• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DZAFRONHL Fantasy League
    diskuzni klub k nyxackym nhl fantasy ligam

    points only - link
    head2head - link

    hraci a jejich tymy:

    DZAFRO  -  Blazing Burritos
    KILGORE - severni vitr
    PAN_SPRCHA - Dusche Bags
    FREELA - Dead Parrots
    KUBAN - Dynamo Kureff
    YOSSARIAN59 - Crazy Mantises
    TRISTIS - Johnny's Drummers
    BUJAGA - Ali-G Team
    NAKASHI - Santebal All-Stars
    HAVANA - Prague Gooners WMB
    TBC - HC Bogota Snowball
    JAKE_UP - J's Legit Team
    SHEEPSCALP - Indifferent Loiterers
    rozbalit záhlaví
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    KILGORE:
    DZAFRO:

    a nejde tedy nejak domluvit dnes treba v jedenact draft online?
    KILGORE
    KILGORE --- ---
    zlaty sporting news, proc neni zakladni budget a plna palba hracu? draft wtf?

    DZAFRO
    DZAFRO --- ---
    ne hovno, proste to udelame tak, ze sem kazdej nahazime svoje dreamteamy (16 hracu - 2 petky+4 rezervni+2golmani)

    v pripade kolize ma prednost ten, kdo se zaregistroval do ligy driv, coz je jednoduse najitelny. Takze pro ty, co se registrovali pozdejc doporucuju, aby treba do zavorky dali nejaky nahradniky.

    Kdo souhlasi, necht mi da palec, kdo ne, necht mi vezme palec a vymysli neco lepsiho
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    DZAFRO: tak mi to dej 1/2 na 1/2 s Philly :-D
    DZAFRO
    DZAFRO --- ---
    KUBAN88: okej, takze kubanovi tam nahazim cely kings.. ja s tim teda problem nemam, ale nevim, co na to kilgore..:D
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    DZAFRO: jezis to vubec nechapu.., ale chci 3 hrace - Gretzky, Lemieux a Lindros :)

    delam si srandu,ale chci Quicka, Kopitara, Browna a Doughtyho :)
    DZAFRO
    DZAFRO --- ---
    no, tak to vypada, ze tam vsechny sestavy budu muset nahazet ja. Takze se budem muset dohodnout na jejich slozeni. Pripominam, ze v ruznych tymech musi byt ruzni hraci, to bude prdel. Mate nekdo napad nebo sem proste zacnem hazet sestavy v duchu kdo driv prijde, ten driv mele a hadat se o nejlepsi hrace?
    DZAFRO
    DZAFRO --- ---
    tak jo, uzaviram, mame 8 tymu, to je stejne jak v 1. italsky lize, takze kvalitka..:)
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    ok
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    KUBAN88: viz.DZAFRO: až se liga uzavře pro nově příchozí, dá se začít draftovat
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    jak to funguje? dal jsem join league a to je vše? kdy si člověk může hirovat hráče?
    DZAFRO
    DZAFRO --- ---
    PAN_SPRCHA: snad jo, nastavil jsem ten offline draft, pred zacatkem se ta liga uzavre, tak pockam jeste do cca 5, az se vratim ze skoly, kdyby se chtel nekdo pripojit nebo odpojit, pak to uzavru a uvidime
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    DZAFRO: no já moc taky ne, tak to pochopíme za pochodu, ne?
    DZAFRO
    DZAFRO --- ---
    PAN_SPRCHA: ale jo, jde, jenom moc nechapu, jak se to pak dela:)

    Offline Draft
    Your league conducts its own player draft offline (standard or auction) and submits the results via our draft results entry page, which can be reached from the Commissioner's Tools on your league overview page.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    RUTHLESS: přesně tak, to nemá smysl.

    DZAFRO: tam nejde nastavit offline draft?
    DZAFRO
    DZAFRO --- ---
    jo kdyztak kdyby se chtel jeste nekdo prihlasit, tak tady (zatim je nas sedm) - http://y.ahoo.it/I9kmxAhW

    unreal to asi bude, ale kdyby nahodou..
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    to je imho unreal :-)
    DZAFRO
    DZAFRO --- ---
    cau, meli bychom se asi v prvni rade domluvit na zpusobu draftu, pripadne terminu, protoze liga se nam pomalu blizi, tak at to stihnem. Ja bych klidne zkusil ten live draft, ale to bychom se museli vsichni sejit v jeden cas u compu
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam