• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    FAT: ale je to matoucí. V seznamu skladeb to po stisknutí Náhodné přehrávání začne přehrávat náhodnou písničku místo toho, aby to změnilo nastavení


    FAT
    FAT --- ---
    TOOMIX: Díky.
    :-)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    FAT: mám stable 9.5.14 z miuios.cz na Redmi Note 5, otevřu písničku a vlevo dole vedle tlačítka pro předchozí skladbu


    FAT
    FAT --- ---
    Zdravím a jdu si pro radu. Prosím, jak si mám navolit přehrávání skladeb v řadě za sebou a nikoliv náhodně? Mám Xiaomi Redmi 3S, MIUI 9.5.8 a Android 6.0.1. Hledal jsem už víckrát, předpokládám, že to někde musí být, ale nenašel jsem to.
    Díky za pomoc.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    SAMGARR: nebral bych nic s tou černou barvou. Jen čiré sklo. Tátovi jsem na jeho Redmi 4X pořídil tohle a nestěžuje si

    Newest High quality 9H HD for Xiaomi Redmi 5 3s Tempered Glass Redmi Note 3 4 5a pro redmi 4x Mi5 Phone Screen Protector Film
    http://s.aliexpress.com/YNv6ZVrA?fromSns=Copy to Clipboard
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    Tip na sklo pro Remix 4X? FULL cover, idealne vcetne tech zkosenych hran. Tohle se neosvedcilo, na slunci se leskne jak zrcadlo, ghost touch kazdy druhy dotyk a navic je na svetle videt nejaka teckovana mrizka. Diky!
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    Po předminule aktualizaci jsem mel radost, ze mi konecne zacly fungovat notifikace z fb lite a mohl jsem konecne odinstalovat messenger, ale po posledni aktualizaci to uz zase nejde, a dokonce i notifikace z nyxdroidu prestaly fungovat. Deje se vam to nekomu? Nevite co s tim? Redmi 4x.
    SIBERIAN
    SIBERIAN --- ---
    Jdu se pochlubit...včera sem udělal home made řešení 2 sim a pam. karty na lehké prasatko. Sim domeček stal 30 centů z alíka. Do toho flash pixel experience s androidem 8.1

    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    Vymenim prakticky novy Xiaomi 4X Gold za Black verzi, Praha.
    LACHAUER
    LACHAUER --- ---
    Funguje vám na Xiaomi systémový SIP klient? Nemůžu to rozchodit na Redmi note 5a prime, MIUI Global 9.5, přitom přes jiné aplikace (csipsimple, zoiper...) se spojím bez problémů.
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    QUIP: nwm, při primárním nastavení kompas fungoval, někde cestou přestal, nedala se spustit kalibrace, po restartu telefonu se kalibrace kompasu spustila, jak je to s krokoměrem nevím, dneska už nikam nejdu
    holt vot těchnika
    SIBERIAN
    SIBERIAN --- ---
    zazálohuj na xiaomi účet celý telefon a udělej továrko. beztak je to to prvn co dělá servis když přijde telefon s SW problémem ( pokud tedy test funguje)
    QUIP
    QUIP --- ---
    MOIRAIN: Kompas se nekdy musi kalibrovat, ale o to si sam kompas rekne.
    Jinak pokud jsou funkcni senzory (akcelerometr), tak neni duvod, aby ti ty aplikace nefungovaly. Za predpokladu, ze ty aplikace bezi. Coz vim, ze defaultne je MIUI na pozadi ukoncuje. Ale jestli to mas povolene, mely by bezet.
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    QUIP: povolovala jsem všechno, co to povolit chtělo (i to v těch dvou prvních aplikacích napsané je, co se má povolit), ale on mi teď neběžel ani kompas a rozeběhnul se po restartu, tak třeba zafunguje i na tohle
    QUIP
    QUIP --- ---
    MOIRAIN: Mas pro tu aplikaci povoleno, ze muze bezet na pozadi? Jinak ji MIUI po par minutach ukonci.
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    Prosím o radu, mám Xiaomi Redmi 4X a nefunguje mi na tom žádný krokoměr. Všechno možné je povolené, ale nespustí se to a nespustí se to.
    Google Fit je notorický spáč, ale jde aspoň manuálně zapnout, tam mám dneska cca 6 km/10000 kroků a na krokoměrech (https://play.google.com/...e/apps/details?id=pedometer.stepcounter.calorieburner.pedometerforwalking, https://play.google.com/store/apps/details?id=cc.pacer.androidapp, https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tayu.tau.pedometer) nic
    Jde s tím něco dělat?
    LACHAUER
    LACHAUER --- ---
    Je nějaký spolehlivý způsob, jak na MIUI 9.5 zprovoznit něco jako Smart Lock , jmenovitě "když jsem na určité Wi-Fi, nepožaduj heslo ke screen locku"? Dřív jsem používal třeba Delayed Screen Lock, bohužel není kompatibilní.
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    Já dám kdyžtak do placu Mi4LTE (fskutečnosti chybí buranské LTE). Jediné co nejde, je dotyk jinak displej běží...jo a mám tam čupr zadní bambusovej origo kryt
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    Mám tu Redmi Note 3i, u kterýho je v pytli displej a napájecí konektor. Ze servisu poslali cenu za opravu cca 3000 Kč, takže to nedává smysl. Kdyby to chtěl někdo na náhradní díly, dejte vědět.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Tak mám Redmi Note 5 4GB/64GB Blue. Ta modrá vypadá skvěle, lopata to trochu je, ale už jsem si zvyknul. Byla tam global rom, tak jsem tam nacpal stable z miuios.cz a šlape to. Jen to chtělo trochu laborování, ale nakonec jsem to tam nainstaloval. Telefon rychlej, nic se nesejá atd... Po zapnutí bylo cca 54GB volného místa
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam