• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    KALTY: já zas hledám, kde omezit přístup aplikacím na net na pozadí. Ve starém founu s A5.1 to bylo, ale v MUUI jsem to nenašel. Buď tu můžu omezit pro všechno (to nechci) nebo ne, ale pro konkrétní app nevím jak.
    KALTY
    KALTY --- ---
    BUNDA: tak to tam fakt není
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    KALTY: Nastavení limit mobilních dat - Ignorování spotřeby dat
    KALTY
    KALTY --- ---
    Co mi ale na MIUI 9 nejde je zapnout v počítání FUP vypnutí počítání u konkrétní aplikace. Vím, že před 3/4 rokem jsem na Mi3 měl vyfiltrovanou Spotify app, aby se mi nepočítala do FUP. Bohužel v MIUI 9 to nemůžu najít. Můžete mi někdo vyfotit kde se to v těch dřívějších verzích dělá? Jestli jsem to třeba jen nepřehlédl.
    Dík
    KALTY
    KALTY --- ---
    Jasně. Já měl po koupi telefonu stable jen chvíli tak nevím. Hned jsem šel na MIUI 9
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    MARTIK: tak zas je dobře, že to tam za chvilku bude. Počkám si na stable, až se vychytají mouchy. občas si ty ikony taky rozhodím a štve mě to.
    MARTIK
    MARTIK --- ---
    BUNDA: přesně. Překvapuje mě, že se to tak liší.
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    KALTY: v 8.2.10.0 je tam jen Vyplnit prázdné buňky a Rozložení zamykací obrazovky nic víc.
    KALTY
    KALTY --- ---
    KALTY
    KALTY --- ---
    TOOMIX: zkusil bych přes NASTAVENÍ- LAUNCHER - UZAMKNOUT BUŇKY. Jestli to není ani tam tak nevím
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    TOOMIX: stejně to mám v 8.2.10.0 Global Stable. není to tam.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    KALTY
    KALTY --- ---
    MARTIK: Jasně že jde. Otázka ale je, jaký máš MIUI? Já například v MIUI 9 dám na ploše gesto (dva prsty k sobě), dole je tapety, widgety a nastavení. V nastavení je řádek uzamknout buňky
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    MARTIK: nic takového jsem v Miui nenašel, takže si tipnu že ne. Pokud to fakt vadí tak použít jinej launcher, který to umí.
    MARTIK
    MARTIK --- ---
    MARTIK: můj problém s výdrží Redmi 4A vyřešen. (Btw, výdrž baterky se snižovala až na pouhých pár hodin a pak ten telefon po třech týdnech úplně umřel.). Prachy vráceny (thanks Alza).

    Koupil jsem místo něj Redmi 4X, protože pořád dle recenzí má jít o foun, který ideálně splňuje mé požadavky. Baterie zatím v pohodě - po 16 hodinách (přes noc) je na nějakých 85%.

    dotaz - lze na Redmi 4X nějak zamknout rozložení ikon na ploše? Na Redmi 4A to šlo, našel jsem to v nastavení. U 4X jsem nepochodil.
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    VITECH: pokud nemáš nějaký pojištění tak na mechanické poškození se drtivou většinou nevztahuje.
    VITECH
    VITECH --- ---
    tak mi kamarád záhadným způsobem rozbil sklo. výměna prý u rn4 je i s dotykacem. poradíte kde je nejlepší servis? u prodejce? záruka se na to asi nevztahuje nebo?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    TOOMIX:
    hehe prej cistej android na to si pockam.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    Galerie, asi ve spolupráci s čističem úložiště, mi nabídnuli nějakou archivaci fotek v plné kvalitě na cloudu (normálně mám aktivované zálohování skrze wifi) a že v mobilu zůstanou uloženy v horší kvalitě. Máte s tím někdo zkušenosti nebo co si o tom myslíte? Dost by mi to píchlo, jelikož nemám SD slot, ale pro fotky se mi do cloudu skrz PC leze dost blbě: problém s přihlášením a pak je to dost pomalé.
    SGNLR
    SGNLR --- ---
    BUCCI: jsem to z toho normalne vylamal a prilepil na ten novej display a ani tam neni vule:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam