• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    LOPIN
    LOPIN --- ---
    WOJTISHEK: zkus xiaomimobile.cz
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    Tak dlouho se chodí s telefonem v obalu, až se jednou vyndá a zrovna v tu chvíli ti spadne na zem tak, že máš rozbité přední sklo, ohnutý střed a pavouka i na zadní čočce foťáku...

    Nějaký tip na kvalitní zdroj náhradních dílů na MI5? našel jsem fixserevis.sk, kde mají komplet předek i se středem skladem a čočku 10-16 dní...
    MELDA
    MELDA --- ---
    Samoopravovaci rezim probehl. vse funguje. diky
    IXTREMIST
    IXTREMIST --- ---
    KORKMAZ: mám redmi 3 s 2gb ram - mobil je sviznej ve všech aplikacich (fb/Nyx/chrome atd.)
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    ZAKCK: Díky za referenci. Fotky dělat určitě nemusíš, měl šlo jen o nějaký osobní pocit z toho foťáku.
    MELDA
    MELDA --- ---
    Setkal se nekdo s tim, ze se mu prestala pretacet obrazovka? Vse mam klasicky zapnute.
    ZAKCK
    ZAKCK --- ---
    KORKMAZ: Redmi 4A mám přímo od Beryka a je v pohodě. Foťák nedokážu moc posoudit páč si s tim fotim tak maximalně psa, kamarády v hospodě či na louce a selfíčka. Hry nehraju, ale na prohlížení webu, poměrně dost aplikací a hudbu stačí jak výkonem tak pamětí. Navíc je to dualsim s tim že se dá dát jedna simka a druhá sd karta kdyby vnitřní pamět nestačila. Fotky můžu zkusit nějaký vyfotit a někam nahrát pro posouzení.
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    Zdravíčko. Vybírám mobil pro ženu a fakt slibuju, že už poslední dotaz :-) Líbí se jí Redmi 4A a koukám, že je cenově na Beryko fakt super (verze global s 2/32GB). Plast, trochu horší rozlišení displeje a nepodsvícený tlačítka pravděpodobně skousne, ale zajímala by mě nějaká uživatelská zkušenost s foťákem a celkově HW - přecijen 2GB RAM a "jen" 4jádra o slabším taktu nejsou žádný dělo...navíc teď má dosluhující Samsung S3 Neo a ten je de facto to samé jen s horším foťákem a trochu menší Ramkou (horší baterii a absenci LTE nechme stranou)
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    zeptám se místních znalců xiaomi. Jaký je nejlepší fotomobil od této značky?
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    MARTIK: jiné téma?
    MARTIK
    MARTIK --- ---
    Ahoj, mám Redmi 4A.
    V aplikaci "vytočit" nebo "dialer" nebo jak se to jmenuje, mám problém s čitelností. Je to vše šedým písmem na světle zeleném pozadí. Nepřišel jsem na to, jak theme této default appky změnit. Poradíte mi někdo prosím?
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    MATT: Přesně tak. Redmi 4 16GB x Redmi 4 32GB (Pro)
    Xiaomi Redmi 4
    https://xiaomimobile.cz/xiaomi-redmi-4.html
    MATT
    MATT --- ---
    FEDAJKIN:
    Redmi 4
    Dotykový 5" IPS displej s HD rozlišením 1280 x 720 bodů, 8jádrový procesor Qualcomm Snapdragon 430, 2GB RAM, 16GB interní paměti, fotoaparáty s rozlišením 13 a 5 MPix, Wi-Fi, Bluetooth 4.1, GPS/Glonass, čtečka otisku prstů, 4100 mAh baterie

    Redmi 4 pro
    Dotykový 5" IPS displej s Full HD rozlišením 1920 x 1080 bodů, 8jádrový procesor Qualcomm Snapdragon 625, 3GB RAM, 32GB interní paměti, fotoaparáty s rozlišením 13 a 5 MPix, Wi-Fi, Bluetooth 4.1, GPS/Glonass, čtečka otisku prstů, 4100 mAh baterie,
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    DARUMA: wtf? Note 3 je 5,5" a starší typ. Alternativa Redmi 4x je Redmi 3s Global, která už se ale neprodává, pokud by uvažovalo Note 3 SE, tak za podobný peníze už seženeš Redmi Note 4 LTE
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    Naper si do toho odladěný Nougat 7.1.2, buď Nitrogen OS nebo Resurrection Remix a máš dělo za hodně slušný peníze.
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    Xiaomi Redmi Note 3 Pro 3GB/32GB Global Special Edition - b20 Global s CZ LTE Černá - Podporuje CZ LTE na 800 Mhz + 900 MHZ S CZ MENU + ZDARMA Xiaomi MiKey - isix.cz
    https://www.isix.cz/mobilni-telefony/xiaomi-redmi-3se-note/
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    MATT: Kašli na 4x a kup si Redmi Note 3 Pro LTE.
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    MATT: 4X je 3+32 a se stejným displejem...
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    MATT: Redmi 4 32GB = Pro
    DELLAMORTE
    DELLAMORTE --- ---
    MATT: Pokud používáš data většinou ve městě, jako já, tak je to fuk.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam