• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DZAFRONHL Fantasy League
    diskuzni klub k nyxackym nhl fantasy ligam

    points only - link
    head2head - link

    hraci a jejich tymy:

    DZAFRO  -  Blazing Burritos
    KILGORE - severni vitr
    PAN_SPRCHA - Dusche Bags
    FREELA - Dead Parrots
    KUBAN - Dynamo Kureff
    YOSSARIAN59 - Crazy Mantises
    TRISTIS - Johnny's Drummers
    BUJAGA - Ali-G Team
    NAKASHI - Santebal All-Stars
    HAVANA - Prague Gooners WMB
    TBC - HC Bogota Snowball
    JAKE_UP - J's Legit Team
    SHEEPSCALP - Indifferent Loiterers
    rozbalit záhlaví
    DZAFRO
    DZAFRO --- ---
    FREELA: hele ja se bojim, ze bych to nestihal, kor kdyz jsme rozsirili i tu bodovou, tak do toho radsi nejdu, abych vam to tam nekurvil. Navic rozhodne bych nestih dva drafty behem jednoho vecera:)
    FREELA
    FREELA --- ---
    ja tu head2head ligu nejak zkurvil, kdyz uz ji nemuzu dodatecne editovat :) jsme tam jenom 4 tymy a draft je dneska, tak nevim jestli to ma cenu rozjizdet...
    DZAFRO
    DZAFRO --- ---
    tak se k nam pridaj dalsi 4 tymy, pracuje se na tom...
    BUJAGA
    BUJAGA --- ---
    Díky chlapci. Dneska by to bylo úplně nejlepší. Mohl bych si to pošéfovat i v jiný den, ale jedině od těch 10.
    DZAFRO
    DZAFRO --- ---
    KUBAN88: ja jeste preposlal kontakt na ligu ctyrem lidem, co jsem psal tady (DZAFRO), tak uvidime, jestli se pridaj a jestli to dyztak stihnou
    TRISTIS
    TRISTIS --- ---
    S pořadí draftu souhlasím :-). Jen bych měl žádost jestli by nešel posunout čas draftu na 21:00 nebo na 21:30. Kdyby ne, tak deset večer není problém, jen by mi víc vyhovoval dřívější čas.
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    DZAFRO: Nechceme jeste udelat posledni nábor?
    DZAFRO
    DZAFRO --- ---
    Co se tyce draft order, tak bych ctil zvyklosti nhl, a nastavil to podle vysledku lonskyho rocniku s tim, ze na prvnich mistech budou jeste novacci serazeni podle data, kdy se pridali. Pokud neni nikdo striktne proti, tak ligu zejtra odpoledne uzavru a nastavim to, pac zatim se zda, ze draftovat budem uz zejtra vecer.

    1. Ali-G Team
    2. Johnny's Drummers
    3. Santebal All-Stars
    4. Dead Parrots
    5. Dynamo Kureff
    6. Sevrerní vítr
    7. Blazing Burritos
    8. Crazy Mantises
    9. Dusche Bags
    FREELA
    FREELA --- ---
    ja teda dal radsi zejtra ne, ale koukam, ze bujaga jindy nemuze. Takze klidne zejtra, ja si to zaridim...
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    DZAFRO: Me je to de facto jedno... Stejne delam do prace v tydnu vetsinou žtak mi to bude bezet na pozadi
    DZAFRO
    DZAFRO --- ---
    KUBAN88: tak jeste vypln dny, zatim panuje shoda jen na zejtrku, co by byl docela rush :)
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    22.00 za mne super, jelikoz to vetsinou tak uspim a na tabletu se to blbe sefuje ;)
    DZAFRO
    DZAFRO --- ---
    Zacal bych resit termin draftu, protoze to asi ani letos nebude jen tak, sejit se v jeden cas na netu. Loni se nakonec osvedcilo tusim od 22:00, tak bych na tuto tradici letos navazal

    Aby to bylo prehledny, zaskrtnete prosim vsichni svoje moznosti tady (tech 22:00 je jen orientacnich) http://doodle.com/4xe6y9bxdixzc4mh. Liga zacina ve stredu 8., takze pondeli je nejzassim terminech, abychom ji stihli od zacatku. Diky
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    DZAFRO: Santebal jsem ja
    FREELA
    FREELA --- ---
    KUBAN88: da se to vyzjistit pres SMS
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    DZAFRO: Zítra večer se snad zaregistruji... Jen jsem zapomnel loginy
    DZAFRO
    DZAFRO --- ---
    okej, pridal jsem treti petku + odpovidajici pocet mist na lavicce (2) + jedno misto na IR+ (tzn. IR nebo DTD), takze ted mame:

    3xLW, 3xC, 3xRW, 6xD, 2xG, 6xB, 1xIR, 1xIR+

    minutu bych fakt nechal maximalne, uz takhle mame 23*(8+kuban?)>=184min

    pak mi jeste psal kamos, ze maj ligu, ale letos jsou jenom 4, tak jestli bychom nedali merger...? ja nevim, 13 uz mi prijde moc, uz jen kvuli tomu draftu..

    A pak prosim Santebal All-Stars, at na me zareaguje, at ho muzu dat i s nickem do zahlavi
    TRISTIS
    TRISTIS --- ---
    DZAFRO: Klidně rozšiř, ale dobu určitě neprodlužuj, myslím, že minuta je akorát.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    DZAFRO: jo rozšíření určitě
    DZAFRO
    DZAFRO --- ---
    ono nejde jenom o zaspani, predstav si, jak dlouho u toho budes sedet, kdyz nas bude nejmin 8, kazdej taha 16 pozic a byt by kazdej pick trval prumeru treba minutu, tak ti to vyjde na vic nez 2 hodiny... a to jeste vazne premyslim o tom, ze to rozsirim na treti petku + 1-2 mista na lavicce, protoze zatim nikdo neni proti :))
    YOSSARIAN59
    YOSSARIAN59 --- ---
    Aha ja zapomnel, ze loni nekdo zaspal. A neslo by to teda prodlouzit aspon na 3 nebo 5 min. Dik :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam