• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DZAFRONHL Fantasy League
    DZAFRO
    DZAFRO --- ---
    Zmeny v points only lize:

    1) zrusil jsem cunt list
    2) nastavil limit na draft na 1min
    3) pridal 2 novy bodovaci kategorie: shorthanded point +1, hit +0.3

    klidne bych i rozsiril tymy, abychom mohli posilat na led i tri petky, prip. pridal misto na IR-or-DTD
    TRISTIS
    TRISTIS --- ---
    DZAFRO: jop
    DZAFRO
    DZAFRO --- ---
    TRISTIS: a ty jses Johnny's Drummers?


    BUJAGA: a ty jses Ali-G team?
    TRISTIS
    TRISTIS --- ---
    Ahoj, taky se hlásím se svým týmem! :-)
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    ja do toho nejdu :-) nemel jsem cas, ani loni ani letos. enjoy guys :-)
    BUJAGA
    BUJAGA --- ---
    Klidně, jak bylo psáno: v pondělí.
    DZAFRO
    DZAFRO --- ---
    KUBAN88: jasny, pockame...

    draft bych udelal pristi tyden, je treba pocitat s tim, ze zas budem chvili domlouvat presnej termin, tak abychom letos stihli zacatek sezony
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    DZAFRO: já se včera vrátil z offline dovolené a zjistil, že mi odešel wifi router... dneska jsem koupil novej, ted jsem to spustil... a nejdriv se vrhnu na pracovni emaily... abych se zitra neposral... a snad do konce tydne se prihlasim
    DZAFRO
    DZAFRO --- ---
    PAN_SPRCHA: jaktoze nemas u svyho tymu zlatej poharek? my tam s jakubem stribrnej a bronzovej mame. Vypadas pak jako n00b, i kdyz jsi loni vyhral...:))

    jinak do lonskyho slozeni nam jeste chybi KUBAN88 a RUTHLESS, tak kde to vazne?
    YOSSARIAN59
    YOSSARIAN59 --- ---
    Prihlasil jsem se do ligy jako loni (crazy mantises) a souhlasim s pridanim dalsich bodovanych kategorii jak psal Dzafro.
    BUJAGA
    BUJAGA --- ---
    DZAFRO
    DZAFRO --- ---
    BUJAGA: a do jaky ligy? nebo do obou?

    hodte sem kdyztak jmeno tymu a do jaky ligy se kdo hlasite, at v tom nemame bordel:)
    BUJAGA
    BUJAGA --- ---
    Napište mě do tabulky. Taky jsem se přihlásil...
    ... ať vás můžu vyklepnout.
    FREELA
    FREELA --- ---
    head2head: https://yho.com/nhl?l=55896&k=dbb2acb3f8e5b961

    Zrusil jsem cunt list, hraje se play-off (8 tymu).
    DZAFRO
    DZAFRO --- ---
    HAVANA: a podle ceho se urcuje, proti komu hraju? to si jako vyberu?
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    DZAFRO: v head2head hraje stejne jako v ty normalni, akorat ze tvoje body za kolo se vezmou a hrajes s nima proti nekomu jinymu z H2h ligy...

    treba udelas 50 bodu, ten druhej udela 56, takze vyhral a bere 3 body (nebo dva nevim jak je to nastaveny)
    atd...
    DZAFRO
    DZAFRO --- ---
    draft predbezne na pristi pondeli v 10 vecer, jeste pak dohodnem..

    a pak je jeste moznost ted pozmenit nektery pravidla, tak jestli mate napady, co vam loni nevyhovovalo, tak piste. Muzem napriklad pridat vic kategorii, na kterych zavisi zisk bodu (faceoffs, blocks, hits, GWG, SHG, SHA,...). Ja osobne bych treba pridal 1b za SHG, 0,5b za hit a 1b za to, ze golman nastoupi do utkani. Bylo by to trochu komplexnejsi.
    DZAFRO
    DZAFRO --- ---
    Zalozil jsem teda ligu na letosek. Kdo hral loni, mely by mu prijit pozvanky na mail, kdo ne, tak tady je prihlasovaci link: https://yho.com/nhl?l=55519&k=9c37c519a9442ca3

    Tu ligu bych nechal v podobe, v jaky byla loni, tzn. live draft a sbirani bodu. Tu Head2Head klidne zalozte nekdo jinej, ja bych se klidne pripojil, ale nejdriv si chci poradne nastudovat, o cem to je, a rozmyslet si, jestli budu mit cas hrat dve ligy takovym zpusobem, abych je obe vyhral ;))
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    Jdu do toho kdy to zacina?
    FREELA
    FREELA --- ---
    draftovat znova! :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam