• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    RUM
    RUM --- ---
    AOTEAROA: aha takže s novým bych si nemusel pomoct... díky za tip s tím počkáním před dalším zapnutím
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    RUM: dělá mi to přes půl roku starej Mi4C, asi ho pošlu na reklamaci a změním stáj.
    kolegovi to dělá rok a půl starej Mi4 myslim.

    když se mi ale na těch 20-30 % vypne, stačí obvykle chvilku počkat, i přestože hlásí mrtvou baterku, a pak naběhne a normálně má dál těch 20 procent. nebo i víc. šmejdi jsou to!
    IMPROVIZACE
    IMPROVIZACE --- ---
    RUM: tohle mi delal kdyz sem hral fallout shelter
    asi teda ne ze 40% na 0 ale z 20% obcas jo
    RUM
    RUM --- ---
    má tu někdo ještě mi2s? začal mi blnout asi po 3 letech... vypíná se z ničeho nic a když se to stane tak se buď "vypaří" půlka baterka nebo se vyšťaví celá... takže mám 40%, vypne se, a je na 0% a ani ho nezapnu bez připojení na nabíječku. koupil jsem kvůli tomu novou origo baterii, ale je to furt stejné...
    JUGI
    JUGI --- ---
    AOTEAROA: myslíš, že číňani umí designovat handsfree pro naše bílý velký uši, když neumí zacílit ani reklamu? :)
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    máte někdo zkušenost s Xiaomi handsfree, hlavně jak to na uchu drží? přijde mi to nějaký moc dyzajnový :)

    Bezdrátové Bluetooth handsfree Xiaomi 2 | Beryko.cz
    https://www.beryko.cz/Bezdratove-Bluetooth-handsfree-Xiaomi-2.html
    PISTA1
    PISTA1 --- ---
    Tak zbohem xiaomi :(
    Kdyby jste někdo chtěl redmi 2 s KO deskou jinak v super stavu, můžem se domluvit.
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    btw z microUSB konektoru jsem už vytáh i zrnko kmínu :) na ležáka se tam hezky vešlo narvat
    JUGI
    JUGI --- ---
    SGNLR: potrebujes nejake nespicate ale ostre dloubatko :)
    SGNLR
    SGNLR --- ---
    diky, tyvole díky! made my day:)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    SGNLR: vypnout, vyndat baterku a co nejslabší jehlou štourat, dělám to tak každý 2-3 měsíce už na 3. telefonu
    CEEFA
    CEEFA --- ---
    SGNLR: jestli jehlou, tak vyndej baterku, lepší imho něčím nevodivym
    SGNLR
    SGNLR --- ---
    TOOMIX:
    JUGI: mam zkusit na hilvata vystourat nejakou jehlou opatrne, ci je nejaka min buranska varianta?:) diky
    JUGI
    JUGI --- ---
    SGNLR: mi2 usb konektor sem cistil jiz asi dvakrat a vzdy to pomohlo. Mas tam bordel z kapsy u kalhot, to se stava :)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    SGNLR: a neni ten konektor jen plný prachu a bordelu?
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    SGNLR: vyměnit konektor, je stejný s nějakým Sony, už jsem to dělal na mi2s dvakrát (ne na mým)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    SGNLR: pokud jsi to nechal dohnit tak mozna uz ne. jinak se to vetsinou necha zaletovat dokud je to jen povoleny. jinak novy powerboard/mainboard (kdyz uz neni za co to chytit)
    SGNLR
    SGNLR --- ---
    ahoj. na mi2 se mi vyzvejkla zdirka na usb tak,ze uz tam skoro zadny nedrzi,takze brzo uz asi ani nenabiju jinak oekne funkcni telefon. da se s tim neco delat prosim?dik
    PISTA1
    PISTA1 --- ---
    potřeboval bych 813
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    PISTA1: oka. Mám v práci nějakou mrtvolu, komplet ko, ale deska by mohla být funkční, je to redmi ale netuším jaký
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam