• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    SMOOKE
    SMOOKE --- ---
    KOZLIKK: preinstalovat MIUI (parkrat se mi to po aktualizacich taky stalo, jina verze to odstranila)
    KOZLIKK
    KOZLIKK --- ---
    hele me "Xiaomi Mi 9 SE" pri nabijeni vydava v naprosto nepravidelnych intervalech "vibracni" upozorneni, docela me to sere protoze z 90% neuzivam nic jineho. :) co s tim? deje se to na siti i na powerbance.
    MIKEKT
    MIKEKT --- ---
    Vybírám nový telefon a koukám na redmi 8. Líbí se mi velká baterka a 2 sloty na sim + zvlášť slot na kartu a velká baterka. Je to pro nenáročného uživatele co má teď nějaký starý lenovo a6000. Máte ho někdo? Nebo to není dobrá volba? Díky
    KACHITA
    KACHITA --- ---
    TOOMIX: to tam právě není.. i když dám do hledání "LED", tak nic...
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    KACHITA: Na Redmi Note 5 s MIUI 9 to mám v Nastavení - Další nastavení - LED
    KACHITA
    KACHITA --- ---
    Ahoj, prosím, jde u Redmi 8a nastavit upozornění na zmeškaný hovor, zprávu atd. pomocí LED bliknutí? Prošla jsem nastavení a nenašla jsem. Nebo je nutná nějaká aplikace? Příp.doporučte, prosím..
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    ALENNAI: nastavit synchronizaci do Xiaomi Cloudu a pak to v novém telefonu/po factory resetu obnovit
    ALENNAI
    ALENNAI --- ---
    Ráda bych poprosila o radu pro lamu jak si dát telefon zas do nějakého použitelného stavu. Mám Xiaomi Redmi 4 a po poslední aktualizaci se nedá používat ( odemykání obrazovky...). Ráda bych si zazálohovala apky, kontakty, kalendář, poznámky, smsky- zbytek ať jde k čertu. Jenže podle všech netových manuálů je to složitější než jsme si myslela. Odkázal by mne někdo na postup, jak to udělat bezbolestně, proste na lamí způsob? Děkuju.
    IXTREMIST
    IXTREMIST --- ---
    BRKODLAK: kouknu, měl jsem někde jedno utopeny
    SMOOKE
    SMOOKE --- ---
    BRKODLAK: bez baterky to nedas
    E2E4
    E2E4 --- ---
    BRKODLAK: mam redmi 5 plus na náhradní díly, kdyby někdo potřeboval.. všechno funkční jen prasklý displej.
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    nemate někdo 4x na nahradni dily, nebo aspon baterku? zjistil jsem, ze mam v interni paměti dulezity soubory... nebo jde to vytáhnout pres usb i bez baterky? jsem z toho zoufaly. předem diky za rady
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    a abych tu nebyl offtopic, dorazil dneska update na MIUI11 na muj Redmi 5 plus
    ale koukam na reddit na nejake reakce, a prijde mi, ze asi neni duvod upgradovat? plus tam lidi pisou, ze je vyznamne pomalejsi... :-(
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    TRAZE: no, ani moc zajimava ne...
    https://www.hlidacshopu.cz/...i-mi-electric-scooter-white-elektro-kolobezka-bila%2F228230a%2Fprodukt

    plus podle Heureky proti cenam jinde je asi nejlacinejsi tady, ale realne jen o par korun
    TETREV
    TETREV --- ---
    Zdravím, nevíte někdo jestli jde u Xiaomi Mi 9 Lite nastavit Always on display, aby se rozsvítil jen v případě notifikací? Notifikační diodu má na zádech a asi bych nechtěl aby mi ten display svítil třeba jen s hodinami celou dobu. Projíždim různý videa a tak, ale konkrétně tohle jsem nikde nenašel.
    ECLIPSE
    ECLIPSE --- ---
    zkusim, díky
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    ECLIPSE: musíš si nainstalovat oficiální Google kalendář apku a v ní to nastavit a pak už to bude fungovat i v tom Xiaomi kalendáři.
    E2E4
    E2E4 --- ---
    ECLIPSE: mne to taky blblo, přešel jsem na Xiaomi na oficiální Google calendar app
    ECLIPSE
    ECLIPSE --- ---
    Já už nevim, poraďte pls, přidal jsem si do Google kalendáře kalendář ze Stanza.co na webu se mi normálně zobrazil v Moje kalendáře. Když jdu ale do kalendáře v MIUI, který mam sesynchronizovaný s googlem, tak tam to nevídím. Nějak nevim jak to tam přidat. Přitom třeba státní svatky z googlu už tam mam propsaný od tý doby, co jsem to spojil.
    QUIP
    QUIP --- ---
    ZRIZENEC: Na jakem linku mas funkcni LineageOS 16 pro Redmi 4X? Ja nasel akorat jeden mrtvej link a pak LineageOS 17, kde ale nekdo uz v rijnu psal, ze mu to porad konci v bootloopu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam