• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    PISTA1
    PISTA1 --- ---
    KORKMAZ: věř tomu že nedalo, teprva když mě redmi kikslo, a jápořídil mobil s kompletním LTE sem poznal jaká to byla strašná pakárna jet na 3g případně edge.

    Btw kdyby jste chtěl někdo redmi2 16/2gb pamětí (verze s xxx13) hardwarově naprosto v pořádku kromě kikslý paměti. Za 6 kil může bejt vaše :D
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    Máte někdo Redmi 4 Pro? http://dotekomanie.cz/2017/01/xiaomi-redmi-4-az-jeden-evergreen-povedeny-telefon-recenze/

    Má to už osvetlená spodní tlačítka? Cena zdá se být dobrá a absence venkovské LTE by se dala oželet.
    AXUOH
    AXUOH --- ---
    THESTOUPA: Aha, to je ono, díky. Přitom jsem na RA koukal, ale nějak se mi to nepodařilo správně vyfiltrovat...
    THESTOUPA
    THESTOUPA --- ---
    AXUOH: tohle?

    Xiaomi | Tvrzené sklo Note 3 Pro Global | Redandroid.cz
    https://www.redandroid.cz/Tvrzene-sklo-Note-3-Pro-Global-d170.htm
    AXUOH
    AXUOH --- ---
    Ahoj,
    nevite nekdo kde (idealne v CZ) koupit ochranny sklo na redmi note 3 SE/global/CZ LTE nebo jak to kdo znaci, proste na tu 152 mm dlouhou variantu?
    Dik
    YAMA
    YAMA --- ---
    Dotaz na fandy Xiaomi. Notebook Xiaomi Air 13.3 nebo si počkat na Xiaomi Air 4G 13.3.?
    (Obecně mám podmínky jen ty, že chci, aby to bylo lehké, hezké a zvládl mi na tom běžet Chrome s 20 otevřenými okny a Photoshop zároveň.)
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    JUNGLEBOY: doporucuji utratit jeste par korun, koupit a nainstalovat Mi Band Tools (https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.zdenekhorak.mibandtools), povznasi vlastnosti Mi Band 2 uplne nekam jinam, nez Mi Fit. I s chytrym buzenim :)
    JUNGLEBOY
    JUNGLEBOY --- ---
    tak jsem poridil miband 2 a nemuzu najit kde se da v mifit zapnout chytre buzeni, poradite? nasel jsem jen budik pro presny cas
    SGNLR
    SGNLR --- ---
    RADDINO: jo u me stacilo vyskrabat tenkou jehlou. bylo tam toho jak zmolku z pupiku za rok:)
    SGNLR
    SGNLR --- ---
    kupoval ste si nekdo xiaomi primo v Bangkoku?budu tam par dni.svuj Mi2 miluju,ale stve me absence vetsi pameti,tak premejslim, ze bych zainvestoval do neceho co ma aspon 64gb nebo slot na sd.zasadni pro me teda byl rozmer a kvalitni fotak, coz nevim, ktery z nkvejch modelu splnuje,ale tipuju, ze by to v Bangkoku melo stat hubicku ne?diky
    WAKI
    WAKI --- ---
    JUGI: ne ja, ale tech kecu, ze kdyz ja telefon tak ona kabelku.. takovy vymeny mam nejradsi.. 500usd by melo byt za tu nejvyssi verzi co jsem pochopil.. tady to bude prestreleny tak o 2000 si myslim..
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    JUGI: +21% DPH + nějaký poplatke za 2 roky záruku pokud budeš kupovat v čr
    ZYAN
    ZYAN --- ---
    AOTEAROA: RUM: Tohle mi dělá 2 roky starý Redmi Note LTE.
    K Xiaomi se už asi nevrátím
    JUGI
    JUGI --- ---
    FEDAJKIN: 500USD čtu kudy chodim. Myslíš, že bude dražší? S Mi5 sem nadmíru spokojen a Mi6 chci :)
    JUGI
    JUGI --- ---
    WAKI: a přítelkyně ti ho bude kupovat? :)
    WAKI
    WAKI --- ---
    FEDAJKIN: No co jsem predbezne cetl tak jsem smirenej s cenou 14-17000,- coz je sice hodne i pritelkyne mi rika jestli jsem se nepo... ale ja ten telefon proste chci.. Vis jak to je :-)
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    CEEFA: redmi 3s, Redmi Note 3 Pro, Redmi 4a, Note 2 Global
    CEEFA
    CEEFA --- ---
    a uz se u tech novejch xiaomi automaticky da pocitat s evropskym lte? nebo proste model od modelu?
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    WAKI: Hele jasný, ale počítej že po uvedení bude zase cena vyšponováná a bude min čtvrt roku trvat než klesne na normální hladinu, takže Mi6 vidím nejdřív jako vánoční dárek
    WAKI
    WAKI --- ---
    uprime super telefony oba dva.. cekam ale na mi6 jak nadrzenej kralik :-)
    JUGI
    JUGI --- ---
    FEDAJKIN: yes. Global.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam