• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    KALTY: barva se podle mě odvíjí od tématu
    KALTY
    KALTY --- ---
    Jinak už přesouvám data z jednoho do druhého. Ta aplikace je sice super, ale když ti co dvě vteřiny zhasíná displej a nastartovat ho trvá půl minuty, tak to bylo o nervy :)

    Telefon pěkný, soft.tlačítka si snad zvyknu. Jen se divím, že jsou tak blízko sobě. Nedá se to nějak nastavit? A i to, že je to zbarvené pořád do bíla (podklad)...
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    KALTY: polopaticky navody jsou na miuios.cz, da se to v pohode
    KALTY
    KALTY --- ---
    TOOMIX: no ty jo.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    KALTY: unlock bootloaderu, pak adb drivery, twrp. Z toho mi to zam ale neslo nainstalovat, protoze telefon sifruje pamet a twrp potrebuje na deaifrovani heslo, coz jsem nemel a ani doporuceny postupy selhaly. Tak jsem to tam nacpal z notasu pres nejakou aplikaci. Pak 2x za sebou factory reset aby prestaly padat aplikace a od ty doby mam klid a vsechno slape
    KALTY
    KALTY --- ---
    TOOMIX: Musel si dělat unlock bootloaderu? Něco takového jsem u té čtyřky dělal
    KALTY
    KALTY --- ---
    TOOMIX: no to určitě. Dnes balím kufr a zítra jedu pryč. Tak udělám to nejnutnější + stáhnout asi 30gb muziky ze Spotify na kartu :( Sem to měl připravené a vše znovu :D
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    KALTY: já tam to z miuios.cz dal, ale šel mi až asi třetí způsob a celkem jsem s tim strávil asi 3 hodiny. To bych počkal po dovolený, jestli jedeš pryč
    KALTY
    KALTY --- ---
    Jinak můj Redmi dělal to, že omylem zapnul při hovorech ztišení nebo tak podobě. A to tak že skoro furt.
    Doufám, že nový to dělat nebude
    Je v něm nainstalovaný Global 9.5 Stable (9.5.6.0).
    TOOMIX: takže lepší narvat tam MIUIOS asi co?
    KALTY
    KALTY --- ---
    Tak už mám Redmi Note 5 v ruce. Nevypadá zle, bylo k tomu i zadáčo pouzdro to hnusný silikonový. Ale co.
    Na softwarové tlačítka si snad zvyknu, ale makám pořád na spodní okraj :)
    Koupil jsem si i pojištění na dva roky ať to zas nemusím řešit
    NINE_OF_NINE
    NINE_OF_NINE --- ---
    Nemel by nekdo tip na vzdalenou spravu androidu? Konkretne jde o tip: Xiaomi Redmi 5A.
    Koupil jsem ho mati jako upgrade a s hruzou zjistil ze si s teamviewerem neskrtnu, pouze vidim co je na display.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    FATBOZZ: OTA by měly fungovat

    MIUI 9.5 CZ SK STABLE RELEASE - MIUI CZ&SK
    https://www.miuios.cz/miui-9-5-cz-sk-stable-release-21918

    Výpis našich zmien oproti Globálnej verzii:
    Naše ROM sú založené na Čínskej Stable/Dev (okrem HMNote3SE)
    Gesto vyhľadávania potiahnutím nahor na ploche
    MiDrive v správcovi súborov
    Režim písania na ležato v SMS aplikácií
    Východ a západ slnka v aplikácií Počasie
    Odstránené čínske aplikácie
    Viac voľnej RAM znížením počtu bežiacich procesov na pozadí
    Jednotné ikony aplikácií tretích strán v MIUI štýle (vrátane Google aplikácií)
    Ikony v Nastavenia - ­ Ďalšie nastavenia
    Odstránené funkcie ktoré sú len pre Čínu v MIUI aplikáciach
    Pridaných 26 jazykov aktualizovaných každý týždeň od oficiálnych MIUI fan stránok a fanúšikov
    Pridaná podpora vyhľadávania T9 v aplikácií Telefón
    Pridaná animácia pri vypínaní displeja
    Pridaná možnosť deaktivovať zvuky pripojenia nabíjačky
    Pridaná možnosť deaktivovať kontrolu pravopisu
    Importovanie stiahnutej témy zo zhuti.xiaomi.com v aplikácií Témy
    Optimalizované nastavenie GPS pre Európu
    Optimalizovaná spotreba batérie
    Optimalizovaná spotreba RAM
    Deodexované apk súbory
    Orezávanie diakritiky v odoslaných SMS správach
    Pridaná možnosť rozloženia ikon 4x5, 4x6, 5x5, 5x6
    Rozloženie prepínačov v roletke 5x3
    SafetyNet fix
    Certifikácia Google Play
    Aktivovaný 3D Touch pre MI5S
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    TOOMIX: Jaky je rozdil mezi těmihle rom ? Budu pak dostávat OTA ?
    KALTY
    KALTY --- ---
    TOOMIX: tak asi mi stejně nic jiného nezbude, jelikož to takhle dělá každý výrobce :(
    Telefon se mi zhasíná po 2 vteřinách a zítra jedu na dovolenou. Takže musím dnes objednat a dostat :(
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    KALTY: daj se jedním tahem skrýt (jako na Winodws 10 Mobile), občas se to hodí
    KALTY
    KALTY --- ---
    TOOMIX: Dík. Já ty obaly silikonový nemám rád. Tedy obecně nemám rád žádný obaly na telefon. Ale vím jak to vypadá. U Redmi 4 Note to vypadalo stejně. Jen tedy nevím, jestli přežiju ty software tlačítka. To je fakt zlo.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    KALTY: sklo mám tohle, drží dobře, ghost touch se nekoná, jen je o cca 1mm z každý strany menší, ale v kombinaci se silikonovým pozdrem to není vidět

    https://www.aliexpress.com/...Cover-For-Mobile/32857860721.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27424c4dUVgbl2

    vystouplá kamera nevadí, silikonový obal to dorovná

    https://www.aliexpress.com/...-5a-Pro-Prime-S2/32415447052.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27424c4dUVgbl2
    KALTY
    KALTY --- ---
    TOOMIX: A nevadí ti ta blbě vystouplá kamera na zadku? To je taky dobrá pytlovina co každý dělá...
    KALTY
    KALTY --- ---
    No jo, ale stejně nemám jinou možnost asi. Všichni čůráci to prostě dělají stejně. Bože. Nepochopím.

    TOOMIX: jaké na tom máš sklo? Drží v pohodě?
    KALTY
    KALTY --- ---
    TOOMIX: to je napíču prostě. Nechápu ty kokoty, že přeberou takovou píčovinu od Huawei.
    Píče. Tak teď co?
    A co Redmi 5 Plus? To podle parametrů vypadá skoro stejně jak Redmi 5 Note
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam