• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    PRUSATKO
    PRUSATKO --- ---
    CEEFA: maximalne pohlidat frekvence lte, jinak dle recenzi i papirovych specifikaci skvely telefon. Jedine "minus" je plastova konstrukce
    CEEFA
    CEEFA --- ---
    BUNDA: hardwarove srovnatelny xiaomi /mi8/ je prave tak o dva liry a neco drazsi.. proto se radsi ptam, jestli uz nekdo nema osobni zkusenost a neusetrili tam na necem zasadnim.. horsi fotak a plastovy zada co jsme se tak zatim docet bych prezil...
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    CEEFA: cena odpovídá Xiaomi.
    CEEFA
    CEEFA --- ---
    pardon za jemny offtopic, ale tak vyrabi to xiaomi, tak snad to neni uplne mimo, ale nemate uz nekdo zkusenost s poco f1? papirove to vypada naprosto skvele, ale ta cena je az poderzele nizka i na xiaomi, tak si rikam jestli tam neni nejakej hacek...
    KALTY
    KALTY --- ---
    No já musel přejít z Note 4 na Note 5 před dovčou. Teď bych rád konečně nahrál něco rozumnějšího než global ROM.
    Jaká je teď nejlepší ROM? Klidně týdenní, stable.
    Jinak MIUI 10 se mi nabízí taky
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    FATBOZZ: zatím jsem to neodmáčknul, podle diskuze na miuios.cz tam hrozí dost závad... :-/
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    Redmi Note 5 Global už přistávají OTA MIUI 10
    CHIX
    CHIX --- ---
    nevite jestli rozchodim na mi3 note radio transmiter
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Na miuios.cz vyšla MIUI stable 10.0.1, nabídlo mi ji to jako OTA, ale zatim jsem to stornoval. Máte ji někdo?
    JAKUBMOKRIS
    JAKUBMOKRIS --- ---
    Dneska přišlo na test. Případné dotazy zodpovím.

    CEEFA
    CEEFA --- ---
    GAMATES: aktualne probihajici operace nevim, ale treba wakelock detector ti ukaze, co ti ten telefon probudilo, resp. co mu nedovlolio, aby se uspal, takze jestli se to deje i kdyz je v necinnosti, mohlo by to mozna pomoct...
    GAMATES
    GAMATES --- ---
    SWIST: prohlížečů je několik, odisnstalil jsem spousty appek....spíš jestli je nějaká appka, která mi ukáže veškeré děje v telefonu, že by se to tam dalo najít
    SWIST
    SWIST --- ---
    GAMATES: Zkusil bych odinstalovat a nainstalovat prohlížeč, popřípadě jinou aplikaci ke které by to mohlo mít přístup. Mě se takhle povedlo dostat do telefonu nějaký bordel a pak mi náhodně vyskakovaly reklamy. Reinstalace prohlížeče to vyřešila.
    GAMATES
    GAMATES --- ---
    FATBOZZ: je to zcela nezávislé na pohybu telefonu a čase...je to spíš jak nějaká znělka...
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    GAMATES: Kdyz mel aliexpress nejakou akci tak pri zastřešení telefonem cinkaly peníze, neni to neco podobneho?
    GAMATES
    GAMATES --- ---
    Zdravím, mám Redmi Note 4 a je mi jasné, že za to může nějaká appka nebo vir!

    Zničehonic, v různé časy, prostě sám od sebe mobil přehraje nějakou melodii, celkem nahlas i během telefonování. Je to stále ta samá. Notifikace v liště žádná.
    Dá se někde najít aktuálně probíhající operace, abych zjistil, co za to může?

    Prostě to nějak vypnout! Díky

    ZUZU
    ZUZU --- ---
    TAP: mám redmi 3s a děje se mi to taky. zajímavé.
    SIBERIAN
    SIBERIAN --- ---
    Alza bere z oficiál distribuce. Zavolej do vsp data jestli ti ho v rámci záruky opraví, když je z alzy. (měli by)
    TAP
    TAP --- ---
    BUNDA: je to 50/50, jak se znám, tak se mi to u reklamace nasimulovat nepodaří :). zkusim to, teď stejně nemám čas, ono se to za pár tejdnů trochu zhorší a pak půjde pryč
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    TAP: proč bys neuspěl? Když se to dá nasimulovat, tak určitě.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam