• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    HONZAK89
    HONZAK89 --- ---
    SRNECEK: Ano to chápu, release FW si tvoje verze očividně neměla stáhnout(asi, nevím). Jestli tam máš záruku, šel bych ofiko cestou, než se v tom šťourat a o tu záruku přijít..
    SRNECEK
    SRNECEK --- ---
    HONZAK89: Tak ty bugy asi vznikaji, kdyz to neni pro ten model.
    HONZAK89
    HONZAK89 --- ---
    SRNECEK: Přijde mi zvláštní, že by vydali verzi, které by byla s bugama, pro tento model.. Musím říct, že jsem vsázel na jedno fórum a tam nic :( Vím že je to asi rada na prd, ale zkusil bych navštívit shop XI na černáku, jestli jsi z Prahy.
    SRNECEK
    SRNECEK --- ---
    HONZAK89: Ja to mam jeste v 2 tydenni zaruce, mohu vratit, ale u kartacku mi to prijde hloupe, ale pokud to nedoresim, tak co s tim.
    SRNECEK
    SRNECEK --- ---
    HONZAK89: Ano, puvodni.
    HONZAK89
    HONZAK89 --- ---
    SRNECEK: Jasné. Takže řešení je, dát tam stable release verzi FW?
    SRNECEK
    SRNECEK --- ---
    HONZAK89: Protoze to neni FW pro ten model a dle internetu se budou objevovat bugy. Uz nyni dle mne reaguje hure displej.
    SRNECEK
    SRNECEK --- ---
    HONZAK89: Ano, divne, jen tam je varovani, ze funguje pouze pro model Y3M a ja mam Y3T.
    HONZAK89
    HONZAK89 --- ---
    Ten problém je tedy jaký? proč je nutné, vrátit se k půvdnímu FW?
    HONZAK89
    HONZAK89 --- ---
    Tovární nastavení smaže nastavení jako takové, nemyslím si, že by to vrátilo FW na původní verzi ale třeba se pletu.
    HONZAK89
    HONZAK89 --- ---
    SRNECEK: OK, je to tak, že kartáček nemám, zkušenost tedy 0. jen jsem spal odpoledne a teď chrápat nemohu. Měl jsem hodinky a FW i továr šel přes apku. Nějak nechápu, jak se tam dostal jiný FW, než by tam měl být.. Když to šlo ofiko cestou.
    SRNECEK
    SRNECEK --- ---
    HONZAK89: V app neni tovarni. Ano, instalace firmware pres ni, ale stacilo otevrit zalozku update a hned se nainstalovalo. Neptalo se, stacilo, aby byl kartacek pobliz, dle popisu takto to funguje.
    HONZAK89
    HONZAK89 --- ---
    SRNECEK: no a ten FW se tam dostal jak? Skrze apku? a jak se tam mohl dostat špatný? V apce je možnost továru. Jestli je tam FW, který tam nepatří, cesta opravy bude složitá.
    SRNECEK
    SRNECEK --- ---
    HONZAK89: Skrze app s tim nejde nic delat. Je tam funkce update a automaticky se to provedlo, aniz se to ptalo a uvadi, ze to neni vhodne pro muj model.
    SOJKA
    SOJKA --- ---
    sorry kapsa
    IXTREMIST
    IXTREMIST --- ---
    SOJKA
    SOJKA --- ---
    HONZAK89
    HONZAK89 --- ---
    SRNECEK: Továr toho moc nevyřeší, pokud je tam nekompatibilní FW..
    HONZAK89
    HONZAK89 --- ---
    SRNECEK: A hlásí se v apce? Tohle bývá většinou průšvih/brick.
    SRNECEK
    SRNECEK --- ---
    Ahoj, koupil jsem si kartacek Oclean X Pro, provedl se nechteny update firmware, ktery neni pro dany model. Mate nekdo zkusenost? Netusite, jak nastavit tovarni nastaveni? Google mi nepomohl. Diky.
    IXTREMIST
    IXTREMIST --- ---
    Je nějaká normální možnost jak donutit Google fotky aby fungovaly obousměrně s Galerie? koupil jsem ženě nový Xiaomi.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam