• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    FEDAJKIN: zas vypláznout 5k navíc za keramiku, bezdrátové nabíjení a o kousíček lepší foťák mi přijde dost
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    TOOMIX: 5 Plus praktickej obyč foun, Mix 2 frajerskej, kámoši budou závdět, ale ne moc praktický. Každopdáně bych spíš šel do Mix 2s, s každým upgradem tam vychytávají mouchy.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Jedině počkat na A2, ale to bude tuším 5.5" s čistým Androidem. Já pořád přemýšlím, jestli mám vzít Redmi 5 Plus nebo Mi Mix 2
    QUIP
    QUIP --- ---
    KABIS: aktualne se nic mensiho nez Redmi 5 nechysta. Ja jsem prechazel z Redmi 2 na Redmi 4X a taky mam pocit, ze Redmi 4X je velikostni maximum, co jsem ochoten akceptovat.
    Se 4X jsem spokojenej (i kdyz se mi designove a velikostne vic libi Redmi 2). KOlem me ma 4X jeste par dalsich lidi a nikdo s nim zatim nemel problem.
    KABIS
    KABIS --- ---
    Ma smyslsi ted jako novej telefon porizovat Redmi 4X LTE anebo se chysta neco dalsiho? (Redmi 5 je na me velky, aktualne mam dvojku, ale uz blbne a potrebovala bych vymenit)
    QUIP
    QUIP --- ---
    Provozujete nekdo jeste Redmi 2? Telefon mi uz vic jak pred rokem umrel, ale zustalo mi tu nejake prislusenstvi (pouzdro, ochrane folie / sklo), kdybyste to nekdo uzil. K vyzvednuti Praha 7. Kdyztak posta.
    E2E4
    E2E4 --- ---
    Prodam novou baterku do Xiaomi MI3S (z ceskeho obchodu), pripadne i s troskami MI3S.
    W3R
    W3R --- ---
    GONZA223, TOOMIX: lecos jde dostat do "disable" stavu, ne vse od googlu a od xiaomi ale dost k moji spokojenosti
    How To Delete/Disable Unwanted Apps In MIUI Without Root - Technicles
    http://technicles.com/how-to-deletedisable-unwanted-apps-in-miui-without-root/
    nevim jestli to pujde univerzalne na vsem, snad jo - myslim ze cilem je dostat se do tohodle systemovyho seznamu aplikaci, ktery miui schovava a prebiji vlastnim. kdyz jsem to mel novy (mix2), tak jsem dokonce stahnul nejakej "activity launcher" kterym jsem tenhle seznam nasel a zobrazil, netusil jsem ze do nej vede tahle krkolomna cesta z napovedu play storu
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    GONZA223: tyhle aplikace od google bez rootu nesmažeš. Udělej si složku Odpad a nech to v ní a neřeš to ;)
    GONZA223
    GONZA223 --- ---
    TOOMIX: např mapy od googlu , nebo gmail či třeba aplikace jako Hudba , Filmy google play atd. Měl jsem před tím Lenovo K5 Plus a tam to všechno šlo deaktivovat , tady na tom xiaomi nic takového nevidím
    SIBERIAN
    SIBERIAN --- ---
    Jak ji máš na ploše a chtěl bys ji přesunout, tak nahoře máš i koš. Pokud tam. Není, máš smůlu a apka tam musí bejt
    Jde tato smazat miuiforum a ještě něco tušímže. Jinak s ostatním nehneš. Abys to mohl smazat, musíš rootnout telefon.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    GONZA223: to budou mít všechny s MIUI, který aplikace konkrétně myslíš?
    GONZA223
    GONZA223 --- ---
    Vlastní tu někdo Xiaomi Redmi 5A ? Mohl by jste mi případně někdo poradit kde odinstaluji / dektivuji již předinstalované aplikace v telefonu ?
    SMOOKE
    SMOOKE --- ---
    ZORBEN: , TOOMIX: Nedavno jsem to u sveho Xiaomi resil taktez, dokonce se mi stalo ze prenos pres BT nebyl plynuly. Predpokladam ze kdyz BT i Wifi jedou na 2.4GHz tak se to asi tluce....

    vice: https://www.engineersgarage.com/contribution/difference-between-bluetooth-and-wifi
    SIBERIAN
    SIBERIAN --- ---
    Daval sem ho na mi max 2. Vše ok, jen jak je to čistý, tak tak Google play musíš instnout gabs přes twrp. Jinak ok.
    PRUSATKO
    PRUSATKO --- ---
    SIBERIAN: mas vyzkouseno? ;-)
    SIBERIAN
    SIBERIAN --- ---
    Prusatko: cp třeba lineage 15.1? Nainstaluj tam i gaabs abys měl třeba obchod play: https://forum.xda-developers.com/redmi-4a/development/rom-lineageos-15-1-xiaomi-redmi-4a-t3778316

    nebo tam pak kopírovat jen .apk soubory a instalovat jako neznímé zdroje. Zase to budeš mít tak o 300-400MB lehčí :)
    PRUSATKO
    PRUSATKO --- ---
    zdravicko vespolek, nema nekdo tip na overenou rom pro Redmi 4A? miui supr, ale potreboval bych vyssi verzi androidu nez 6, dik
    XYNDLL_2Q3F
    XYNDLL_2Q3F --- ---
    Zdravím,
    jak jsou na tom nové modely s připojením k PC (Win10_x64) měl jsem Redmi note 2 (a byl to dost problém i pro mi pc suite 3.2.1 s jejich driverem.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    ZORBEN: mám Redmi 3 Pro, MIUI 7.3.2. stable. S připojenými bluetooth sluchátky a hrající hudbou 6,8Mit/8,6Mbit. S odpojenými sluchátky a vypnutým bluetooth 15,47Mbit /17,07Mbit takže to bude asi obecný problém u vícero telefonů ;)
    ZORBEN
    ZORBEN --- ---
    ZORBEN: MIUI Global 9.5.5.0
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam