• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    SMOOKE
    SMOOKE --- ---
    JUGI: kdyby kamos nahodou selhal, muzu se zkusit angazovat
    JUGI
    JUGI --- ---
    SIBERIAN: díky, jestli selže kámoš.. :)
    SIBERIAN
    SIBERIAN --- ---
    Jugi: no Smooke má pravdu. jeslti v tom máš vyšším miui nebo android, tak je zamklej BL a je potřeba ho odemknout. Potom nahrat twrp a dát systém z miuios.cz nebo globalní (http://en.miui.com/download-2.html#4) s aktualizacema. kdyby sis nevěděl rady, dej vědět
    JUGI
    JUGI --- ---
    SMOOKE: mi2 sc je cinska verze, došly mi síly to řešit, oba dva jsou v servise u kámoše, co umí všechno. Pokud to bude na dlouho, oba někomu rád věnuji na hraní, díly, cokoliv. Už mě to sere i řešit. Ale dík :)
    SMOOKE
    SMOOKE --- ---
    JUGI: mam takovej pocit ze Mi2 nepotrebuje odemknuti BL (pravdepodobne zalezi na vezi MIUI) a asi blbej dotaz, ale udelal jsi FR? po tom by jsi mel mit telefon prosty temer vseho :) a nahrat si tam muzes cokolivek....
    SIBERIAN
    SIBERIAN --- ---
    Brkodlak: za takové chyby může i tema. jaky máš nastavený...?
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    JUGI: ok, díky :-)
    JUGI
    JUGI --- ---
    BOUCNER: Mám mi5 a lepší zvuk sem zatím při přehrávání kdekoliv na cokoliv neslyšel.
    NINE_OF_NINE
    NINE_OF_NINE --- ---
    Ma nekdo z majitelu Redmi 4X nejakou aosp alternativni rom, spokojenost?
    Uvazuji o jeho koupi a chtel bych vyzkouset jak MIUI tak AOSP, idealne.
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    BRKODLAK: hmm, tak pomohl restart, nicméně to nemění nic na tom, že telefon ignoruje zákaz...
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    Nemáte někdo problém s hudebním přehrávačem na lockscreenu? Jde ním sice hudba zapnout a vypnout, ale neustále ukazuje žádná hudba a hlavně nejde zrušit, i když zakážu u všech hudebních aplikací zobrazování na zamykací obrazovce...
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    Máte někdo model Xiaomi, který má kvalitní zvuk pro přehrávání jak na sluchátka, tak na reproduktory?
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    FEDAJKIN: a máš uprostřed vzduchovou bublinu?
    RUM
    RUM --- ---
    Ahoj, je to už 4. rok co používám mi2s. Přičemž po asi 3 letech jsem vyměnil baterku za novou originální (český eshop) a vypínání telefonu na 40% zůstalo... Rok jsem s tím vydržel než se tato druhá baterie nafoukla a začal se odchlipovat kryt. Koupil jsem minulý týden tedy už třetí baterii, neoriginální, za 5 euro z aliexpresu s pozitivním hodnocením a baterie překvapivě funguje. Nevěřil jsem svým očím. Telefon už zase vydrží celý den bez nabíječky. Je to značka SIYAA
    TRAZE
    TRAZE --- ---
    FEDAJKIN: Nerikam ze je spatny, ale nemam z nej takovy dobry pocit, jako pred tremi lety z Mi 4. Byl by to pro me asi downgrade. Ten A1 nevypada spatne, ale asi by mi chybelo MiUI :D
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    BRKODLAK: přesně tak s barevným rámečkem. 2,5D/3D v podání číňanů je jen marketing (v praxi jen zaoblená hrana skla nikoliv celá plocha skla).
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    BUNDA: to je takový ten i s barevným rámečkem? a kam to patří v terminologii 2,5D/3D?
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    BRKODLAK: hledej full cover, povrch displaye je zakřivenej, takže rovný sklo odstává po svislých stranách. Full cover to maskuje. Nebo se pak vyplňuje po stranách speciálním gelem.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam