• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DZAFRONHL Fantasy League
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    DZAFRO: tak první 2 lajny bude ještě OK, pak přijdou na řadu bitkaři :)
    DZAFRO
    DZAFRO --- ---
    SHEEPSCALP: taky myslim, ze jestli nas bude 14 nebo 16 uz je vlastne uplne jedno, stejne moc nevim, koho budu draftovat od patyho kola dal :))
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    SHEEPSCALP: zase tak velká nyx liga neni ne?
    DZAFRO
    DZAFRO --- ---
    k tomu draftu, ti 4 novi nejsou na nyxu, takze hazet kostkou nemuzou, pokud je k tomu nedonutime. Ale v minulosti pouzivali na random order tohleto: http://fftoolbox.scout.com/draft_order_generator.cfm
    SHEEPSCALP
    SHEEPSCALP --- ---
    Zdravim, vzhledem k peripetiím, které provázejí naši ligu s kamarádem (především neschopnost sehnat 2 další borce) a k tomu, že nyx liga je už více než početná, neví někdo přes známého o nějaké lize, kam by se 2 ještě vešli?
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    ten hod kostkou tady na nyxu mi pride ok

    treba roll 1-100 a seradit od nejvetsiho po nejmensi
    BUJAGA
    BUJAGA --- ---
    Místo random draftu by se dalo házet kostkou tady na nyxu a vyšší hozené číslo by si vybíralo pořadí v draftu.
    Nebo to udělat jak NHL, jenom dvojce, které byly loni na stejných místech v jiných ligách, tak by si hodili a podle toho by se seřadili.
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    FREELA: Ja prave mel loni na iPhone nejakou app a ta byla priserna...
    FREELA
    FREELA --- ---
    KUBAN88: nevim, je to cerstvy. Vloni jsem mel tu appku na trading a ta byla spatna - spousta veci tam nesla. Tohle vypada opravdu dobre. Zkusil jsem si mock a v pohode.
    DZAFRO
    DZAFRO --- ---
    KUBAN88: no ja myslel, ze by se ten nhl zpusob jeste nejak bliz specifikoval, ponevadz ja bych ho bral, ale nevim ted, jak ho vymyslet. Kdyby to neslo, tak bych byl radsi pro random :))
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    FREELA: tak tohle jako jo! vypada to fakt dobre... nevis jestli je to fakt funkci.. dokonce to vypada more friendly nez samotny PC
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---

    pořadí draftu

    9 hlasy od 9 respondentů

      DZAFRO
      DZAFRO --- ---
      Poradi jeste do ctvrtka vymyslime, vidim to na dve moznosti:

      1) cely random: asi nejvic fer, protoze nelze porovnat vysledky mezi dvema ligama (oni hrali jinej mod)

      2) nejak to vymyslet, pak bych rozhodne ctit poradi z lonska (po vzoru nhl), a to jak ve zdejsi lonsky lize, tak v lonsky lize tech ctyr, co se pridali. Uplny novacky (ty 4 odsud) bych seradil na zacatek (taky po vzoru nhl). Netusim ale, jak vzajemne seradit zdejsi ligu a prichozi ligu, aby to bylo fer

      Alternativni napady na to poradi uvitam. Hodte jich sem co nejvic a udelame anketu, at jsme demokraticky

      zaverem se budu opakovat z lonska, ale aspon pro novacky - v tech 22:00 draft opravdu zacina, jakoze se vybira prvni pick, takze budte pripraveni uz predem. Ne abyste v 10 teprv zapinali pocitace nebo se vraceli domu. Draft room se otevira 15 minut predem, tak se da zatim aspon trochu nakouknout, jak to vypada.
      BUJAGA
      BUJAGA --- ---
      DZAFRO: OK, zařídím si to na čtvrtek.
      KUBAN88
      KUBAN88 --- ---
      PAN_SPRCHA: Andr co?
      KUBAN88
      KUBAN88 --- ---
      DZAFRO: Super!
      DZAFRO
      DZAFRO --- ---
      draft nastavuju na ctvrtek 22:00 jednoduse proto, ze to muzou vsichni, co se vyjadrili, krome bujagy, kterej pak ale psal, ze by to dal, kdyby to bylo od tech desiti. Aspon do ty doby bude jeste cas nastudovat pravidla pro ty, co se pridali az dneska, a celkove to tak spis bude mit vyssi uroven
      DZAFRO
      DZAFRO --- ---
      PAN_SPRCHA: byl jsem celej den ve skole, nemel jsem cas, sorac
      YOSSARIAN59
      YOSSARIAN59 --- ---
      Ja si to teda myslel taky.
      TRISTIS
      TRISTIS --- ---
      PAN_SPRCHA: Jak to, já myslel, že dneska může nejvíc lidí?
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam