• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    QUIP
    QUIP --- ---
    Dneska mi vyskocilo info o aktualizaci na MIUI 9.2.30 - mate tuhle verzi nekdo? Vypada to porad jak osekana 8, nebo uz je moznost napriklad nastavit (ne)viditelnost Bluetooth?
    ZRIZENEC
    ZRIZENEC --- ---
    ZRIZENEC: případně by stačilo půjčit
    ZRIZENEC
    ZRIZENEC --- ---
    Zdravím, nemáte někdo doma redmi 4x neopravitelne rozbite, utopené nebo tak něco? Potřeboval bych za symbolickou cenu.
    GAMATES
    GAMATES --- ---
    QUIP: tak jsem to dal nějak vše dohromady, včetně google rad...ty notifikace jsem zrušil, podařilo se mi nastavit nové výchozí aplikace, tak teď to jen pozkouším a uvidíme. Každopádně uvidím. díky
    QUIP
    QUIP --- ---
    GAMATES: kdyz spustit tu puvodni MIUI dial aplikaci, pak stisknes menu, aby ses dostal do setting, tam das Advanced settings, tak tam muzes zrusit Missed call reminders. To ti nefunguje? Tzn. i kdyz to tam mas zruseny, tak te upozornujou obe aplikace?
    Kalendar pouzivam Business Calendar a ani v nem nepouzivam upozorneni na udalosti, na to pak mam jeste Calendar Snooz a dvoji notifikace mi navyskakujou, takze nejak to jit musi.
    GAMATES
    GAMATES --- ---
    TANTRAMAN: to jsem se snažil...prostě nějak zvolit jinou aplikaci jako výchozí...stejně to blbne i s kalendářem...btw. Redmmi Note 4
    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    GAMATES: zkus settings a pohrab se přímo v aplikaci.
    GAMATES
    GAMATES --- ---
    Asi jsem lama, ale nepodařilo se mi nikde najít, jak nastavit zrušení notifikací aplikace. Konkrétně na volání používám jinou než jejich default, ale pokaždé např. při zmeškaném hovoru mi oznámení vyskakuje od obou aplikací. Mohl by někdo poradit? Dík
    ZORBEN
    ZORBEN --- ---
    Xiaomi Mi Robot vacuum cleaner hacked – Kaspersky Lab official blog
    https://www.kaspersky.com/blog/xiaomi-mi-robot-hacked/20632/
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Xiaomi Redmi 1S dostane OTA aktualizaci MIUI 9 - GizChina.cz
    https://gizchina.cz/2018/01/17/xiaomi-redmi-1s-dostane-miui-9/
    VINNIECFC
    VINNIECFC --- ---
    ma niekto Xiaomi Mi Note 3 ?
    VITECH
    VITECH --- ---
    VITECH: prodáno.
    VITECH
    VITECH --- ---
    Nechce někdo Redmi Note 4 (bez zaruky) na díly? Cena dohodou.
    Nevyhovuje mi - velký, budu kupovat 4x.
    SIVER
    SIVER --- ---
    TECZKO: super, asi tohle pomohlo, uvidíme po čase, díky
    QUIP
    QUIP --- ---
    ZUZU: obavam se, ze jedine zmenou theme
    ZUZU
    ZUZU --- ---
    dá se nějak v miui nastavit, aby piktogram s číslem simkarty byl nějak větší (když třeba mi někdo volá jak to ukazuje na ktrerou sim to volá, když volíš z jaké sim odesíláš sms apod.), je to děsně titěrný...
    TECZKO
    TECZKO --- ---
    SIVER: jeste zkus pro Mi Fit i Mi band tool vypnout v nastaveni spotreby vsechna omezeni (teda pokud ta moznost je, Huawei neznam), gps zapnuta byt nemusi, pak by to melo byt v pohode.
    QUIP
    QUIP --- ---
    SIVER: me se tohle delo jak na Redmi 2, tak na Redmi 4X a vzdycky se to vyresilo az upgradem. Bud upgradem Mi Fit (na Redmi 4X) nebo upgradem MIUI na Redmi 2.
    GPS na to nikdy vliv nemelo.
    SIVER
    SIVER --- ---
    Tak xiaomi podpora tvrdí, že musí být zaplé oznámení polohy, ale stejně se mi rozpojuje připojení mezi telefonem a mi band 2, dá se něco ještě udělat, aby bylo spojení stabilní? Aplikace mi běží v pozadí jak mi fit tak mi band tools, mám zaplé stále bluetooth a i gps.. a stejně sem tam se rozpojí :-/ telefon huawei p9
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    DARUMA: Mimo velká města 3G/Edge, ve městech máš LTE (1800/2100/2600)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam