• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    Mám stejný problém na Note 4 a nehorázně mě to sere, protože trik s vypnutím dat nefunguje. Na 4G sítě v tunelu to ale není navázané, protože i po jízdě na béčku, kde neni signál, se mi tendle fail stane. Zajímavé je, že FB se zdá být imunní.
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    PYRO: Diky za potvrzeni - aspon to tedy vypada, ze snad nemam vadny kus, a ze problem je nekde jinde...
    PYRO
    PYRO --- ---
    ANARCHY: tak metro to způsobuje. potvrzuji taky mi to dělá redmi note 4, MIUI 10.1
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    Netusite nekdo co s nasledujicim problemem?

    Xiaomi Redmi Note 5, MIUI 10.2

    Od chvile kdy v Praze v metru spustili aspon v casti tunelu mobilni signal a potazmo 4G data, ak kdyz vlezu do metra, vse mi funguje bez problemu, nicmene jakmile z metra vylezu, tak se mobil tvari ze ma signal i 4G sit, ale libovolny pokus o pripojeni (je uplne jedno jestli z prohlizece, VPN klienta nebo jakekoliv jine aplikace) neprojde - neprotece ani bit.
    Kdyz vypnu v telefonu mobilni data, a treba i jen pul sekundy nato je zase zapnu, tak vse korektne nabehne a data tecou.

    Zit se s tim da, ale je to otravne - netusite nekdo cim by to mohlo byt, resp. jak to fixnout?
    SIBERIAN
    SIBERIAN --- ---
    fikotek, pokud to nejde bouchnout přes TWRP, tak to flashni přes SP flash tool., jen musí být správný systém se správnou verzi spflashtoolu resp těch zaváděcích souborů.
    FIKOTEK
    FIKOTEK --- ---
    Ahoj,

    mam Xiaomi Redmi NOTE 3 MTK a instaluju pres TWRP xiaomi.eu_multi_hennessy_6.1.21_v7-5.0.zip a pri instalaci to napise: Checking for Digest file... Skipping Digest check: no Digest file found script succeeded result was [/system] Updating partition details... Failed to mount '/oem' (Invalid argument) ...done

    Tusite prosim nekdo co s tim delat?
    JAKUBMOKRIS
    JAKUBMOKRIS --- ---
    GAMATES: Ne. Vrátil jsem to z testu a napsal o tom do recenze.
    GAMATES
    GAMATES --- ---
    JAKUBMOKRIS: a reklamoval jsi? Uznali?
    JAKUBMOKRIS
    JAKUBMOKRIS --- ---
    GAMATES: Hele, mně se to stávalo asi před půl rokem u Samsungu. Přesně to, co popisuješ.
    GAMATES
    GAMATES --- ---
    JAKUBMOKRIS: protože se to opakovalo, zkoušel jsem odemknout občas i jen bočním tlačítkem a sem tam se to taky kouslo
    JAKUBMOKRIS
    JAKUBMOKRIS --- ---
    GAMATES: Dělá to jenom při použití otisku? Takovýto odemykání šmatláním, to je v pohodě?
    GAMATES
    GAMATES --- ---
    BUNDA: jo zkusil jsem tovární nastavení. Doufal jsem, že je nějaký fígl. Už jsem byl i u prodejce, jen to zrovna nechtělo projevit onu vadu...i tak díky.
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    GAMATES: tipnu si, že rada bude znít takto: nastavit do továrního nastavení a pokud se bude nadále projevovat tak reklamace.
    GAMATES
    GAMATES --- ---
    Zdravím, mám Xiaomi Mi A2, v podstatě nový. Při probouzení z režimu spánku k aktivitě mám nastaven otisk prstu. Celkem často se stane, že zavibruje, nic se neděje, boční tlačítko nereaguje taky. Celé obrazovka je stále černá a dá to dobrých 10-15s mačkání a poklepávání k probuzení. Bohužel se to nestává pokaždé, ale celkem často. Nějaký nápad? Reklamovat? Díky.
    SIVER
    SIVER --- ---
    setkal jste se někdo s tím, že repráček při poslechu hovoru na maximum trochu drnčí? pomůže mi vždy profouknutí jen na chvilku
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    Pořídil jsem tu novou kameru do auta Xiaomi 70Mai Pro. Kdyby někoho zajímaly reference, tak řekněte. Zdá se být za tu cenu ok. Jen způsob uchycení je teda dost na palici.

    SIVER
    SIVER --- ---
    mě to začalo dělat dneska až pořád nějaký zvuk a netušim čím to je :-D najednou mi přestaly chodit doručenky ta sem je musel zase zapnout a ted to vydává pořád divný zvuk.. zajímave
    QUIP
    QUIP --- ---
    SIVER: Tak to netusim, to se mi nestava. Pripojeni WiFi mi nedela zadny zvuk.
    SIVER
    SIVER --- ---
    QUIP: dočetl jsem se že by to mohlo dělat systémové oznámení i to že je připojena wifi? je to možné?
    SIVER
    SIVER --- ---
    QUIP: jo a když odešlu sms tak mi přijde do ručenky zvuk vše ok a pak po minutě nějaký zvuk,který nedokážu popsat jak kdyby něco spadlo neumim to lépe vysvětlit, netušíš c o by to mohlo být? přitom žádné oznámení nepřijde žádné aplikace jen nějaký divný zvuk :-/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam