• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DZAFRONHL Fantasy League
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    FREELA: ja vim...cekal sem na posledni pick :D
    FREELA
    FREELA --- ---
    HAVANA: zidla tam visel celkem dlouho
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    promrdam jak hemskyho tak zidlickyho..
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    ja fakt nevim koho mam vybrat kurva...
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    fakin skandal
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    zasranej kuban podplatil draft!
    FREELA
    FREELA --- ---
    KILGORE
    KILGORE --- ---
    tak doufam, ze uz jste pripraveny :)
    DZAFRO
    DZAFRO --- ---
    Prestoze jeste nehlasovali vsichni, uz ted je jasny, ze to dopadne nejmene 12 z 15 pro to, aby se pocet hracu zredukoval na dve petky (7 dalo palec + ja + 4, co nejsou na nyxu). V nastaveni jsem to upravil. Draftujeme tedy jako loni kazdy 16 hracu (C,C,LW,LW,RW,RW,D,D,D,D,G,G,B,B,B,B). Zmena oproti lonsku je tak v sestave jedina - krome mista na IR jsem dal i jedno misto na IR+ (lze umistit hrace s IR ci DTD)

    Dalsi zmenou, kterou jsem udelal az ted, je povoleni vymen draft picku. Jelikoz pristi rok uz mergerovat dalsi ligu nejspis nebudem (max je 20), tak pravdepodobne udelame poradi draftu po vzoru nhl podle vysledku letosni ligy (pak by vymena draft picku mela smysl)

    Jinak diky vsem za hlasovani, doufam, ze za ctvrt hodky vas uvidim v draft roomu.
    DZAFRO
    DZAFRO --- ---
    abych objasnil zpusob toho hlasovani, jsou tri moznosti:

    1) chci vse nechat -> hlasuji v prvnim prispevku palec dolu, v druhym nehlasuji
    2) chci zredukovat jen obrance -> hlasuji v prvnim prispevku palec nahoru, v druhym palec dolu
    3) chci zredukovat pocet hracu na dve petky (tak jako loni) -> hlasuji v obou prispevcich palec nahoru

    nelze hlasovat jen v druhem prispevku
    DZAFRO
    DZAFRO --- ---
    KUBAN88: bench se pripadne zmeni tak, aby byl zachovanej pomer k poctu petek - se trema bude B=6, se dvema a pul B=5, se dvema petkama B=4
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    DZAFRO: To by pak nebyl bench?
    DZAFRO
    DZAFRO --- ---
    jinak ti ctyri hraci, kteri nejsou na nyxu, jsou vsichni pro redukci na dve petky (tak, jak to bylo loni). jejich hlasy tak taky zapocitam

    KILGORE: to jo no, ale to si sedne, trocha zmatku je potreba :)
    KILGORE
    KILGORE --- ---
    ta expanze ligy je silena, zlata original 7 :)
    DZAFRO
    DZAFRO --- ---
    pokud jsem hlasoval pro zmenu v poslednim prispevku, pak:

    palec nahoru, pokud jsem pro redukci na dve kompletni petky (jako loni) X palec dolu, pokud jsem pro snizeni jen postu obrancu z 6 na 4
    DZAFRO
    DZAFRO --- ---
    palec nahoru, pokud jsem pro redukci poctu hracu X palec dolu, pokud chci draftovat opravdu tri kompletni petky
    DZAFRO
    DZAFRO --- ---
    mam navrh na dalsi hlasovani: vzhledem k nasemu vysokymu poctu, kdy se bude draftovat 345 hracu, tzn. skoro polovina ligy, je tady riziko, ze po draftu de facto skonci sezona, protoze uz nezbude dost potencialne zajimavych hracu ve free agency

    v nasledujich trech prispevcich tak probehne opet palcovy hlasovani o redukci poctu pozic na ktery draftujeme
    FREELA
    FREELA --- ---

    Bude Jarda vybrán v 1. kole draftu?

    11 hlasy od 11 respondentů
      HAVANA
      HAVANA --- ---
      KUBAN88: dyt to mas v pohode..

      beres 13. a 16. hrace...coz je nekde na urovni quick - kopitar
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam