• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    BRKODLAK: občasné mizení tras a nabíjení pouze na 98%, to jsou právě důvody, proč jsem je těsně před koncem záruky odnesl nakonec na reklamaci. Uvidíme, zda bude stačit přehrát fw (nikoliv to co se děje s aplikací), jak tvrdil technik. Ale ta ztráta historie řady, mě fakt sere :( Navíc zbytečně, kdybych nezmatkoval a měřil kroky dočasně jen telefonem, tak bylo vše ok.
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    BUNDA: me se zase včera nejakym zpusobem v průběhu cesty smazala aktualni trasa, kterou jsme usli, chtel jsem ty hodinky hodit do male ameriky.grrr.
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    Tak jsem po letech relativně spokojeného užívání proklel MiFit. Za prvé se mi v aktuální verzi (jak oficiální tak modifikované 4.1) nespáruje MiBand 2, ale hlavně jsem si přeinstalací zkurvil sou dlouhou řadu, protože nová verze to bere po reinstalu od 1.1.2020 a předchozí dny ignoruje :( kurva práce :(
    FAT
    FAT --- ---
    BRKODLAK: Tak přiznám, že přes den nespím, tak tohle nevím...
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    FAT: prave že spánek pres den to nepozná. co jsem procital fora, tak to nema reseni
    FAT
    FAT --- ---
    BRKODLAK: Mělo by to být pod dobou spánku pro ten den. Jinak to na "Profilu", jsou potom najít nejlepší výkony.
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    FAT: nevis kde pak najdu v telefonu uslou trasu, abych ji poslal kamosovi? aktivitu jsem zapl taky jen v hodinkach, používám aplikaci amazfit.
    FAT
    FAT --- ---
    BRKODLAK: Ve spojení s hodinkama,kdy si aktivitu určím na hodinkách, tak dost přesné. Používám na chůzi a kolo.
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    nazdar pánové. co vsechno umi amazfit, nebo se s nim da delat v souvislosti s turistikou? napadlo me to az pri dnesni ceste na karlstejn, tak jsem jen v rychlosti dokázal zapnout chůzi. Co s tim delate a co z toho dostavate vy, nebo o cem víte?
    SIBERIAN
    SIBERIAN --- ---
    FAT: prolez fóra na tohle téma a pokud to tak bude, tak to neinstaluj a počkej za měsíc a něco až to opraví a sosni rovnou tu opravenou vetzi
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    FAT: mám Mi8 s A10 a zabezpečení 1.4.2020 a nfc v pohodě už pár týdnů
    FAT
    FAT --- ---
    Dneska prý dorazila jednomu ID aktualizace na Android 10 + bezpečnostní záplata. Má RN8Pro a tvrdí, že to zneschopní NFC platby. Víte o tom někdo něco, prosím?
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    PEDRO: hele to s tím zvonenim mi dela do urcite miry i uplne novy amazfit verge. obvykle pomuze restart na neduhy vseho druhu. pripadne si na notifikace nainstaluj amazmod
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    PEDRO: Obávám se že nastal čas hledat náhradu. Máš aktuální FW.?
    PEDRO
    PEDRO --- ---
    Amazfit Bip, poslednich par dnu mi spatne chodi notifikace do telefonu (nechodi vubec/prijde jen nejaka/hodinky obcas stale vyzvani i kdyz prijmu hovor) a zacala se mi extremnim tempem vybijet baterka, driv vydrzela 40-50 dni, ted ji mam po par dnech prazdnou. Nesetkal se s tim nekdo?
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    PSYSBEE: tak tos me uklidnil teda. miui mam, stejne jako většina xiaomi. ale ten jejich ucet teda nepouzivam, tak nevim. každopádně aspoň diky me muzou videt ty nejlibovejsi memy.
    E2E4
    E2E4 --- ---
    BRKODLAK: hlavne teda dost zpoždění. článek forbrs je z 30.3.2020

    Exclusive: Warning Over Chinese Mobile Giant Xiaomi Recording Millions Of People’s ‘Private’ Web And Phone Use
    https://www.forbes.com/...aomi-recording-millions-of-peoples-private-web-and-phone-use/#3f8fd1041b2a
    PSYSBEE
    PSYSBEE --- ---
    BRKODLAK: hele nekde sem zaslech, ze se to týká hlavně telefonů s MIUI nadstavbou a ne těch s čistým ANDROID ONE, ale těžko říct..
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    BRKODLAK: nevím, já používám MiFit (modified) a ten mi to neukončuje a na notifikace je spoleh. Se spánkem mimo noc je to asi běžný trabl. Mě se to netýká, ale myslím, že jsem to četl i u mou používaných Bip.
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    PSYSBEE: chmmm, to jsou zprávy jak z nosa. asi mě nezachraní, že žádnou jejich zmíněnou aplikaci nepoužívám, což?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam