• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    FEDAJKIN: No jo problém je v tom, že ty tady celou dobu meleš o tom co je napsáno na krabičce, kterou jsi ani neměl v ruce a já se ti tu snažím vysvětlit, co v těch krabičkách je za HW haha. Ale nemá to smysl. :-)
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    Jasně, odkaz na android fórum je přece víc jak ofiko stránky vyrobce
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    FEDAJKIN: Dával jsem ti tady odkaz na androidforum.cz, kde diskutují majitelé tohoto telefonu. Ty ten telefon nemáš a děláš tady chytrýho. :-)

    "Značka: Xiaomi Redmi Note 3 Pro Special Edition (lze se setkat i s označením bez PRO, GLOBAL, SE, LTE ....)
    Hardwarová platforma: Qualcomm Snapdragon 650 MSM8956 (64 bit)..."
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    Mysli si to dál ;)
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    FEDAJKIN: SE a Global je označení pro jeden, stejný telefon. :-))))
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    DARUMA: tak nevím jestli věřit obrázku kde se míchá SE verze s Globální. Na mi.com jsou vedeny jako odlišné
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    Ano, protože jsou to Číňani. Tady je fotka třech verzí telefonu Xiaomi Redmi Note 3. Čtvrtá o které mluvíš ty neexistuje, takže tady nepleť obecenstvo.Howg!

    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    Tak to že každá ta verze má jiné oznaceni, ean ,sn a i Xiaomi to na webu prezentuje jako dvě různé verze není úplně přesvědčení ale fakt
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    FEDAJKIN: Haha. Končím debatu. :-) Já ten telefon mám a prolezl jsem k tomu hodně diskuzí. Ale samozřejmě ti tvoje přesvědčení brát nebudu.
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    DARUMA: je to úplně jiny model, má jiny ean, jiný sn číslo, mozny i nějaký změny vnitřnosti o kterých nevime, to že má stejný rozměry a procesor fakt neznamená že jde o totožné verze.
    SARGO
    SARGO --- ---
    DARUMA: Kdyby jen čeští. Vybírala jsem obal na Ali a půlka zaručeně správně označených neměla vzadu díru na senzor otisků prstů, i když jinak na pohled otvory seděly. :-)
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    SARGO: Přesně tak. Čeští prodejci v tom mají sami bordel. Já jsem musel celkem intenzivně pročítat XDA fóra abych pochopil, jaký telefon jsem si vlastně koupil. :-)
    SARGO
    SARGO --- ---
    RAINBOF: Ta co nám to dělá je xperie, začalo to po jedné aktualizaci - příliš velká náhoda :-) Výdrž těžko říct, jak se hrají pokémoni, je to neměřitelné :-D

    BUCCI: Bacha na to, ti prodejci v tom mají bordel taky :-))
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    FEDAJKIN: Já myslel, že se tady bavíme celou dobu o HW ne? SE a Global verze mají identický HW, velikost a s tím souvisí výběr pouzdra, skla.
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    DARUMA: tři příspěvky zpátky sem Ti dával link na post kde to je..
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    FEDAJKIN: Můžeš sem ty 4 verze nalinkovat?
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    DARUMA: note 3 ma 4 verze, můžeš mě minuskovat jak chceš ale nic to na tom nezmění :)
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    FEDAJKIN: Co ne?
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    DARUMA: ne, viz BUCCI
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    AOTEAROA: mozna by se k tomu mohl vyjadrit Glacier, precijen jich asi par prodal...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam