaká je nejlevnější a nejrychlejší možnost výměny diplaye na Redmi2? Upadl, není popraskaný, rozlité barvy. V servisu za to chtěj 2100. Original display 1800. Je nějaká levnější možnost? Jsem na tohle trochu ... levá :) Díky.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam