• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    SGNLR
    SGNLR --- ---
    MIKROM: to bych presne potrebovaql do svyho MI2 nabastlit:) absence slotu na sd karty je snad jedina vec co me na telefonu stve
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    DARUMA: sice asi není z aliexpressu, ale mám tu parádní fejk mi2s, kde je jako vnitřní úložiště klasická microSD karta: https://lh3.googleusercontent.com/...T2wMXqUSbHh2LrI6YTW1jlaRyX862j-_LO6A4RswfHhyZUi4r=w1366-h770-no

    fejkuje se všechno, mám i fejk powerbanky, rozhodně bych šel po ověřeným prodejci
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    DARUMA: není lepší vzít to na https://www.ibuygou.com/ kde to je sakra prověřené?
    DYNK
    DYNK --- ---
    DARUMA: Jeden jsem tam koupil pred tremi lety a spokojenost. Vybiral jsem prodejce podle referenci a ceny - "originaly" za polovinu jsem ani nezkoumal.
    SIVER
    SIVER --- ---
    DARUMA: to by mě taky zajímalo právě :-)
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    Máte někdo zkušenosti s kupováním Xiaomi telefonu na https://www.aliexpress.com?
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    SIVER: mám Redmi 3 Pro a spokojenost
    SIVER
    SIVER --- ---
    zdravím jaký se ted vyplatí xiaomi, aby byl výkonější a probíhala na něm stále aktualizace. Mám ted xiaomi mi2s 32gb, co se vyplatí ted? xiaomi mi3s mi4s mi5s či nějaký note? upřímně mi5s mi přijde ještě dost drahý....
    LACHAUER
    LACHAUER --- ---
    Když jsme u těch "komerčních" dotazů - dostala se mi do ruky Xiaomi Hongmi, hledám někoho, kdo by
    1/ přeformátoval partišny, aby nedocházelo místo v "internal storage"
    2/ případně dohrál nějakou novější ROM
    Tuším, že je to asi jednoduchá akce na pár minut, ale jsem lama a nehodlám se do toho pouštět, radši to za odměnu přenechám někomu zkušenějšímu. Nejlíp v Praze, kdyžtak prosím do pošty, díky.
    LEITWOLF18
    LEITWOLF18 --- ---
    Ahoj, nechce si někdo z Prahy vydělat?Jde mě o aktualizaci rom na Redmi Note 3 telefonu na nejnovější. Bohužel v telefonu je nahraná stará a to tak, že nelze aktualizovat automaticky. Když tak prosím do pošty
    CEEFA
    CEEFA --- ---
    KORKMAZ: senzory se daj kalibrovat po vytočení *#*#64663#*#* měl by tam být i gps, xiaomi už ale nemám tak nemůžu overit
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    Celkem mi teď kolísá kvalita GPS signálu. Bude to spíš chyba mobilu Mi4 nebo aplikace Waze? Letmo jsem koukal do nastavení mobilu a nic moc tam neni, když teda pominu, že nastavení polohy je dost schovaný někde v zabezpečení a ani to nenabízí kalibraci atd.
    JUGI
    JUGI --- ---
    Btw nemáte jí někdo? Líbí se mi.

    Mi Global Home
    http://www.mi.com/en/air2/
    JUGI
    JUGI --- ---
    Existuje na Mi5 nějaká google appka, která umí přehodit 3g/4g internet z jedný SIM na druhou automaticky? Třeba když jeden operátor je někde výrazně horší než druhý? Nebo někde v telefonu? Dík
    PRUSATKO
    PRUSATKO --- ---
    HITOMI: rozhodně ceskou Rom už kvůli čínskému balastu
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    Tak jsem si na redmi 3 nahodila miui 8.0.2.0 (origos od cinanu) a mam od ty doby potize s google uctem. Obcas se mi vubec nejde prihlasit do google play a na gmail. Vzdycky pomuze restart, ale to neni to nejlepsi reseni. Nemel tu nekdo stejny problem a nezna reseni? :) Nebo si mam proste nahodit cesky miui a budu v klidu? :)
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    Prodam mi4s 64gb white. 2 mesice stary. 100% stav. Cena dohodou.
    RADDINO
    RADDINO --- ---
    Při stahování jedné aplikace z G play mi Gplay vyhodí chybu 907. Dělá mi to jen u jedné aplikace. Místa v telefonu dost, zkoušel jsem restart, data/wifi, vymazat data Gplay a furt nic. Na netu radí odinstalovat aktualizace Gplay, ale tam mám možnost pouze Odinstalovat, tak nevím, jestli si tím nepošlu celý Gplay do pryč. Neřešil někdo něco podobného?

    MIUI 8, aktuální týdenní verze, MI 4W 3Gb
    JUGI
    JUGI --- ---
    PSILOCYBER: kancelarska sponka me opet zachranila.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    PSILOCYBER: a pichnes si ho do zadele.
    PSILOCYBER
    PSILOCYBER --- ---
    JUGI: si to picussky pichatko dej na krouzek mezi klice a jako bonus to nikdy neztratis, jedine s klicema
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam