• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    JUGI
    JUGI --- ---
    WOJTISHEK: netusim :)
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    JUGI: jakou jsi tam mel verzi pred aktualizaci?
    JUGI
    JUGI --- ---
    :)

    Xiaomi Mi6 Phone Waterproof Test
    https://www.youtube.com/watch?v=yG6C8b2DVq4
    JUGI
    JUGI --- ---
    Naše rodina. Foceno mi5-kou :)

    JUGI
    JUGI --- ---
    WOJTISHEK: me se tam hodila nejaka predtim, ta neprobehla a tadle jede. Ale kurva 1,6GB
    PANACEK
    PANACEK --- ---
    Krapet jine tema. Nestava se vam, ze omylem volate? Ja to bral za cosi jako lami kratochvili, dokud se to stavalo druhym. Jenze s uzkym bocnim rameckem u redmi 4 v tom uz jedu taky. Proto jsem se jal hledat reseni, kterym by byla appka typu call confirm. Jenze ouha, na miui call confirmy nefunguji, co jsem se tak docetl a progooglil. Resili jste? Treba i jinak...?
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    JUGI: ty jo, tahle aktualizace se mi jeste nikdy nepodarila, vsechno delam pres TWRP
    JUGI
    JUGI --- ---
    Tydenni aktualizace pro mi5 co ma 1,6GB? Tvl! :)

    BLEVAJZZ
    BLEVAJZZ --- ---
    CYRILL: dííly jsem idiot..jsem to nemohl najít :-DD
    CYRILL
    CYRILL --- ---
    BLEVAJZZ: Nastavení/Notifikace/Upravit název operátora + Styl ikony baterie… :)
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    TOOMIX: ne, vážně to není po vzoru Applu ;)

    These Chinese phones beat Apple to removing the headphone jack
    http://mashable.com/2016/04/21/leeco-phones-headphone-jack-removal/
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    MIKROM: to je tim, že 3G už dneska nikdo neřeší a rozšiřuje se primárně LTE síť... takže, 3G a E zůstává stejné, ale pokrytí LTE (4G) se stále vylepšuje... primárně tam, kde je Edge, tak LTE posilujou nejvíc
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    TOOMIX: hroznej mor ta likvidace jacku :(
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Po vzoru apple odstranili 3,5mm jack

    Xiaomi Mi 6 oficiálně představen se Snapdragonem 835 a 6 GB RAM - GizChina.cz
    https://gizchina.cz/2017/04/19/xiaomi-mi6-oficialne-predstaven/
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    BUCCI: tak. Nejde mi vůbec o rychlost, 3G mi dostačuje, ale čekat minutu než se mi na E za městem načte stránka mě fakt neba. A loni po cestách Moravou jsem viděl E pořád, zatímco přítelka měla pořád 4G.
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    JUGI: ok, pripadne se ozvu :)
    JUGI
    JUGI --- ---
    WOJTISHEK: kdybys to s tou mi6 myslel vazne, napis, treba dostaneme skupinovou slevu :)
    JUGI
    JUGI --- ---
    BUCCI: to chapu, ja jezdim po CR jen po znamejch a na dovoleny, kde je mi to jedno. Hlavne at ten mobil nevotravuje :)
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    JUGI: hmmmmm ale když jezdím po ČR a aktivně používám e-mailových, on-line navigaci, případně další on-line ve i z auta nebo na cestách... občas z mobilu AP pro notebook, a to s tím písmenkem E není o buranstvi, ale o tom něco umět... LTE je v tomhle pro mě nepostradatelný, s datovým tokem kolem 10ti GB měsíčně bych to s edge ani nedal
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam