• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    ATAN
    ATAN --- ---
    Poucte se z mych chyb a nedelejte picoviny. Po jednom dni pouzivani GTR jsem hodinky bricknul nahranim stazeneho firmware. Jinak skvele hodinky. Chjo.
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    BRKODLAK: mně se zdá, že ten nový fw do BIP způsobuje zamrzání během aktivity. V krátké době se mi již po třetí stalo, že se najednou zobrazí na hodinkách nápis Long press the watch to stop a tlačítko Got it přitom nereaguje a ani boční tlačítko. Pak hodinky zhasnou a naskočí základní obrazovka a po dosud provozované aktivitě ani stopa, nic se neuloží :(
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    Vy co máte amazfit, nevsimli jste si urcityho zamrzani? obvykle když se zapne displej pohybem zápěstí, nebo kdyz přijde notifikace, tak to nereaguje, pak to klasicky zhasne a je to normálni.moc se mi to nelíbi
    LOPIN
    LOPIN --- ---
    SIBERIAN: dik, ale to prave nefunguje ve whatsapp. Stahl jsme ted nejaku rotate app, ale tam to nekdy funduje, nekdy ne
    SIBERIAN
    SIBERIAN --- ---
    SIR_PROMOE: rn8t mi přijde jako zajímavá alternativa nějakého normál budget telefonu. Jen ta ku*rva strašně klouže. Mě se dostala raritka (sample s vyraženým kodem) v podobě rn8t na stůl a asi si ji nechám.... Stejně můj mix2 už je obouchaný s rozbitým displejem
    SIBERIAN
    SIBERIAN --- ---
    LOPIN: musíš otočit telefon vzhůru nohama. Systém s tím počítá. Apka by se měla otočit taky
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    tak mam amazfit verge. na první pohled skvelej kousek elektroniky. po projiti oficiálních moznosti je mi jasny, ze s nima půjde pomocí neofiko veci dělat lecos, ne-li vsechno. doporučite jak dosáhnout co nejvyssi customizace? verim, ze i klavesnice by mohla jit
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    SIR_PROMOE: mam 8, manzelka 8 pro, fotky luxus, vykon ti ustreli hlavu, ale uvidime casem
    SIR_PROMOE
    SIR_PROMOE --- ---
    Ahoj, někdo osobní zkušenosti s xiomi redmi note 8t lte 128 - zdá se mi za málo peněz dost muziky..?

    Rád bych věděl jak na tom sou fotky hlavně, případně další postřehy.

    Děkuju
    LOPIN
    LOPIN --- ---
    Ahoj nevite nekdo jak vyrasit na mi mix2s selfie cameru aby rotovala treba ve whatsapp? Mi to dela dvojitou bradu :) a vubec je ta kamera dole na prd. Dik
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    TOOMIX: jak tak koukám, tak ta poslední aktualizace sice změnila font, ale ten právě umí plnou diakritiku a i unicode znaky, takže už není potřeba tam jakýkoliv jiný font s češtinou doinstalovávat
    ATAN
    ATAN --- ---
    A nemate nekdo GTR 47mm? Nejake zkusenosti? Da se tam pry donahrat unicode font a pry posledni fw opravil gps.
    PRUSATKO
    PRUSATKO --- ---
    BRKODLAK: zacinal jsem na Amazfit Bip (mam je v krasnem stavu na prodej), ted mam Gts a jsou take skvele
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    TOOMIX: já tam měl právě českej, větší a tučnější, takže pro mne rozdíl jaxviň :(
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    díky! nakonec jsem se rozhodl pro verge. co na to říkáte?
    PIPSKIOVA
    PIPSKIOVA --- ---
    BRKODLAK: bip sem kupovala loni příteli k výročí, pořád si je chválí, notifikace chodí ze všech povolenejch aplikaci ale nezobrazuje český znaky, chválí si hlavně výdrž, i po roce při všem zapnutém to dá tři tydny, když si zakazal notifikace, vydrželi přes 5 týdnů nabité. Nejvíc asi ocenil možnost výměny řemínku, normalizovana rozteč, takže se dá vzít jakejkoliv z hodinářství
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Mám Bip rok a půl a za mě velká spokojenost, hlavně výdrž kolem měsíce a to mám notifikace skoro na všechno co mám v telefonu (Teams, WhatsApp, Messenger, sms, vyzvánění atd.). Nemám tam CZ font, takže skoro žádná diakritika, ale to mi nevadí. Ta změna fontu po poslední aktualizaci je znát, ale nic dramatickýho se nekoná

    BUNDA
    BUNDA --- ---
    BRKODLAK: já mám cca dva roky Bip a spokojenost, až před pár dny přišel nový FW a zkurvil font. teď je moc malý a tenký, takže se blbě čtou právě notifikace :( Doteď jsem tam měl custom a ten tam teď nejde dát zpět. Tak spoléhám na komunitu, že to nějak obejdou. Ty automatické updaty jsou prostě zlo.
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    Kluci a holky, chci si koupit nějaký smartwatch od xiaomi, které byste doporučili? Celkem pokukuju po amazfit pace, ale v možnostech jsou i další v podobné cenové kategorii (bip, bip lite, mijia quartz, verge lite, bip s) a úplně jen hypoteticky i miband 4. jde mi hlavně o notifikace, aby šli ze všech aplikací a daly se rovnou přečíst. nějaké názory, atd? Předem díky
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    DRACONIK: já jsem si ho kdysi čistil párátkem, nebo něčím hodně tenkým, celkem jsem čuměl kolik tam bylo bordela. to, že se redmi 8 dodává s obalem, který má krytku považuju za geniální krok.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam