• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    E42: plati to i pro kartu? Vnitrni ulozite mam volne z 1/3...
    Ja jsem tak rok po porizeni zacal pozorovat lehký sekani z niceho nic, a to se porad zhoršuje
    E42
    E42 --- ---
    BRKODLAK: Zkus uvolnit aspoň tak 1/5 kapacity úložiště. Má to u telefonů podstatně větší vliv na rychlost, než by člověk čekal.
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    HARPER: to by me taky zajimalo, po 16 měsících zacal byt 4x extremne zasekany... Je to muj prvni smartphone, kterej jsem pořídil novej, ale tipuju, ze to asi bude klasika u smartphonu obecne, nebo se pletu?
    HARPER
    HARPER --- ---
    zatim mi funguje, ale stejne se zeptam... cim nahradit redmi 4x ze soucasne nabidky xiaomi?

    SIBERIAN
    SIBERIAN --- ---
    Ahoj všem.
    Rok dělám pro Witty trade co by ofic. distributora Xiaomi tu v Praze ve štěrboholech. Hledáme na pozici produkťáka, co rozumí Xiaomi. tak mě napadlo se zeptat tady :-D
    Dostaneš část ECO produktů a budeš se o ně starat.

    .... neuvažuje někdo o změně práce? Gdyžtak SZ nebo tel: 720766001
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    NINE_OF_NINE: Primou zkusenost nemam, ale chystam se na LineageOS - jen neni cas.
    NINE_OF_NINE
    NINE_OF_NINE --- ---
    Zkusím to z jiné strany, má někdo z přítomných zkušenost s alternativními rom pro Redmi 4x?
    MIKEKT
    MIKEKT --- ---
    BUNDA: Jo do teď jsem to měl taky tak a najednou dám 3 dny max a hotovo
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    MIKEKT: Taky je mám skoro rok, zaplé měření tepu po minutě, plus mraky notifikací a obvykle i s nějakou GPS aktivitou cca 10-14 dní konstantně, pokles výdrže jsem zatím nezaznamenal.
    MIKEKT
    MIKEKT --- ---
    SAKALICEK: factory reset jsem zkoušel. Udělal jsem i update FW a jedu na pořád stejné starší verzi mifit, která byla do teď v pohodě. Našel jsem na netu, že může být problém s tím, že se tam dostala voda. Zkoušel jsem i vypnout BT na mobilu jestli není problém s tím.
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    MIKEKT: Mám je déle jak rok a vše v cajku. V průměru dávají 20 dni.
    Říkám si jestli ti nebezi v kuse GPS, nebo jestli to není tou poslední aktualizaci mifitu.
    Factory reset+reinstal applikací si zkoušel?
    MIKEKT
    MIKEKT --- ---
    Nemáte tady někdo xiaomi amazfit bip? Začala se mi po 8 měsících hrozně rychle vybíjet baterka. Nesetkal jste se s tím někdo? Díky
    NINE_OF_NINE
    NINE_OF_NINE --- ---
    HARPER: zkusil jsem přejít na aktuální a problém aspoň podle mě trvá. Co u tebe?
    Uvažuji že se vrátím o dvě verze zpátky.
    NINE_OF_NINE
    NINE_OF_NINE --- ---
    HARPER: jop, potvrzuji
    HARPER
    HARPER --- ---
    Redmi 4x po posleni aktualizaci docela zere baterku, mame je se zenou a subjektivne oba pozorujem tohle.
    IXTREMIST
    IXTREMIST --- ---
    XYNDLL_2Q3F: IPA jde koupit v OBI za pár korun.
    XYNDLL_2Q3F
    XYNDLL_2Q3F --- ---
    BRKODLAK: Nevím. Muže to bejt jen název. Ale májí nejvíc objednávek. Tak snad v poho. Nemám zkušenost. Z číny objednávám přes 15 let. Nikdy jsem neměl větší problém. Asi 10 reklamací za tu dobu, všechno uznali.

    BRKODLAK: To už ti neporadím. Ale je dost možné že Baterie s větší kapacitou bude mít větší rozměry... aby se tam vešla...
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    XYNDLL_2Q3F: taky mě ještě napadlo, jestli by se do toho náhodou nedala dát nějaká s větší kapacitou, to bych neváhal ani minutu
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    XYNDLL_2Q3F: tohle se tváří jako autorizovaný prodejce (ale není to jen název toho obchodu prostě?) já nemám s ali žádnou zkušenost, ale budu do toho teda muset proniknout. díky za trpělivost.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam