• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    TOOMIX: Alza změnila dostupnost, očekávají 12.6.

    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Xiaomi Redmi 6A se objevil na stránkách Tenaa - GizChina.cz
    https://gizchina.cz/2018/05/30/xiaomi-redmi-6a-se-objevil-na-strankach-tenaa/
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    TOOMIX: Jinak tady máš přesný a aktuální popis variant Redmi Note 5.
    specs/redminote5 - Xiaomi
    https://www.reddit.com/r/Xiaomi/wiki/specs/redminote5
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    TOOMIX: proti Redmi 3 Pro
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    DARUMA: no a má 4GB RAM a 64GB paměti
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    Jinak přechod z RN3PRO na RN5 není nějaký zásadní upgrade, ale upgrade to je. RN5 má rychlejší procesor, lepší foťák, podporuje QuickCharge 2.0 a má lepší výdrž baterie.
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    TOOMIX: Mám i RN3PRO. Tady máš jednu rychlou fotku pro srovnání.

    JAKUBMOKRIS
    JAKUBMOKRIS --- ---
    TOOMIX: Běž, je to suprovej telefon. A v té modré je poměrně hezkej, fotí skvěle i za šera a je to celý takový vcelku svižný.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    JAKUBMOKRIS: z Prahy nejsem, ale asi do něj půjdu
    JAKUBMOKRIS
    JAKUBMOKRIS --- ---
    TOOMIX: Jinak jestli jsi z Prahy, tak se klidně stav za mnou na Barrandov. Půjčím ti ho na vyzkoušení do ruky, vracím ho až večer.
    JAKUBMOKRIS
    JAKUBMOKRIS --- ---
    Tady jsem ti udělal fotku. Vrchní dvě řady ikonek se prostě obsluhujou jednou rukou blbě. Buď si pomůžeš druhou nebo si přehmátneš. Jinak teda ho musím jen doporučit. Srovnával jsem ho s manželčiným Honorem 7X a Xiaomi vyhrálo o foťák. Pro mě osobně vítěz kategorie "telefon do šestky."



    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    JAKUBMOKRIS: no právě, velká lopata oproti Redmi 3...

    JAKUBMOKRIS
    JAKUBMOKRIS --- ---
    TOOMIX: Hele, Redmi 3 Pro jsem v ruce neměl, ale dá se to. Trošku to klouže, ale je k tomu poměrně sympatickej silikonovej obal, se kterým ti to z ruky nevyjede. Každopádně i s mojí tlapou mám problém obsluhovat vrchní cca pětinu displeje jednou rukou.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    JAKUBMOKRIS: a jak moc velkej rozdíl to je do ruky oproti 5"? Mám teď Redmi 3 Pro, nakreslil jsem si na papír rozměry Redmi Note 5, do toho vložil stávající telefo na ten Note mi přijde nějak moc velkej
    JAKUBMOKRIS
    JAKUBMOKRIS --- ---
    TOOMIX: Má Oreo, dneska jsem ho dotestoval.
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    TOOMIX: Já vím, je v tom bordel. Ale jak říkám, tebe v Čr zajímá Redmi Note 5/Redmi Note 5 LTE/Redmi Note 5 Global který má duální foťák a jedná se o čínskou, novější variantu s B20. Indická varianta se u nás snad ani neprodává.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    DARUMA: když se podívám na to porovnání s gsmareny, tak to, co prodává Alza mi sedí na Xiaomi Redmi Note 5 AI Dual Camera pro Indonésii/Malajsii/vietnam protože když se kouknu na tu Xiaomi Redmi Note 5 Pro, tak ta má Android 7.1.2. Ale je to asi fuk, jestli Alza nekecá a je tam Oreo, tak ho asi vezmu
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    TOOMIX: Proč? Verze prodávana u nás má MIUI co jede na Oreu.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    DARUMA: do toho mi ale nesedí ten Android 8, co píšou na Alze
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    "Xiaomi surprised everyone when the company launched Redmi Note 5 and Note 5 Pro in India first, despite the fact that Chinese market is still the most profitable market for the company. Anyways, the company has now launched the Note 5 Pro in China as the Redmi Note 5, but the Chinese Redmi Note 5 has some major camera upgrades as compared to the Indian Redmi Note 5 Pro."
    Chinese Redmi Note 5 has better specs than Indian Redmi Note 5 Pro
    https://droidholic.com/chinese-redmi-note-5-better-indian/

    Verze prodávána na našem trhu je čínská verze s evropskými LTE pásmy.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam