• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    RAINBOF: hele, tak to je: 2013023WCDMA což by mělo být Redmi 1. je to ono? kromě baterky a displeje by mělo být vše ok. kdyžtak pošta
    LOPIN
    LOPIN --- ---
    OT_: nejdriv se tam dovolej, asi to na pockani neni. ja jsem tam jen kupoval novy, ale sedi tam 4 typci s pajkama a spravujou. Ta zenska co ti to zvedne je trochu crazy, nesmis se ji bat.
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    Lidi, nevíte jak permanentně spárovat BT handsfree (součást navigace v autě) s Mi4? Po každé to musím manuálně párovat a potvrzovat pin na mobilu. Prohrabal jsem se nastavením a nic podobného jsem tam bohužel nenašel. Párování s jiným mobilem funguje bez nutnosti dávat furt dokola pin. Kámoš má stejnou navi a jiný telefon a jemu se to spojí samo.
    OT_
    OT_ --- ---
    LOPIN: Už se tam dva dny nemůžu dovolat. Jak to tam prosím funguje? Prostě přijdu na Petřiny s rozbitým telefonem a oni ho klasicky za hodinu opraví?
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    KALTY: Hele 4A jsem koupil ženě a sám mám Mi4. To redmi vypadá vedle toho jako hračka pro děti. Fakt ultra laciný zpracování - asi jako maketa v krámě u operátora. HW je solidní a hlavně ta cena. Ovšem foťák slebej průměr a video fakt slabota. Displej mi taky přijde mizernej. BT přenos dat je katastrofálně pomalý. Za ty prachy dobrý, ale tvrzený sklo a silikonová šprcka je nutností. Navíc je to fakt lehký a pro pánskou ruku asi až moc.

    Oproti tomu Mi4 má super kovovej rámeček a po přidání dřevěného origo zadního krytu je to i stylkové
    RADDINO
    RADDINO --- ---
    KALTY: mam teď týden 4X, předtím Mi4. Naprostá spokojenost, funguje perfektně. Jen konstrukce působí chatrně, je to prostě plast.
    KALTY
    KALTY --- ---
    Jinak jaký názor máte na Redmi 4A, 4X, Redmi Note?
    Myslím, že na to co otec potřebuje mu bude stačit 4A. Jaký je tam rozdíl oproti Redmi 3?
    KALTY
    KALTY --- ---
    SGNLR: taky sháním teď. Tedy pokud bude za dobrou cenu. Kdyby se něco objevilo (více kusů) tak dej vědět. Díky
    SGNLR
    SGNLR --- ---
    shanim display na MI2 idealne nejak "ihned" v Praze.diky(btw uz ho menim potreti za posledni tri roky a to mam i gorillaglass)
    LOPIN
    LOPIN --- ---
    OT_: xiaomimobile.cz
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    MIKROM: potreboval bych co nejdriv :)
    OT_
    OT_ --- ---
    Nemáte prosím doporučení na nějaký dobrý pražský servis? Rozbil jsem si sklo displeje na Redmi 4X...
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    RAINBOF: podívám se v práci, když vzpomenu
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    potreboval bych na redmi 1s repracek uz to nikde neprodavaj. nemate nekdo jeden poruce ?
    KALTY
    KALTY --- ---
    Otec by si rád koupil Xiaomi Redmi Note 4 LTE 32GB.
    Dá se někde vyzkoušet?

    Rozbil totiž displej na mojí původní Mi2 a celkem rád bych si ji opravil, kdyby to bylo cenově přijatelné. Nemá někdo od Mi2 funkční vršek?
    HONZEEN
    HONZEEN --- ---
    Nevím jestli to sem patří, kdyžtak sorry: Neměl by někdo zájem o Redmi Note 2 Prime (32GB), v hezkém stavu, nepoškrábaný (krycí sklo od koupě), v záruce, kupován 10.2.2016 u Xiaomi-store. Cenu si představuju kolem 2500,- (dohoda samozřejmě možná) Víc info do zpráv.
    LOPIN
    LOPIN --- ---
    DRACONIK: aha ja jsem koukal jen na to remi 4x a to neposilaji u ostatnich jde. zvaz jestli ti ten rozdil stoji za omezenou zaruku, cekani, a mozna clo. jinak bych se toho nebal
    DRACONIK
    DRACONIK --- ---
    LOPIN: Me teda ukazuje objednavka ze posilaji...
    LOPIN
    LOPIN --- ---
    DRACONIK: neposilaji do cr
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam