• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    TECZKO: ahoj bohuzel se zdrzuju v praze.
    TECZKO
    TECZKO --- ---
    RAINBOF: tak dock pro Mi Band 1 bych mel a muzu ti prihodit i cernej pasek (modul jsem nekde ztratil a tohle mi zustalo). Pokud jsi z Brna,muzu ti to nekde predat...
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    TEAPACK:
    TETREV: kontakty se mi zobrazují, o nás mi vyhazuje chybu serveru.
    TETREV
    TETREV --- ---
    TEAPACK: stránky fungujou v pohodě, asi VPN
    TEAPACK
    TEAPACK --- ---
    Ahoj, nakupujete někdo přes xiaomi-store.cz ? chtěl jsem se tam kouknout na nějakou sekci "O nás" nebo "Konstakty" ale internety mi tvrdí, že ty stránky jsou úplně prázdný... je to VPNkou z práce, nebo tím e-shopem? O.o
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    KALTY: já právě jinej než tu svojí 1ku neviděl ale znamená to nejspíš že si holt musim pošéfovat ten správnej.
    KALTY
    KALTY --- ---
    RAINBOF: Tak jelikož je rozdílně velký i pro MiBand 1 a 1s tak ti nevím.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    u mibandu 1 se mi poškodil charging dock (když nabíjím musí to tam být děsně krkolomě). Na ebay jsem koukal že se prodávají docky výslovně pro miband 2 ale přijdou mi stejné. Jsou stejné ? když si ho koupim měl by fungovat ?
    YOZHIN
    YOZHIN --- ---
    Ahoj, mate nekdo zkusenosti s Mi Band 2? Funguje Vam buzeni pomoci Smart Alarm ve fazi lehciho spanku? Ani po trech dnech se mi to nepodarilo overit.
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    CHEWBACCA: Mě simka taky nešla - byl to nějaký starší typ. Po výměně za novou u operátora to pak šlo.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Koukni na miuios.cz
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    Dotaz cislo dve. Ve video recenzi slibovali ze bude andros 6.0 ale jede to na 5.1. Aktualizovat se da?
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    Ahoj. Prosim potreboval bych poradit. Kouoil jsem si xiaomi a nevim jak aktivovat sim. Prisla mi notifikace s aktivacnim kodem, na tu sem klikl a zmizela. Nemam v tel zadne kontakty. Poradte
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Mám za to, že je cesta i bez toho bootloaderu skrz twrp
    SANSCULLOT
    SANSCULLOT --- ---
    ano pokousel jsem se o to s verzi 7.5 stable ktera je na miuios.cz
    ted zkusim jeste starsi 7.3.1 ale bojim se ze downgrade neni uplne cesta :/
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    SANSCULLOT: na miui os jsou origo rom
    SANSCULLOT
    SANSCULLOT --- ---
    BUCCI: jo to jsem si myslel taky, ale po procitani ruznejch vlaken se ukazuje ze telefonum jsou uzamceny bootloadery, a musi se zadat primo na cinskym webu o poslani sms na odemknuti. a pak nasleduje naprosto prisernej postup jak to do telefonu narvat.
    kdyz to zkusim prez updater tak se jen restartuje a nazdar
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    SANSCULLOT: dyť by mělo stačit stáhnout rom z miuios poslední cz rom, zkopírovat do telefonu a pustit updater ne?
    SANSCULLOT
    SANSCULLOT --- ---
    TOOMIX: 7.5.x.x.x - prave ze jste ne, cekam na tu sms z Ciny aby byl telefon schopnej aktualizace na novejsi ROM ktera by to snad mohla resit. Ted to proste nejde. Ptam se spis na to jestli ten prroblem nekdo neresil jinym mene komplikovanym zpusobem...
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    SANSCULLOT: máš tam poslední build z miuios.cz?
    SANSCULLOT
    SANSCULLOT --- ---
    ahoj ve spolek,
    zakoupil jsem Redmi 3 MIUI 7.3.2.0.0. a po par dnech mi prestala fungovat synchronizace s google appkama - gmail, play atd. nejde mi odinstalovat ucet a znova ho pridat. Plus pozoruju par dalsich chyb.
    Jediny co pomuze je reset, ale po par dnech stejna chyba - uplne nahodne.
    Na netu jsem vycet spousta, ale jediny co by melo pomoci je update na jinou ROM, nicmene to je s tim ze se musi cekat na odblokovani telefonu z ciny pomoci sms takova habadura ze uvazuju ze telefon vratim.

    resili jste nekdo stejnej problem? a vyreseno?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam